Jauns Android tālrunis no 200 - 300 EUR

Šodien manai mīļotajai atkodās LG G3, touchscreen nedarbojas. Liela jēga uz remontu nest man liekas ar nav, tapēc jādomā par kko jaunu. Kādi būtu jūsu ieteikumi ? Bužets līdz 300EUR

Tu neesi aprakstījis prasības, bet šādā budžetā sanāks jauns Huawei P9 Lite vai mazliet pieliekot, jaunais Samsung Galaxy A3 (2017).

Iepriekš bija LG G3 līdz ar to nepieciešams līdzīgs (runājot par prasībām) tālrunis.
P9 Lite bija jau ienācis prātā, vienk negribēju rakstīt, lai neietekmētu viedokļus :smiley: un varbūt kāds iemestu kko tādu ko neesmu ievērojis :slight_smile:
Bet piemēram varbūt LG Nexus 5X - nu jau 1.5 gadus vecs modelis, bet cena un specifikācija līdzīga. + vēl upgradable to v7.1.1

LG nexusu 5x vajā visādas problēmas.

P9 lite ir ļoti saprātīga izvēle.

[quote=mp_ice]Iepriekš bija LG G3 līdz ar to nepieciešams līdzīgs (runājot par prasībām) tālrunis.
P9 Lite bija jau ienācis prātā, vienk negribēju rakstīt, lai neietekmētu viedokļus :smiley: un varbūt kāds iemestu kko tādu ko neesmu ievērojis :slight_smile:
Bet piemēram varbūt LG Nexus 5X - nu jau 1.5 gadus vecs modelis, bet cena un specifikācija līdzīga. + vēl upgradable to v7.1.1[/quote]

neesi baigais huaweja fans? sadarbība iekļauj arī aktīvu pārdošanu?

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Nexus 5X ir it kā ok, taču jāņem vērā daži faktori, ko es novēroju savam 5x ~1 gada lietošanas laikā:
[list=]
[
]Gribētos ilgāku akumulātora darbības laiku, pie maniem lietošanas paradumiem bija jālādē katru dienu.[/]
[
]Problēmas ar lādēšanu automašīnā un citiem lādētājiem. Lādē lēni, ļoti lēni vai nepietiekami (automašīnā). Beigās speciāli pasūtīju 15 € vērtu auto lādētāju un tad bija daudz maz ciešami ar lādēšanu. Līdzīgas problēmas bija arī Nexus5 ar lādēšanu.[/]
[
]Plastmasīgi-gumijotais korpuss ļoti pievelk visādus netīrumus un speķainu pirkstu nospiedumus.[/*]
[/list]

Pēc ~gada lietošanas, telefonu nodevu sievai lietošanā. Viņa ir apmierināta. Viņai arī nav neviens no šiem faktoriem. :smiley:

Pats pārgāju uz Huawei Nova. Nedaudz mazāks kā 5X, toties jaudīgāks, metālisks korpuss un nav problēmu ar lādēšanu. :smiley:

Nebrauc offtopikā! Cilvēks paprasīja pēc telefona ieteikuma, es ieteicu aktuālus modeļus, kas iekļaujas atvēlētajā budžetā. Huawei telefonu pats nelietoju šobrīd un tādus (vispār nekādus) netirgoju.

[quote=Lapsinieks]neesi baigais huaweja fans? sadarbība iekļauj arī aktīvu pārdošanu?

da labi - jokus nesaprati, jāuzmet uzreiz lūpa

[quote=krizdabz]Nebrauc offtopikā! Cilvēks paprasīja pēc telefona ieteikuma, es ieteicu aktuālus modeļus, kas iekļaujas atvēlētajā budžetā. Huawei telefonu pats nelietoju šobrīd un tādus (vispār nekādus) netirgoju.

[quote=Lapsinieks]neesi baigais huaweja fans? sadarbība iekļauj arī aktīvu pārdošanu?

Papētot visu LV piejamo P9 Lite ir optimālais variants. Skatoties pēc kritērijiem - cena, veiktspēja, baterija, kameras, garantija. Papētīju ka Nogats tam ar pieejams. Vienīgais jautājums ar HiSilicon Kirin 650 nebūs GPS problēmas?

draudzenei tāds ir, problēmu nav. to var labi pateikt pēc ssportrackig lietotnes - kartes zīmē ļoti precīzas. problēmas ar gps ir mediatek procesoriem, tiem, kas nav helios

Man arī patīk LG telefoni. Galvenokārt cenas/specifikācija dēļ. Dīvainā kārtā LG pie izvēlētās cenas mēdz būt labākā specifikācija. Pat labāka nekā ķīniešiem. Tad kāpēc nepagaidīt, kad parādīsies jaunais LG K10 (2017). Visnotaļ labi parametri un cena gaidāma ap € 200. Es telefonu lietoju daudz un dažādām funkcijām, bet man nevajag Full HD un arī nekādu lielo jaudu. 8 kodoli A-53 ir OK.

Ja meklē “midrange” - ieteiktu “uzmest” acis uz Alcatel Idol 4.

Te vietā būtu saprast pamatuzstādījumus, pirms sākt ko piedāvāt:
a) interesē pie operātora nopērkami ar pēcmaksu
b) par pilnu cenu pirkšu kādā mūsu internetbodē (apkalpošana+serviss+garantija)
c) gatavs pirkt kaķi maisā no Ķīnas

sanāk ellīgs diapazons piedāvājumiem…

Nopērkams pie Bites (vismaz šobrīd) un vietējos internetveikalos.