iPhone X vai XR?

Sveiki, apsveru domu iegādāties jaunu telefonu, domāju par iPhone X vai XR. Jau kādu laiku nevaru izlemt, kuru no šiem viedtālruņiem pirkt, jo iksam ir labāka ekrāna izšķirtspēja 2 kameras un 3D touch, taču XR ir gan lielāks displejs, gan lielāka baterijas ietilpība, kā arī A12 procesors, kas varētu būt nedaudz labāks par A11. Neskatoties uz viedtālruņu atšķirīgo cenu, kuru telefonu jūs ieteiktu iegādāties?

https://kursors.lv/2018/11/26/iphone-xr-iphone-xs-ir-vajpardokli-apple-atsak-razot-iphone-x/ :)

Es ieteiktu iegādāties iPhone 7 vai 8. Bet, ja piķis tiešām nav problēma, tad ņemtu X.

Labs jautājums. iPhone X ir augstvērtīgāks OLED displejs, viss izskatīsies labāk. iPhone XR, savukārt, displejs nav baigi daudz sliktāks, bet būtiski ilgāka baterijas darbība. Plus, jauda kā iPhone XS/XS Max. Ja vien nav vajadzīgas pārākās kameras iespējas, tad es pat laikam šobrīd ņemtu XR. Jaunāks procesors nozīmē, ka telefons ilgāk būs aktuāls un lietojams.

Personīgi es neņemtu XR dēļ biezajām apmalēm ap ekrānu. Izskatās briesmīgi.

Pierod pēc dažām dienām. Grūtāk ir ar pierašanu pie izšķirtspējas, bet kad to vairs nemani, tad arī apmales ir sīkums.