Jaunais aifons - prognozes.

Tas mirklis vairs nav tālu, kad mums atkal paziņos, ka mainījies ir viss!

Kas mūs sagaida? Pēdējās baumas: amoled tomēr nebūšot, pirksta skaneris uz aizmugurējā vāka, daži aksesuāru ražotāji nopludinājuši, ka būšot usb-c…

kādas vēl fantasmagorijas redzētas, dzirdētas un kādas sagaidām?

Visam, ko Tu minēji, ticu un piekrītu, izņemot USB-C. Par to gan dikti šaubos. Bet… var jau būt, ja reiz jaunajos Mac klēpjdatoros tas ir.

vot es tik tā domāju - ja nu to sensoru jāliek aizmugurē - logotips tak varētu ideāli kalpot par sensoru, nevis vēlvienu rimbuli taisīt,
ne?

par usb-c… itkā jau apple varētu uzspļaut vispasaules konceptam - viens vads visam, bet vai tas ir saprātīgi? tāds pats cepiens tak bija, kad atteicās no 32pin konektora…

bet jebkurā gadījumā - domāju, ka džekiem nākas tagad pamatīgi iesvīst. bet nu viss jau atkarīgs no tā - kā pasniegs.
Ja pateiks, ka fani pieprasa sensoru aizmugurē - būs aizmugurē.

Kurā vietā aizmugurē tev pirksta skaneris būs?

cik forši, ka kādam jau detaļas īstās atsūtītas :smiley:

a man no foxkona šitādu džabars atsūtīja: [quote=Slinkais]Kurā vietā aizmugurē tev pirksta skaneris būs?
[/quote]

tālab jau topiks, lai izteiktu prognozes.

ja pa tēmu: 99% jau skaidrs, ka zem stikla skaneris nebūs. sānos? sejas atpazīšanas funkcija? naktī? ha.ha.

Tavā bildē var tomēr kkādu tumšāku pleķi zem ābola redzēt, tad viens vai otrs ir fake.

da pofig.

a ko domā Tu? Konkrēti - kā tiks atbloķēts jaunais aifons? Par šo jautājumu visa pasaule nervozi mīņājās.

Skatoties uz pēdējiem līkiem, domāju ka fingerprints būs zem logo.

Pašam gan vairāk interesē VR un AR iespējas. Man patīk iPhone ekrāni, salīdzinot ar visiem google cardbox un samsung gear vr , varētu būt labāka kvalitāte, cerams ka individuāli pikseļi arī nebūs redzami.

Skaidrs, ka tas ir telefons, kas būs jāpērk neatkarīgi ne no kā un jālieto divus gadus. Bet man kaut kā nepatīk kā tas izskatās. Vismaz tās detaļas, ko te līko pa labi un pa kreisi ir tādas meh pēc skata. Gaidu prezentāciju, kad sīrupa pielietā promo video manu smadzeni ieprovīs pareizajā ritmā un ieprogrammēs, ka šo ierīci vajag pirkt, pirkt, pirkt.

es redzēju sapnī tā: Uznāk Stīvs (jā - ne kuks) un saka, ka līdz šim ābols bija tikai logo. bet tagad ir noticis revolucionārs pagrieziens - jo ābols ir kļuvis par sensoru - tā ir inovācija, kuru jau sen visi gaidīja! un tad turpat uz skatuves vēlreiz saļimst mūžīgā miegā. tāds ļauns sapnis.

aaaaa. un jā - es lieku uz usb-c. gan jau fani norīs krupi.

ps. Kristap - kālab Tev tik zema karma?

Tāpēc, ka es neuzspēju iesaistīties diskusijās, kas to celtu. Tu pat negribēsi zināt cik zema karma man ir reālajā dzīvē :slight_smile:

Jaunākā info par Home pogu…

ar usb_c vadu :smiley:

Prezentācija laikam būs 12. septembrī. Liekam kalendāros un izbrīvējam vakaru.

vot interesanti - samsunga oled ekrāni tak nereaģē uz spiediena spēku - ko apple iesāks ar šo savu superfīču?

būšot usb-c

Atgriezīsies 3.5 mm austiņu izeja!

šim gan neticu

[quote=Lapsinieks]šim gan neticu

Būs, būs! Pie tam 3.5mm vietā būšot 6.5mm. Tā esot hipsterīgāk. Pie tam lielais caurums kalpošot arī kā vēja ātruma mērītājs.

kruta! man puse ekvipmenta mājās ar resno!

[quote=Briedis][quote=Lapsinieks]šim gan neticu

Būs, būs! Pie tam 3.5mm vietā būšot 6.5mm. Tā esot hipsterīgāk. Pie tam lielais caurums kalpošot arī kā vēja ātruma mērītājs.[/quote]