Kādu samsung modeli izvēlēties

Hei, lūdzu iesakiet, palīdziet Tumsonei izvēlēties jaunu telefonu, mans vecītis htc one mini drīz atdos galus.
Vajadzības, ļoooti laba kamera(tuvplāni, slikts apgaismojums utt) un liela atmiņa, ā un lai kabatā lien. :slight_smile:
Darbs man tāds, esmu rotu māksliniece.
Ar iepriekšējo htc one mini, saulē bildes sanāca ļoti ok. Pašlaik mētājos starp Samsung A5(2017), Samsung Galaxy S7,
Samsung Galaxy S8. Mazliet baida tās noapaļotās malas, vai nav lielāka varbūtība uz ātrāku saskādēšanu?

es iesaku huawei P9 - vislabākais price/performance patreiz ar labu kameru.

[quote=pureniite7]Hei, lūdzu iesakiet, palīdziet Tumsonei izvēlēties jaunu telefonu, mans vecītis htc one mini drīz atdos galus.
Vajadzības, ļoooti laba kamera(tuvplāni, slikts apgaismojums utt) un liela atmiņa, ā un lai kabatā lien. :slight_smile:
Ar iepriekšējo htc one mini, saulē bildes sanāca ļoti ok. Pašlaik mētājos starp Samsung A5(2017), Samsung Galaxy S7,
Samsung Galaxy S8. Mazliet baida tās noapaļotās malas, vai nav lielāka varbūtība uz ātrāku saskādēšanu?[/quote]

Paldies! Un nu viss kļuva vēl sarežģītāk. :slight_smile: Cena jau nu ļoti draudzīga, hmm…

Samsung? Nevienu! Maksāsi par brendu.
Hujvejs sudigi tur bateriju!

Paskaties kādu MEIZU brenda telefonu. Ieteiktu Xiaomi ,bet tiem kamera švaka.

kas par murgiem - kas ko tur sūdīgi?

man around ir kādi pieci huawei telefoni - pilnīgi nekādu problēmu ar aķiem.

xiaomi, tiešām sūdīgas kameras, meizu- kas tas tāds?

Paskaties kādu MEIZU brenda telefonu. Ieteiktu Xiaomi ,bet tiem kamera švaka.[/quote]

Paskaties kādu MEIZU brenda telefonu. Ieteiktu Xiaomi ,bet tiem kamera švaka.[/quote]

Huawei P10 baterija pasērfojot netā, watsaps un zvani 2 diennaktis no100% līdz 20% (līdz 0% neesmu mēģinājis). Kamera ideāla. Pirmais aparāts, ar kuru pēc pus gada lietošanas esmu apmierināts !

Samsung A5(2017). Galaxy S7 un S8 ‘price performance’ ziņā nav labāki par A5. Divas nedēļas sasitu lupatās stiklu savam Galay A5, pat nedomājot nopirku tādu pašu.

lasīt māki? vajadzīga laba kamera. A5 kamera ir pilnīgs sūds

Kāpēc tad sūds, priekš savas telefona cenas normāla 16MP priekšējā un aizmugurējā kamera. Priekš savas cenas (300.€) ļoti normāla kamera

[quote=Lapsinieks]lasīt māki? vajadzīga laba kamera. A5 kamera ir pilnīgs sūds

ko tu gribi nodarīt māksliniecei, kas meklē labu kameru rotu tuvplāniem? ko viņa tev sliktu nodarījusi?

[quote=Vilhelms]Kāpēc tad sūds, priekš savas telefona cenas normāla 16MP priekšējā un aizmugurējā kamera. Priekš savas cenas (300.€) ļoti normāla kamera

[quote=Lapsinieks]ko tu gribi nodarīt māksliniecei, kas meklē labu kameru rotu tuvplāniem? ko viņa tev sliktu nodarījusi?

[quote=Vilhelms]Kāpēc tad sūds, priekš savas telefona cenas normāla 16MP priekšējā un aizmugurējā kamera. Priekš savas cenas (300.€) ļoti normāla kamera

[/quote][/quote][/quote]
Lasi to kas rakstīts, nevis to ko gribi izlasīt… :wink:

[quote=Vilhelms][quote=Lapsinieks]ko tu gribi nodarīt māksliniecei, kas meklē labu kameru rotu tuvplāniem? ko viņa tev sliktu nodarījusi?

[/quote][/quote]
Lasi to kas rakstīts, nevis to ko gribi izlasīt… ;)[/quote]
Redzu, ka tev problēmas ar latviešu valodu ? Kuru vārdu teikumā “Vajadzības, ļoooti laba kamera(tuvplāni, slikts apgaismojums utt)” tu nesaprati ???

Artani, šoreiz “tīrīt zobus caur pakaļu” mēģini tu pats ! Tēmas autore prasīja padomu telefona iegādē! Ja nav nekas sakāms par tēmu, tad labāk būtu paklusēt ! Dēļ šitādiem “spečukiem” neceļas roka prasīt padomus forumos !

