Jauna portatīvā iegāde

Kādas atsauksmes par šo vai viedoklis?

Sāksim no otra gala? Kādu datoru tu meklē? Ko ar to plāno pamatā darīt?

Portatīvo, jo desktop pc nomira un nav jēgas investēt viņā līdzekļus, jo pārāk vecs setup,
Youtube, internets un “light gaming” vairāk par gta 5 neko nevajag(medium settingi derēs), jo ir X1X un ps4.

Light geimingam ar šo būtu jāpietiek.

Tev ir informācija par LMT un viņu portatīvo upgreidošanu, ja izlemju ielikt vairāk ramu vai tiek zaudēta garantija? Lmt teica, ka lai jautāju ražotājam.

ja ražotājs ir paredzējis tehnikas apgreidu, tad tu garantiju nepārkāp. oficiālie servisi jau sen nepiekasās bez iemesla, visiem ir saslēgti pilnvērtīgi apkalpošanas līgumi ar ražotāju, kas finansiāli piesedz viņiem pakaļu.

Es lasīju vienā vietnē kur bija šis laptops apskatīts, ka jānes ar savām upgrade lietām uz Asus sankconētu servisu, kas ieliks viņas, lai nezaudētu garantiju, bet tā konkrētu apstiprinājumu šim tā arī neatradu.

gan jau ka tas saistīts ar MIL sertifikāciju. iespējams, ka šo konkrēto pašam izjaukt ir ‘aizliegts’, jo tas ir viskautkā drošs un sarežģīti izjaucams, t.i. nav tikai pāris skrūves vāciņam jāatskrūvē.
garantijā viss būs kā parasti, ja nav acīmredzamu mehānisku vai šķidruma bojājumu, tad garantiju neatteiks.

1 Like

Te apskatā rakstītais liek domāt, ka paši datoram varam nomainīt atmiņas un operatīvo atmiņu. Tas nav sarežģīti un kamēr neuzplēs kaut kādas garantijas uzlīmes, visam jābūt kārtībā. Pats šo konkrēto datoru neesmu dzīvē redzējis, nezinu kā tās uzlīmes izvietotas https://www.ultrabookreview.com/21758-asus-tuf-fx505-review/

Šodien pasūtīju, tad arī redzēs kā viņš iet, paldies par atbildēm!

paskaties manu linku uz izjaukšanu. ar skrūvgriezi nepietieks, lai izjauktu bez pēdām plastmasā.

1 Like

Es noskatījos, būs jānopērk.

ieej tuvākajā mūzikas bodē un nopērc pārīti plāno ģitāras mediatoru.
citādi instrumentu kastē noderīgs ir metālisks atlauzējs. ķīnieši tirgo līdzīgus par eiro gabalā ar piegādi.

par aliņu varu arī attaisīt, ja skraidi pa Rīgas centru :)

Oi, toč. Piedošanu, palaidu garām video. Tur izskatās, ka viena skrūve ir paslēpta zem “garantijas” uzlīmes un pats vāks laikam ir pielīmēts pie korpusa (ūdensdrošībai?). Būs jāpačakarējas ar mediatoru, bet izskatās, ka tas ir izdarāms.

Tas nozīmē, ka es nevaru jaukt ārā, kaut kā tizli palicis ar portatīvajiem, agrāk bija atskrūvē vāciņu ar divām skrūvēm un ieliec ramu :rofl:

Jāskatās, kas tā pa uzlīmi vispirms, ja viss čotka, tad ramu nopirkšu tuvākajos mēnešus, jā skraidu gan pa centru.

tavā ultrabook linkā bildēs redzams, ka uz apakšējā vāka nav nevienas ražotāja garantijas uzlīmes, tātad tai video ir kāds lokālais Vjetnamas pārdevējs līmējis. kā jau teicu, Latvijā ar to ir pārstājuši slimot, pēdējās uzlīmes es kaut kad redzēju no Elkor.

vāks visticamāk nav pielīmēts, bet turas pa perimetru uz plastmasas klipšiem kā visiem mūsdienu portatīvajiem.

1 Like

Tavuprāt cik daudz man plusā ramu pirkt, ja grasos viņu lietot 3-4 gadus?
Man kastei pietika ar 16gb, domāju 16gb pirkt un kopā sanāktu 24gb, bet vai tas nav pa daudz?

Ja liksi 3 RAM stickus tad nebūs Dual channel atmiņa, tas nozīmē, ka dators būs nedaudz lēnāks, it īpaši spēlēs varētu būt mazāk kadru sekundē. Labāk liec 16gb, man liekas ka pietiekoši priekš vismaz 3 gadiem, ja netaisies nodarboties ar intensīvu produktivitāti.

Viņam ir tāpat tikai divi sloti, 8gb plāksne, domāju pirkt 8 vai 16gb plāksni, 24gb pašlaik liekas overkill prekš manis, bet skatoties nākotnē ne tik ļoti.