Jauns telefons

ahoi.

vai tas ir normāli, ka nopērkot operātora veikalā jaunu telefonu (jaunu nevis atjaunotu) nav rūpnīcas uzstādījumu un atmiņā mētājas bildes, kuras uzņemtas pat ne pašā veikalā vai izejot uz ielas?

Tā vien izklausās ka jā.

Ja tu zinātu cik es esmu saņēmis testu telefonus ar privātajiem džīmeiliem un fotogrāfijām…

Vienreiz pat kāds bija atstājis savas digitālās biļetes uz Prāta Vētru. Diemžēl Liepājā, bija slinkums braukt.

Kailfoto un piedāvājumu satikties tur nebija? :stuck_out_tongue:

man ir droša informācija, ka LMT nepārdod refurbišētos kā jaunus.
kolēģis pirka - bija pēdējais - no plaukta. skaidrs, ka apgrābstīts. bet ka iets ārā no spices fotografēt uz ielas - mērens šoks. operātors tā arī nepateica, vai tas ir ok - vnk, ka tiks skaidrībā,

Ir divi varianti:

1. Vai nu bijs demo produkts, kuru jebkurš varēja paņemt rokās un spaidīt, darīt ar to jebko, bet tas tik un tā skaitās jauns.
  2. Telefons nopirkts, atgriezts 14 dienu laikā un tirgots atkārtoti. Arī tad tas skaitās jauns.

skaidrs, ka 1. jo bija vitrīnā. mani uztrauc, ka nests uz ielas - vai tas ir atļauts? čomaki pārdevējam? un ko vēl var “darīt”
ar demo ierīci?

daudz jautājumu. skaidrs, es ieteicu uzreiz factory resetu kā minimums.

[quote=Briedis]Ir divi varianti:

1. Vai nu bijs demo produkts, kuru jebkurš varēja paņemt rokās un spaidīt, darīt ar to jebko, bet tas tik un tā skaitās jauns.
  2. Telefons nopirkts, atgriezts 14 dienu laikā un tirgots atkārtoti. Arī tad tas skaitās jauns.[/quote]

[quote=Lapsinieks]skaidrs, ka 1. jo bija vitrīnā. mani uztrauc, ka nests uz ielas - vai tas ir atļauts? čomaki pārdevējam? un ko vēl var “darīt”
ar demo ierīci?

daudz jautājumu. skaidrs, es ieteicu uzreiz factory resetu kā minimums.

[quote=Briedis]Ir divi varianti:

2. Telefons nopirkts, atgriezts 14 dienu laikā un tirgots atkārtoti. Arī tad tas skaitās jauns.[/quote][/quote]

aga[quote=Artanis]Hujavejs?[/quote]

kolēģis nopirka. jau uztaisīja resetu. kulties uz spici… pofig. dzīvē ir svarīgākas lietas. uzsitu LMT tviterī, teicās izmeklēt.
man jau tā - so so po

es jau ar teicu, ka es tā darītu. bet nu enivej - ne mana cūka, ne druva.

Nav normāli. Ja pērc jaunu telefonu un maksā par to kā par jaunu ierīci, tad es nemaz neņemtu līdzi, ja redzētu, ka tā jau ir lietota.

[quote=Lapsinieks]ahoi.

vai tas ir normāli, ka nopērkot operātora veikalā jaunu telefonu (jaunu nevis atjaunotu) nav rūpnīcas uzstādījumu un atmiņā mētājas bildes, kuras uzņemtas pat ne pašā veikalā vai izejot uz ielas?[/quote]

iedomājies - tev ļoti gribas tieši to konkrēto modeli/krāsu. aizej uz LMT, prasi - ir? Ir. Kārtojam papīrus, līgumus utt.
Un tad tante pieiet pie vitrīnas un … a tev točna gribās… nu vot tā arī sanāca. Man ar vienreiz tā gadījās.

[quote=krizdabz]Nav normāli. Ja pērc jaunu telefonu un maksā par to kā par jaunu ierīci, tad es nemaz neņemtu līdzi, ja redzētu, ka tā jau ir lietota.

