Jaunais MacOS Big Sur var nobloket jusu Mac

Sveiciens visiem Mac lietotajiem, gan tiem, kas pirmo reizi dzive saskaras ar Mac. Nesen Apple prezenteja jauno MacOS Big Sur, ko var ari naskakie gribetaji pameginat. Protams paldies vinjiem, ja tadu nebutu, tad mes no ta neuzzinatu. Lidz ar jauno MacOS, vairaki lietotaji palikusi ar daleju kiegeli rokas. Tas izpauzhas, ka Mac tiek noblokets. Pie vainas ir domajams T2 chips un otrkart vismaz no tiem, kas ar to saskarusies tas ir darits ar refurbished Mac. Laba zina ir ka atbloket Apple to var attalinati, bet bus nepiecieshams nosutit pirkuma dokumentus, vai ko lidzigi, kas apstiprina, ka dators ir jusu.
Par so varam izlasit sheit.

Big Sur taču vēl beta statusā. T.i. AppStore updeitos vēl to neredz un iespēja ka to uzinstalēs nezinÄ«Å”i, ir praktiski 0. ZiņkārÄ«gajiem gudrÄ«Å”iem savukārt jāsaprot, ka bekapos ir spēks. PalÄ«dz arÄ« pret ransomware vai vnk dzelžu noplÄ«Å”anu.

aizej, izlasi diskusiju ā€” tev nobloķē kompi, jo tas it kā piesaistÄ«ts citam icloud kontam. atjaunot no bekapa nepalÄ«dz, jo T2 čips tāpat tevi nelaiž tālāk par ieslēgÅ”anu.

To jau sākumā izlasīju. Taču izlasi pats ka te runā par OS beta versiju, kas parastajos jauninājumos neuzrādās.

tas kā reizi ir skaidrs, ka paŔi vainīgi, ja liek developera betu. kāds tam sakars ar bekapiem, kuri Ŕai gadījumā tevi no ķieģeļa neglābs?

No bekapiem vismaz dabūsi ārā to, ko no ķieģeļa vairs nevar dabūt.

ja tu saki, ka esi lasÄ«jis to diskusiju ā€” tur neviens nežēlojas par zuduÅ”iem vai nepieejamiem failiem, bet par nobrikotu kompi (viņiem gan arÄ« tur nav taisnÄ«ba, jo Apple arÄ« to ir ierakstÄ«jusi betas brÄ«dinājumā).

Cik spriežams pēc Ŕī kadra komentāriem, tad Big Sur iet kaut kādā krap OS virzienā: https://www.youtube.com/watch?v=NXG5REBi2fo

1 Like

Apple taču taisās arÄ« desktopu pārtaisÄ«t par iPad. Savs ARM procesors, IOS Ć¼ber alles utt.