iPhone X vai XR?

Sveiki, apsveru domu iegādāties jaunu telefonu, domāju par iPhone X vai XR. Jau kādu laiku nevaru izlemt, kuru no šiem viedtālruņiem pirkt, jo iksam ir labāka ekrāna izšķirtspēja 2 kameras un 3D touch, taču XR ir gan lielāks displejs, gan lielāka baterijas ietilpība, kā arī A12 procesors, kas varētu būt nedaudz labāks par A11. Neskatoties uz viedtālruņu atšķirīgo cenu, kuru telefonu jūs ieteiktu iegādāties?

0 Likes

https://kursors.lv/2018/11/26/iphone-xr-iphone-xs-ir-vajpardokli-apple-atsak-razot-iphone-x/ :)

0 Likes

Es ieteiktu iegādāties iPhone 7 vai 8. Bet, ja piķis tiešām nav problēma, tad ņemtu X.

0 Likes

Labs jautājums. iPhone X ir augstvērtīgāks OLED displejs, viss izskatīsies labāk. iPhone XR, savukārt, displejs nav baigi daudz sliktāks, bet būtiski ilgāka baterijas darbība. Plus, jauda kā iPhone XS/XS Max. Ja vien nav vajadzīgas pārākās kameras iespējas, tad es pat laikam šobrīd ņemtu XR. Jaunāks procesors nozīmē, ka telefons ilgāk būs aktuāls un lietojams.

0 Likes

Personīgi es neņemtu XR dēļ biezajām apmalēm ap ekrānu. Izskatās briesmīgi.

0 Likes

Pierod pēc dažām dienām. Grūtāk ir ar pierašanu pie izšķirtspējas, bet kad to vairs nemani, tad arī apmales ir sīkums.

0 Likes

Un kā būtu salīdzinājumā ar Mate 20 Pro?
Ļoti nopietni apsveru pāriešanu uz Huawei, taču, lai arī Mate 20 Pro ir jaudīgāks displejs, laba baterija, man nav viennozīmīga jā vārda par labu tam.
Arī 3 kameras, kam it kā ir daudz funkcijas (kurš tās visas izmanto?) tiek uzskatīta par vienu no labakajām/labāko tirgū, bet paskatoties uzņemto bilžu salīdiznājumus dažādos YouTube vlogos, kā arī rakstošajos, Xr bildes izskatās pat labāk par Mate 20 Pro. Labākas krāsas (āda nav izgaismota bāla), labākas detaļas un arī tumsā, kur Mate 20 Pro tiek uzskatīts par ļoti labu Xr bildes izskatās labākas.
Taču novērtejumos un aprakstos ir pretējais - Mate 20 Pro kamera tiek novērtēta kā viena no labākajām tirgū.
Kā ir patiesībā?
Zinu, ka jums par Mate 20 ir raksts, bet tas ir no ilgstoša Huawei lietotāja skatpunkta un šķita nedaudz pārāk uzslavēts Huawei. Kā īsti ir ja tos salīdzina savā starpā, jo cena šobrīd ir ļoti līdzīga!

0 Likes

Jau mēnesi lietoju Xr. Un pie Touch ID jeb pirkstu nospiedumiem vairs atgriezties negribu, tik ļoti ērts un pārāks ir Face ID. Pagaidām neesmu atradis nevienu vērā ņemamu mīnusu. Tādus sīkumos kā salīdzināt divu pilnīgi dažādu tālruņu kameras pat nesāku. Ja grib tiešām labas bildes, jālieto fotoaparāts. Lai cik kameras sabāztu telefonā, normāla izmēra objektīvam tās līdzi nestāv.

1 Like