Jaunais MacOS Big Sur var nobloket jusu Mac

Sveiciens visiem Mac lietotajiem, gan tiem, kas pirmo reizi dzive saskaras ar Mac. Nesen Apple prezenteja jauno MacOS Big Sur, ko var ari naskakie gribetaji pameginat. Protams paldies vinjiem, ja tadu nebutu, tad mes no ta neuzzinatu. Lidz ar jauno MacOS, vairaki lietotaji palikusi ar daleju kiegeli rokas. Tas izpauzhas, ka Mac tiek noblokets. Pie vainas ir domajams T2 chips un otrkart vismaz no tiem, kas ar to saskarusies tas ir darits ar refurbished Mac. Laba zina ir ka atbloket Apple to var attalinati, bet bus nepiecieshams nosutit pirkuma dokumentus, vai ko lidzigi, kas apstiprina, ka dators ir jusu.
Par so varam izlasit sheit.

Big Sur taču vēl beta statusā. T.i. AppStore updeitos vēl to neredz un iespēja ka to uzinstalēs nezinīši, ir praktiski 0. Ziņkārīgajiem gudrīšiem savukārt jāsaprot, ka bekapos ir spēks. Palīdz arī pret ransomware vai vnk dzelžu noplīšanu.

aizej, izlasi diskusiju — tev nobloķē kompi, jo tas it kā piesaistīts citam icloud kontam. atjaunot no bekapa nepalīdz, jo T2 čips tāpat tevi nelaiž tālāk par ieslēgšanu.

To jau sākumā izlasīju. Taču izlasi pats ka te runā par OS beta versiju, kas parastajos jauninājumos neuzrādās.

tas kā reizi ir skaidrs, ka paši vainīgi, ja liek developera betu. kāds tam sakars ar bekapiem, kuri šai gadījumā tevi no ķieģeļa neglābs?

No bekapiem vismaz dabūsi ārā to, ko no ķieģeļa vairs nevar dabūt.

ja tu saki, ka esi lasījis to diskusiju — tur neviens nežēlojas par zudušiem vai nepieejamiem failiem, bet par nobrikotu kompi (viņiem gan arī tur nav taisnība, jo Apple arī to ir ierakstījusi betas brīdinājumā).

Cik spriežams pēc šī kadra komentāriem, tad Big Sur iet kaut kādā krap OS virzienā: https://www.youtube.com/watch?v=NXG5REBi2fo

1 Like

Apple taču taisās arī desktopu pārtaisīt par iPad. Savs ARM procesors, IOS über alles utt.