Īpašuma robežu pārnešana no kadastra.lv

Lieta sekojoša. Ir īpašumi ,un vēlos saprast īpašumu robežas reālā dzīvē. Kadastrs.lv ir smuka robeža kartē ,bet kā lai viņu pārmetu uz Google maps? Lai staigājot dzīvē plus mīnus saprastu ,kur esmu , redzētu robežas. Varbūt kāds jau ir mēģinājis?

Mīļais cilvēk! Ir taču arī kadastrs.lv aplikācija. Tas ir viens. Otrs ir LVM GEO aplikācija. Izvēlies, ko vēlies. Abi labi. Bet vislabāk ir tomēr piezvanīt uz kādu mērniecības kantori.

2 Likes

O tiešām. Liels paldies. Nemaz nezināju ,ka tāda aplikācija ir .

Man pašam gan nav izdevies atrast precīzu punktu dabā, kas sakristu ar karti, lietojot LVM Geo, vai kadastrs.lv aplikāciju viedlāpstā. Parasti nobīde vismaz 10m.

Lvm geo aplikācija izskatās diez gan cerīgi. Nobīde aptuveni 5-10 m. Ar to it kā vajadzētu būt ok. Bet kadastra aplikāciju nekādi nevaru atrast Play store

Jā. Diezgan interesanti, ka tur vairs nav pieejams. Taču APK var atrast VZD mājas lapā. Tur arī instalēšanas instrukcija. https://www.vzd.gov.lv/lv/pakalpojumi/izzinas/info-no-varis/mobila-aplikacija-kadastrs-lv/#Noderigi-padomi
Par nobīdēm… Tas nav mērniecības rīks, bet tikai informatīvs materiāls. Tā kā ar telefōna GPS precizitāti jebkurā gadījumā ir jārēķinās. Nav nekāds profesionālais instruments, kur labos apstākļos precizitāti līdz 1cm var dabūt. Un ņemot vērā, ka izejas dati gan kadastrs.lv un LVM GEO ir vieni un tie paši, tad atšķiras tikai lietošanas ērtums un ko vēlies no aplikācijas iespējām.

Man tikai aptuveni vajag saprast kas atrodas manā īpašumā un kas nē :) būs ok. Liels paldies Jums!