[quote=Lapsinieks]ahoi.

vai tas ir normāli, ka nopērkot operātora veikalā jaunu telefonu (jaunu nevis atjaunotu) nav rūpnīcas uzstādījumu un atmiņā mētājas bildes, kuras uzņemtas pat ne pašā veikalā vai izejot uz ielas?[/quote][/quote]

vispār LMT man pēc būtības atsakās atbildēt tviterī - vai tas ir atļauts vai nav (nest demo ierīci ārpus veikala),
ja atļauts - vai kopā ar pārdevēju un uz cik ilgu laiku. Iecirtušies - atsūtiet imei kodu, atsūtiet imei kodu.
kādu vēl imei kodu - te tak viss uz rožas - ar ko, kad, kur.

[quote=Lapsinieks]iedomājies - tev ļoti gribas tieši to konkrēto modeli/krāsu. aizej uz LMT, prasi - ir? Ir. Kārtojam papīrus, līgumus utt.
Un tad tante pieiet pie vitrīnas un … a tev točna gribās… nu vot tā arī sanāca. Man ar vienreiz tā gadījās.

[quote=krizdabz]Nav normāli. Ja pērc jaunu telefonu un maksā par to kā par jaunu ierīci, tad es nemaz neņemtu līdzi, ja redzētu, ka tā jau ir lietota.

[quote=Lapsinieks]ahoi.

vai tas ir normāli, ka nopērkot operātora veikalā jaunu telefonu (jaunu nevis atjaunotu) nav rūpnīcas uzstādījumu un atmiņā mētājas bildes, kuras uzņemtas pat ne pašā veikalā vai izejot uz ielas?[/quote][/quote][/quote]

Operatori piedāvā iegādāties telefonus arī internetā. Tiem tik un tā jābrauc pakaļ vai nu uz ofisu, vai uz kādu no veikaliem, kuru Tu pērkot norādi, un kas Tev parasti ir tuvāk. Viņi nenodala atsevisķi veikalā tirgojamos un i-netam paredzētos. Tie ir vieni un tie paši aparāti. Vienīgā atsķirība tā, ka ja esi iegādājies to “caur internetu”, Tev ir tiesības to 14 dienu laikā atgriezt. Pilnīgi iespējams ir scenārijs, ka kāds šo aparātu nopircis “internetā”, aizbraucis pakaļ uz Spices veikalu, saņēmis aparātu, kuru pārdevējs pirms 10 minūtēm bija paņēmis no paukta un iepakojis maisiņā. 14 dienu laikā atgriezis, un pārdevējs to ir ielicis atpakaļ plauktā, kur tas sagaidīja Tavu kolēģi.

Bet visticamāk, ka kāds no darbiniekiem to ir vienkārši palietojis un bijis tik nekaunīgs, ka nav to atjaunojis līdz nullītei.

Mans LMTVerified account @mansLMT 24m24 minutes ago
More
Replying to @Lapsinieks
Tādas situācijas var būt, ja klients kopā ar pārdevēju vēlas pārbaudīt kādi foto sanāk ārpus telpām.

[quote=Lapsinieks]Mans LMTVerified account @mansLMT 24m24 minutes ago
More
Replying to @Lapsinieks
Tādas situācijas var būt, ja klients kopā ar pārdevēju vēlas pārbaudīt kādi foto sanāk ārpus telpām.[/quote]

Šis ir riktīgi smieklīgi! :smiley: Iedomājos, ka es pērkot telefonu teiktu pārdevējam, ka pirkšu to tikai tad, ja bilde ar 600m tālumā esošo autobusa pieturu sanāks baigi labā. Un pārdevējs ver ciet veikalu lai atnāktu man lidzi nobildēt autobusa pieturu… :slight_smile:

tieši to pašu nodomāju.[quote=Briedis][quote=Lapsinieks]Mans LMTVerified account @mansLMT 24m24 minutes ago
More
Replying to @Lapsinieks
Tādas situācijas var būt, ja klients kopā ar pārdevēju vēlas pārbaudīt kādi foto sanāk ārpus telpām.[/quote]

Šis ir riktīgi smieklīgi! :smiley: Iedomājos, ka es pērkot telefonu teiktu pārdevējam, ka pirkšu to tikai tad, ja bilde ar 600m tālumā esošo autobusa pieturu sanāks baigi labā. Un pārdevējs ver ciet veikalu lai atnāktu man lidzi nobildēt autobusa pieturu… :)[/quote]

Tāpēc es arī vienmēr pasūtu tikai LMT e-veikalā… tur neviens toč nebūs mēģinājis bildēt vai kādas citas izvirtības izveikt + 14 dienu atteikuma tiesības. + nekur nav jābrauc… gan līgumu, gan telefonu pieved pie mājām… parādi ID, paraksties un lieto.