Karcher SV 7 tvaika putekļusūcējs

Varbūt kādam ir bijusi darīšana ar šo agregātu. Visu kārtīgi iztīra? Vai pēc sūkšanas nav jāpavada vēl pusdiena mazgājot pašu putekļusūcēju? Vai piemērots lamināta tīrīšanai/mazgāšanai? Un vai ir tās cenas vērts?

Manuprāt, lamināta segumu nedrīkst šādi tīrīt. Pamatā tvaika sūcējs ir flīzēm un linolejam. Ir tagad arī visādas PVC flīzes un dēlīši. Bet parasts lamināts tev uzburbs.

Tāpat uzskatu, ka tvaika putekļu sūcējs ir bišku lohatrons. Pāris reizes pamēģināsi un apniks. Parasti tvaika ģenerēšana tiek veikta no ļoti atkaļķota, pat destilēta ūdens. Destilēts ūdens maksā ap 0.70 eur litrā. Manuprāt, šiem sūcējiem izmanto aptuveni pusi uz pusi krāna ūdeni un destilētu ūdeni.

Vēl ir izmēra un svara problēma. Sievietēm šitie kluči nepatīk. Ja apgāz, vari piedzīt motoru ar ūdeni. Nezinu, varbūt konkrētam modelim ir kāda aizsardzība.

Un tad ir cena virs 500 eur…

Cik saprotu, tad stipri lielāks par parsto putekļusūcēju nav, protams sievietēm gribās ko smalkāku, skaistāku, bet nu gan pārdzīvotu.
Par ūdeni aizdomājies gan nebiju.
Vairāk tās cenas pēc gribās saprast vai tas ir tas, kas mājās būtu nepieciešams. Labi, grīdu atmestu. Bet kā ar mīksto mēbeļu, logu, paklāju, vannasistabas tīrīšanu.
Yūtubs arī tāds skops, lielākoties reklāmvideo, kuriem ticamības man nekādas.
Negribās nopirkt ļoti dārgu PUTEKĻUSŪCĒJU.

Katrs savu piķi tērē kā tīk. Šitais 500++ eiro aparāts tāds trešdaļ ceļš uz Kirby.

Atļaušos atkārtoties - pasūksi 4x un būs tev ZB ar tiem ūdeņiem čakarēties. Ūdens sūcējs arī nebūs piemērots bērniem, nevarēsi izmatot bezmaksas a darbaspēku… Parasti arī prasās kādu dublējošu rokas/virtuves sūkšanas aparātu paņemt, lai nav uz katrām smiltīm pie durvīm vai drupačām jālej ūdens iekšā.

Esmu liels tā dēvēto ciklonu fans. Samsung produkti vispār maksā ap 55 eur, tiem gan ir īsāki vadi un ne tā labākā komplektācija, bet varēsi 10x nomainīt Samsung bez maisiņiem par šitā Karcher cenu. Normāls ciklona sūcējs maksā ap 100 eiro.

Tāpēc arī prasīju par to sūcēja tīrīšanu. Reiz bij darīšana ar tiem ūdens filtriem, vārdu sakot pēctam viņu iztīrīt bija murgs, tas gan arī bij pirms kādiem gadiem 6iem, bet ar šo varbūt ir savādāk.
Skaidrs tas, ka netaisos ar viņu katru dienu sūkties un tvaicēties, priekš drupačām ir birste, bet šad tad gribās iztīrīt visu kārtīgi it īpaši ja mājās ir bērns un kaķis.
Bet, lai nu kā paldies par atbildēm, vismaz saprotu, ka tik ļoti viņš īsti nav vajadzīgs.

Es savā saimniecībā tādu aparātu neredzu. Pārāk daudz mīnusu, šaurs pielietojums grīdas segumu dēļ. Bet pieļauju, ka cilvēkiem ar mājdzīvnieku var noderēt. Pareizās atbildes te nav.

Man gan liekas, ka varētu būt ok gadžets. Nesen pavilkos uz tvaiku sūcēju, tas gan tiešām pamatā stāv neizmantots… šobrīd ar visu pamatā izdara roomba + brava. Kopš ieradās mazgāšanas robots, tvaika sūcējs un putekļūcējs praktiski nav ņemts vairs rokās…