Iphone 7 vs 8

Labadiena !
Esmu ābolu pretinieks, bet tā sanācis, ka bērnam vajag jaunu telefonu. Grib iphonu. Tā, kā es tajos maz ko saprotu, tad vajadzīga palīdzība. Jāizvēlas starp 7 un 8. Vai ir vērts par 8 pārmaksāt ? Kā ar iOS atjauninājumiem? Varētu ņemt arī 6s, bet vsi nebūs kā 3 vai 4 ( precīzi neatceros) uzliekot jaunāku versiju sāka stipri bremzēt ?
Jau iepriekš pateicos par jebkuru padomu.

Ar ko bērnam švaks lētais un mazais iPhone SE?

Jauniešiem, protams, var prasīties arī iPhone X, bet cits jautājums ir par to, kas viņiem pienākas. Nevajag izlaist mazos pumpuriņus bezjēgā. Gribi aifonu? Nopelni. Nevari nopelnīt? Saņem to, ko vecāki sarūpē.

[quote=e518]Labadiena !
Esmu ābolu pretinieks, bet tā sanācis, ka bērnam vajag jaunu telefonu. Grib iphonu…[/quote]

“Grib” vai “Vajag”? Jo starp gribēšanu un nepieciešamību ir ļoti liela starpība.

Ir sanācis lietot, kā kompānijas tālruni visādus modeļus sākot no iPhone 4 līdz 8. Tikko nomainīju 7 pret 8. Ieguvumi nekādi. Pat nevar pamanīt, ka Tu lieto 8 nevis 7, ja uz telefona ir maciņš. Ja ņem specifikāciju, tad jau ir ātrāks procesors un bezvadu uzlāde u.t.t. Īsumā nav jēgas pārmaksāt, jo ātrdarbība uz iPhone 7 ir perfekta un vispār, kā jau šeit minēja es bērniem ņemtu iPhone SE. :slight_smile:

Paldies par saturīgām atbildēm “Artanim” un “miskastei”. Laikam jau jāņem būs 7ais !

Tas jaunietis nav mēģinājis pats sev atbildēt, tieši kādēl viņam vaifonu vajag? Māsas meitai arī vajadzēja nu tik ļoti, ka tagad raud, ka viena otra gribamā aplikācija IOS nav, videoklipus iekopēt nevar (aizraujas ar video montāžu), barošanas kabeļi dāgi un lūst (orģinālais vaifiona Lighting kabelis tiešām ir dārgs, taču trausls $^%$$#$#$%) un ja tēvs piedošot, kā nākamo telefonu ņemšot Huawei vai Samsung.

Pirmā dzirdēšana, ka apgrauztais ābols IOS aparātos ļauj brīvi kopēt failus. Pirātisms viņus tiešām vairs neuztrauc? Stīva spoks tagad laikam katru dienu lidinās apkārt pa ābola jauno biroju, lamādamies ar trīsstāvīgajiem. Ja kas, telefons ir iPhone 5 SE, kur ar pēdējiem IOS ir nu tā.

atslēgas vārds - “mazais”. gribi jaunajai paaudzei palīdzēt sabojāt redzi?

atslēgas vārds - “mazais”. gribi jaunajai paaudzei palīdzēt sabojāt redzi?[/quote]

Ha ha, labs joks.

Nu paši jau arī sākumā lietojām telefonus ar mazākiem/maziem ekrāniem. Vai tad esam acis izmežģījuši?

esam. believe me.

no joka tur patālu :-/

telefons vairs netiek izmantots tikai zvanīšanai, zin. jauniešu tupēšana čatiņos un jūtūbos ar trubu 20-25 cm no acīm stundām ilgi par labu nenāk.

cik veci ir tie bērni, kas pieprasa aifonu? Un kad pašiem būs jāsāk pelnīt - uzreiz alga būs n štukas? Tas viss izklausās so wrong…

Artani - nesprediķoju. vnk izteicu savas pārdomas

kautkā tā nejauši iegadījies, ka man bērni mācās supertruper elitārā skolā, bet tur, kā par brīnumu ir zero haips par aifoniem…

[quote=Artanis]Krotow - hmm, man gan vairāk izklausās vairāk pēc līkām rociņām, nekā platformas problēmas. It seviški kopš iOS 10 laikiem, kad tālrunī failus var brīvi kopēt iekšā ārā un arī iebūvēts failu menedžeris ir. Tāpat arī biežāk cilvēki pie manis vērsušies ar pretēju problēmu ar aplikācijām - ka uz Droīda nevarot atrast kaut kādus specifiskus softus, kas kolēģiem uz Ābola esot.

