Jūsuprāt kurš ir vislabākais planšetdators un kāpēc?

Jūsuprāt kurš vislabākais planšetdators un kāpēc?

Principā atbilde ir Apple iPad, bet no sākuma būtu jāsaprot ko ar to verķi plāno darīt un kāds ir pirkumam atvēlamais budžets?

Es domāju,ka Microsoft windows plašentdatori ar intel preroesoriem,jo zema cena pieejami no 80 eur var izmantot pilnvērtīgi flash utt… un viens pludiem var izmantot visas pieejamas Microsoft programma cik tavs procesors atļauj ,jo nav diezko jaudīgi

Es domāju zem 200 eur

tiešām, kā kristaps raksta - ko taisies darīt. Citādi - tas ir kā taujāt - kura ir labākā mašīa.

Ja nedomā izmantot bilžu uzņemšanai vai smagu failu glabāšanai, tad Nexus 7 2013 joprojām ir tiešām labs, vienīgi izskatās, ka no latvijas i-veikaliem to jaunu neatrast.
Ja neplāno skatīties videoklipus, tad Galaxy Tab A vai E, ja mazāks budžets, varētu būt labākie varianti.

Nu, paga, paga. 2013. gada Nexus 7 vispār vēl programmatūras atjauninājumi tiek piedāvāti? Neesmu drošs, ka iegādāties tik vecu ierīci ir laba doma.

šī patreiz ir visseksīgākā planšete tirgū. Sanāca apčamdīt un paspaidīt. Prieks, kur rodies, laime, kur kavējies…
http://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_m3_8_4-8315.php

Pirmais jautājums - kāda operētājsistēma nepieciešama?
Otrais jautājums - ko ar viņu taisies darīt?

Viennozīmīgi — Apple. Otrs variants varētu būt kāds no Microsoft Surface Pro modeļiem. iPad 2018 128GB Wi-Fi modelis man izmaksāja 449€ un es uzskatu, ka tā ir pieņemama summa ierīcei, ko visdrīzāk izmantošu vairākus gadus, ņemot vērā to, cik ilgi kalpo mans iPhone 6S Plus. Tas vienkārši darbojās!