Piekrītu Artanim. Reāli darba vajadzībām var iegādāties sakarīgu aparātu ar kuru būs ērtāk, labāk un kvalitatīvāk. Cilvēkam ieteica reālu risinājumu! Cilvēki dažkārt meklē/skatās uz neīstajām lietām,un nesaprot ko īsti viņiem vajag.

Ja man vajag izrakt dīķi ,un es prasu kā to labāk izdarīt ar ēdam karoti,tad loģiski ,ka cilvēks ieteiks iegādāties lāpstu vai noalgot traktoristu. Nevajag sevi mocīt ar sūdiem…

Artani, Tu drusku brauc otrā grāvī. Meitenei vajag tieši telefonu ar labu kameru un mēs nezinām, ko tieši viņa dara. Uzreiz tiek pieņemts, ka “profesionāli fotografē” utt. Piemēram - daudzos muzejos ir aizliegts fotografēt, bet ar telefonu var izšmaukt. Man arī telefona kamera ir primārais foto instruments, jo es vispār nestaipu līdzi neko, ko var ielikt kabatā - pat somas man nav - neciešu.

un starp citu - ar flagmaņu kamerām var tiešām uzņemt ļoti labas makro bildes, taga ātrumā slunkums rakāties pēc iemēriem. Ļoti daudz dažādu iespēju strādāt. Piemēram - kad man jāzīmē storībordi klipiem, es safočēju ainiņas ar telefonu un tad pārzīmēju datorā uz planšetes. Un vēl daudz piemēru varētu minēt.

[quote=Artanis]Ehh, atkal cilvēki mēģina tīrīt zobus caur pakaļu… Telefons ir telefons, un kamera ir kamera. Pat lētākajam ziepjutraukam mūsdienās sensors ir 5x lielāks (attiecīgi, gaismjūtība un pikseļa izmērs stipri labāks) nekā labākajiem flagmaņu telefoniem - izstiepies vai saraujies, bet fiziku nepiemānīsi.

Ja vajag bildēt macro bildes no rotām un smalkām detaļām, vai tad tiešām nav vieglāk nopirkt atsevišķi vienalga kādu lēto telefonu, un par pārismts Eurām ss.lv mazlietotu fotoaparātu, kuram vismaz ir manuālais fokuss, kārtīga zibspuldze, un ko var uzlikt uz trijkāja lai kaut cik cilvēcīgi fotografētu savus darbus? Tak mūsdienās nenojātu spoguleni var atrast zem 200 naudām, un ne-spogulenes pat par pusi no tās cenas - pietiks budžeta gan lietojamam telefonam, gan kaut cik sakarīgai kamerai, ko var izmantot ceļojumos un citur!

Vai tiešām cilvēki tik maz ciena savu veikumu, savu laiku, savus klientus, un tik ļoti mīl uzķerties uz mārketinga un pirkt virtuves kombainus, kas, kā zinām, “ir labi visam, bet īsti neder nekam”?[/quote]

Paga, paga , Džeki, mierīgāk! Kāds teica, ka man fotoaparāts nav? Bet man vajadzīga arī laba kamera telefonam, ne vienmēr kamera ir līdzi. Piemērs…braucu pa pilsētu, ieraugu foršu vietu, sabirušas lapas, kādu ūdens tilpni vakar saules apspīdētu un viss, man vajag bildi tūlīt un tagad.

[quote=Lapsinieks]es iesaku huawei P9 - vislabākais price/performance patreiz ar labu kameru.

[quote=pureniite7]Hei, lūdzu iesakiet, palīdziet Tumsonei izvēlēties jaunu telefonu, mans vecītis htc one mini drīz atdos galus.
Samsung Galaxy S8. Mazliet baida tās noapaļotās malas, vai nav lielāka varbūtība uz ātrāku saskādēšanu?[/quote][/quote]

Tad nu tā. Meitene no laukiem vakar aizgāja uz vietējo tele2 bodīti, sameta rotas uz galda nu ņēmās tuvplānus taisīt …
Samsung galaxy A5 nebija uz vietas(bet ir meitai, Sīkā jau saka, ka esot ok…bet nu nezinu gan). Pafočēju ar Samsung galaxy S7…diezgan ok, ar Samsung galaxy S8 man patika vislabāk, bet tā cena… Huawei P9…manu zelta krāsas detaļu bildē uztaisīja par sudraba krāsas detaļu. Samsung galaxy S7 Edge nebija uz vietas…tas vēl tāds cerīgs izskatās.

S7 edge kameras ziņā ir tas pats, kas parastais S7. Es Tev ieteiktu ņemt S8, jo gan Huawei P9, gan S7/Edge jau ir 2 gadus veci modeļi. S8 kalpos ilgāk gan dzelžu, gan programmatūras ziņā.