IPTV legāli

Sveicināti!

Vai Latvijā ir iespējams legāli abonēt IPTV, ar selektīvi izvēlētiem kanāliem. Interesē tikai LTV1, LTV7.
Ar IPTV es domāju stream linkus, nevis Lattelecom vai analogās interneta TV, jo negribu abonēt modemus un citus mēslus slēgt pie TV, jo mans TV saprot streamus. Krievijā šādus pakalpojums piedāvā vairāki kantori, bet vai LV ir kas tāds?

Cik esmu pētījis, tad Latvijā neviens īsti nepiedāvā IPTV. Es pats arī par šo jautājumu esmu aizdomājies.

Vienīgā opcija (taču ne tā pati labākā) – no koda izvelc ārā LTV1 un LTV7 stream linkus un palaid caur aplikāciju televīzorā. Vienīgi tad jārēķinās ar to, ka kaut kāds saturs var būt nepieejams dēļ autortiesībām.

Edit. Izskatās, ka LTV ir apgriezuši iespēju, lai ātri piekļūtu strīma linkiem, lai tos varētu skatīties kaut kādā savādākā veidā, izņemot LSM.

Jā, tā ir niša, kura ir pieejama latvijas tirgū. Īpaši, ka tas strādā un to ir iespējams nodrošināt - maksimālo lietotāja iekārtu skaitu uz konkrētu stream, utt.

LSM LTV streami ir pārveidoti, ka ir redzami tikai LSM lapā, jo izmantot referral saiti (lsm.lv) kā arī tiek pārģenerēti pēc noteikta laika, tā ka hakot tos nav jēgas :slight_smile:

Nāksies mocīties caur TV pārlūku, lai atvēru replay.lv :slight_smile:

nu nekāda baigā niša nesanāks - pat pie ideāla interneta tie strīmi raustās vai brīžiem gļuko. It sevišķi populāru pāraižu laikā.

[quote=janisi]Jā, tā ir niša, kura ir pieejama latvijas tirgū. Īpaši, ka tas strādā un to ir iespējams nodrošināt - maksimālo lietotāja iekārtu skaitu uz konkrētu stream, utt.

LSM LTV streami ir pārveidoti, ka ir redzami tikai LSM lapā, jo izmantot referral saiti (lsm.lv) kā arī tiek pārģenerēti pēc noteikta laika, tā ka hakot tos nav jēgas :slight_smile:

Nāksies mocīties caur TV pārlūku, lai atvēru replay.lv :)[/quote]

Protams - es nerunāju par kaut kādiem “kaktu” kantoriem ar 100mbps optiku. Es priecātos redzēt šādu pakalpojumu no LTK, Baltcom, bet viņi nav ieinteresēti, jo viņiem taču vajag cilvēkiem iesmērēt tos mēsla dekoderus.

iesmērēt nav pašmērķis, kā labi (ne)saproti…