istabas sienas.

Noteikti ,ka šis te nemaz neiederas ,bet varbūt tomer te atrodas kāds gudrs cilvēks , kurš var izpalīdzēt. Vēlētos istabā likvidēt tapetes. Sienas ir salīdzinoši nelīdzenas tāpēc krāsot nebūtu prātīgi. Tadu nu defektu par efektu! Kā sienas pataisīt vel nelīdzenākas? No gridas līstēm uz augšu dosies gaismas stari (rgb),tad nu vēlos ,lai siena spēlējas ar gaismu. Kadi ir varianti? Neesmu nekāds meistars , tāpēc nezinu kā ko sauc ,bet varbūt sienas rakstu varētu dabūt ar lāpstiņu ar kuru izsmērē flīžu līmi uz sienas?

Viena no opcijām ir dekoratīvais apmetums (uz akrila bāzes?), kuram ir dažādas faktūras. Parasti Depo tos jāmeklē pie krāsu nodaļas. Pārdodas tādos lielos spaiņos. Ekspermentēt var ar klāšanas metodi, veidojot vēlamos reljefu, atkarībā no apmetuma veida. Nav pats lētākais pasākums, bet rezultāts ir labs.

Arī var ar flīžu līmi veidot tekstūru vai smalko špakteli. Smalkā špaktele ir labāka, jo ir smalkāka un nav tik asa, kad nožūst.

Neaizmirsi kārtīgi noplēst tapetes un pēc tam nogruntēt.

Fesibukā ir grupa “Viss par mājokļa remontu” vai kaut kā tamlīdzīgi. Tur apgrozās cilvēki, kas šīs lietas labāk zin. Var tur pajautāt, ja neviens no šī formuma nevarēs iedot labu padomu.

Starp citu, var droši runāt ar pārdevējiem-konsultantiem, tiem citreiz ir labi ieteikumi, ko darīt.