Just5 Freedom X1 (ROOT/CUSTOM ROM)

Sveiki, nesen iegādājos šo lēto, bet manuprāt gana spējīgo mob. Jautājums, vai kādam šajā mob. ir izdevies veiksmīgi ielikt Custom ROM? Interesē konkrēti MIUI.

Sakarā ar to ka mob. ir neizņemama batareja manutrāt caur SP Flash Tools nekas nesanāks?!?!
Likt CWM/TWRP un flashot caur tiem?

Kāda ir Jūsu pieredze?

Neskatoties uz faktu, ka Just5 aparāti ir pārbrandoti Elephone, atjaunot ROM var tikai Just5 Servisā. Just5 aparāti ar to ir bēdīgi slaveni :frowning:

P.S. Pacenties nesasist ekrānu. Būs dārgi.

Tīri vispārīgi nepiekrītu! Iepriekš man bija Blaster modelis, ar sp flash tools “bāzu” iekšā visu pēc kārtas un pēc tam arī Stock ROM.

Nu kad esi tik gudrs, uzraksti arī citiem, tur tu tiem aparātiem ņem ROMus un kā liec iekšā.

Īsumā: https://forum.xda-developers.com/android/development/just5-blaster-development-thread-t3048362

Jautājums ir par Freedom x1 ar iebūvēto batareju!

vispār nav tik traki ar ekrāna maiņu. 40eur bija rudenī pie Just5

40 eur ir krietni lētāk kā tad, ja sadauza kādu samsungu

Tad jau tiešām lēti. Just5 Blaster 2 sasista ekrāna maiņa maksā jau 68 EUR.

Jā, ekrāna maiņai pienāk diena kad tas ir ļoti aktuāli!!!

Šobrīd, kā ir ar Just5 Freedom X1 (ROOT/CUSTOM ROM)???

Kur vispār rodas šiem čainīzeriem custom rom?
Tiešām LV ir tik daudz traku developeru, kam ir ar tam laiks?

[quote=Janis]Kur vispār rodas šiem čainīzeriem custom rom?
Tiešām LV ir tik daudz traku developeru, kam ir ar tam laiks?[/quote]
Diez vai tie ir LV developeri. Drīzāk čainīzeru studentiem custom ROM-i ir kā prakses darbi :slight_smile:

http://www.needrom.com/download/just5-freedom-x1/

Šajā lapā atradīsi to ko meklē, bet tikai android 6.0
pac ielādēju, bet mans telefons nedarbojas kā nākas. ja vēlies noriskē. Touch un citas vadības neiet.:smiley: Bet sanāca caur SP Flash Tools. Īsa un viegla pamācība, kas darbojas. tikai jāpiereģistrējas pāris minūtēs.

Veiksmi!!!

Kas tieši nedarbojas no Needroom roma?
Pastāsti sīkāk! Es noriskēju un uzliku šo rom. Lietoju jau kāfas 2 ned, liekās viss ok!

[quote=dz.smilga]Kas tieši nedarbojas no Needroom roma?
Pastāsti sīkāk! Es noriskēju un uzliku šo rom. Lietoju jau kāfas 2 ned, liekās viss ok![/quote]

“It seems to be working, although there is one problem. My Wi-Fi keeps turning on and off randomly, when I turn it ON. Any ideas, how to fix it?”

Hey, rooyar, apguvi Copy/Paste uz datora??? Tev ir ko pateikt no savas pieredzes?

Man piem. joprojām viss ok :slight_smile:

[quote=rooyar][quote=dz.smilga]Kas tieši nedarbojas no Needroom roma?
Pastāsti sīkāk! Es noriskēju un uzliku šo rom. Lietoju jau kāfas 2 ned, liekās viss ok![/quote]

“It seems to be working, although there is one problem. My Wi-Fi keeps turning on and off randomly, when I turn it ON. Any ideas, how to fix it?”[/quote]

Aparāti ar MTK pročiem līdz šim bija apdalīti ar custom ROM, kāpēc lai “superdārgajam” Freedom X1 būtu kas savādāk?