Jaunā Helio interaktīvā televīzija

Man te vakar Lattelekom interaktīvā televīzija parslēdzās uz Helio. Un radās jautājums.
Vai tai jaunajai Helio tv ir iespēja vienkāši pārslēgt nākošo kanālu? Tā, lai uzreiz rāda nākošo kanālu sarakstā.
Jo jaunais risinājums ir sekojoš: Nospiežam Next ch. --> tad atveras logs ar kanāliem --> jāizvēlas kanāls -->jāpiež OK.
Varbūt kādam ir pieredze? Citādi man no updeita, kur vienas pogas vietā turpmāk būs jāspiež 3 pogas, sāk rasties interese par konkurentu piedāvājumiem.

Nē nevar.

Šobrīd nevar. Taču LTK (pēc publiskas spārdīšanas ar kājām no klientu puses) ir atjēgušies un tagad vismaz risinot mikroburtu problēmu CRT televizoriem. Helio skartajiem vēlams iečāpot LTK Facebook lapā https://www.facebook.com/Lattelecom/posts/ un paspamot zem 3. septembra posta. FYI: Reakcija no šiem pirms brīža par kanālu pārslēgšanu:

Paldies par linku, Paspamoju.
Vakar pētot to Helio man radās iespaids, ka developeri un testeri ir tikai jauni cilvēki, kam pašiem mājās TV nav, tik PC ar lielu monitoru.
Reāli jau viņiem priekš šī produkta vajadzēja organizēt Testa grupu ar pensionāriem un tiem kam pāri 40.

Ir aizdomas, ka taisot Helios, domāja galvenokārt par vienotu pieeju Shotcut no televizoriem un viedierīcēm. Par CRT televizoriem un Latvijas TV skatītāju specifiku, kur lielākā daļa skatītāju ir vecumā virs 50, būs vienkārši piemirsuši. Būtu kaut vai savām omēm palūguši izmēģināt.

man klusas aizdomas, ka tavā apgalvojumā ir viena ļoti būtiska kļūda, jo vārds “domāja” man nekādīgi nesaistās ar LTK, it īpaši, ja runa ir par klientiem (ja nu vienīgi par to, kā vairāk naudu nopelnīt) :slight_smile:

Cik procentuāli no LTC klientiem vēl sēž uz CRT TV un vai nav tā, ka tie pāris procenti nav pietiekami daudz, lai tos ņemtu vērā pie produkta izstrādes?

Es tam Lattelecomam nesaprotu vienu lietu. Ar ko tagad atšķira Helio no Shortcut.tv.
Cena identiska (ja skaita i-nets+ tv). Atšķiras tik kastītes un user interface.
Diez vai privāts kantoris varētu atļauties uzutrēt 2 tik līdzīgus produktus.
Apsveru iespēju pāriet uz Shortcut TV.

Shotcut tev tomēr vajag datoru. Ja vēlies skatīties arī parastajā TV bez mezglošanās ar bildes nosūtīšanu, tad vajadzēs Helio ar dekoderi.

Pats nesen pieslēdzu Shortcut, skatos uz LG caur WebOS aplikāciju. Patīkami, ka nav vajadzīga nekāda papildus kaste nedz otra pults, tik jā, tā kanālu pārslēgšana nedaudz kaitinoša, un tas ka jāiztiek ar mobīlo operātoru internetu, jo manā sētā nav pieejama optika. Līdz ar to pa retam uzmet “Ielādē”, vai aiziet kubikos. Bet tā pagaidām daudz maz esmu apmierināts, jo tomēr labāk ir nekā ar virszemesTV, gan cenā, gan attēla kvalitātē.

@Lattelecom, gribēju jau bilst, ka ar Arris problēmām nevajadzētu būt. Vienīgais, ka varētu meklēšanas taustiņu pievienot atpakaļ, kas bija ērti vēl vecajai interaktīvajai televīzijai.

Shortcut TV jau nevajag datoru. Es par šo variantu ar atsevišķu kasti pie TV.
https://kursors.lv/2017/05/31/lattelecom-seko-lmt-piemeram-un-ari-prezente-android-tv-podinu/

Man arī pieslēdza Helio. Manā skatījumā vienīgais plus - Smuks dizains, bet pārējais kaitina.
Agrāk bija viena pults ar iepriekšējo versiju, tagad atkal divas :frowning:

Apsveru domu pāriet uz Shortcut, vienīgi šeit kaitina divas lietas:

1. Tīšana ir neparocīga un var patīt tikai pa 30 sekundēm ar vienu klišķi.
  2. Šad tad iebremzē un nav saprotams kāpēc. Kā tas nākas, ka Neflix man strādā bez nekādām problēmam, pat tinot filmas ar augstu izšķirtspēju. A te, Shortcut vietējais ražojums šad tad bremzē…

Vai Apple TV, kā man un man vispār nav nekādu problēmu, viss strādā kā jau visu laiku… :slight_smile:

Viņu vispār bez LTC interneta ir iespējam paņemt? Vēlams arī bez viņu Android boxa?

Iet bez LTC neta un viņu kaste arī nav obligāta, manuprāt. Vajadzētu visam būt aprakstītam iekš Shortcut.lv

Neiet gan…
Helio iTV lietotne pieejama tikai Helio iTV abonentiem.
savukārt Helio IiTV Cena no 6.00 eur mēn.

• Lattelecom interneta pieslēgums. Interneta pieslēguma cena no 17,50 EUR/mēn.

Bez LTC interneta vinu paņmet nevar… man ir 1188 internets… arī LTC, bet Helio es uz viņa paņemt nevaru :frowning:

Man arī no rīta uzlikās tas Helio, tagad jāburās cauri. Par intuitīvu nenosauksi.
Mazi bērni vairs neprot multenes atrast. Godīgi sakot 1 minūtes laikā arī es neatradu. Pat neatradu kanālu sarakstu, rāda tikai vienu kanālu uz priekšu un vienu atpakaļ. Šitā spaidīt visus kanālus uz riņķi nav aršana!
Omēm gan jau vispār kašmarņiks.

tev noteikti vecā motorolas pults. izspaidi visas pogas, sapratīsi, kas ko izsauc.

manuprāt, iTV visu laiku pārkāpj interfeisa dizaina normu - visām AV pultīm ir 4 krāsainas pogas, kurām piešķir darbības, un tās nekad netiek aprakstītas.