Par tiem kabeļiem vispār - es jau vairākas reizes esmu rakstījis šepat forumā, ka es nesaprotu, ko cilvēki ar viņiem dara, lai viņus sap*stu. Man oriģinālais 30 pinu kabelis no iPhone 4 laikiem kalpo kā jauns vēl šodien, kaut telefons jau gadiem kā nomainīts pret citiem jauniem. Un par Lighting, kurš ir vēl izturīgāks, pat nerunāsim. Atzīstu, ka MagSafe lādētāju kabeļiem bija konstruktīva stress-relief problēma pie konektora spraudņa, un tur tiešām inženieris bija auns (vai, drīzāk, dizaineris viņam elpoja pakausī), bet par tālruņu kabeļiem - nu nez…[/quote]

Ar failiem IOS nav tik vienkārši. Mediju failiem ir specifiska vieta (domāju, ka direktorija ar citām lietotāja tiesībām), kurā failus var kopēt iekšā tikai no iTunes. Un citās direktorijās esošus failus video atskaņošanas programmas bez jailbreakošanas nemaz neredz. Kopēšana ar citu paplašinājumu un pārsaukšana uz vietas arī nedarbojas.

Grūti iedomāties kādu specifisku softu, kas aifonam ir un droīdam nav. Parasti gan ir maksas versija aifonam un droīdam par brīvu.

Nekas ļoti specifisks ar lādēšanas kabeli darīts netika. Spraušana iekšā/ārā lādējot un turēšana pie auss lādēšanas laikā runājot. Šad tad telefons paķerts līdzi gultā, lai gan pret to tiek veikti pretpasākumi. Ar to pašu pusotra gada laikā aizgāja 5 Lighting kabeļi, ieskaitot 2 dārgos oriģinālos. Visiem salūza vadi vietā, kur beidzas telefona puses spraudnis. Apskatot konstrukciju jāsecina. ka oriģinālā Lighting kabeļa radītājs ir mūlāps, kurš nesaprot, ka maza cieta caurulīte ar plānām sienām vietā, kur plastmasas kabelis lokās visvairāk (pie telefona puses spraudņa) šo pašu kabeli pārberzīs un pārlauzīs drīz vien. Protams, kā to ņem - kabeļu tirgošana arī nes peļņu :slight_smile: Šobrīd pēdējais izmantotais kabelis Lighting ir Xiaomi taisīts un tas dzīvo jau 4. mēnesi. Laikam ķīnieši būs iemācījušies kopijas taisīt labākas par oriģinālu.

[quote=Artanis]A viņiem ar tiem failiem ir viltīgi - katrai aplikācijai ir sava izolēta krātuve, un dažas koplietošanas krātuves (kā video, bildes, etc.).
Un jā, uz SE jau 11ais ir jūtami bremzīgs, tādēļ arī teicu augstāk, ka neko lēnāku par 7to mūsdienās ņemt nevajag.[/quote]

Kāreiz par to arī stāsts.

kabelis tiek regulāri liekts vairāk par 90°, jo cilvēki “karājas” vadā, tai pat laikā lietojot telefonu. parasti vārtoties pa gultu :slight_smile:

bet diezgan loģiski. šodienas modernos andrus var uzlādēt 20 minūšu laikā un tad pusi dienas vālāties pa gultu, kamēr pat X ābolu aktīvi darbinot visu laiku jātur pie vada, jo kastē nav ielikts ātrais lādētājs. huawejs tādus liek kastē pat lite versijām.

kabelis tiek regulāri liekts vairāk par 90°, jo cilvēki “karājas” vadā, tai pat laikā lietojot telefonu. parasti vārtoties pa gultu :)[/quote]

Es kautko esmu palaidis garām? SGN8 man sprāgst nost no 100% līdz 10% 12 stundu laikā. Precīzi neesmu uzņēmis laiku ātrajai uzlādei, bet vairāk par sundu un mazāk par 2 (tuvāk divām) ir lai tiktu atpakaļ pie 100% (ar oriģinālo lādētāju, ar parasto (“lēno”) lādētāju šis laiks ir pāri 4h. Ar 20 min nepietiek, lai pus dienu tas vēl nostrādātu.

p.s. Kautgan tu jau neteici, ka pus dienu tas tiek lietots, bet gan tiek gulēts gultā. :slight_smile:

p.p.s. lumia 735 man pie līdzvērtīgas noslodzes ar 3 gadus vecu aķi turēja 2-2,5 dienas.

ātrā uzlāde nav lineāra, cipari no gaisa piemērs - 30 min. līdz 70%, atlikušos 30% iemoka 1.5 h