Ko nozīmē DS pie telefona nosaukuma Tele2 veikalos?

Šodien Tele2 veikalā pamanīju, ka pie telefonu nosaukumiem aprakstā klāt ir DS burti, reizēm iekavās. Pārdevēja bija aizņemta ar klientu un es aizsteidzos uz autobusu nepajautājis, ko tas DS nozīmē.

Tagad skatos, ka arī internetveikalā https://www.tele2.lv/telefoni/ ir klāt tas DS, bet nekur aprakstā neredzu “atšifrējumu”. Nez, vai tas DS ir kaut kas Tele2 specifisks jeb es esmu muļķis un neatpazīstu kaut ko vispārzināmu? :smile:

dual sim?

Tiešām, varētu būt dual sim, bet mulsina, ka vairākiem telefoniem, kam aprakstā teikts “2 SIM kartes”, trūkst tā DS. Laikam tad būs salikuši kaut kā haotiski vai arī varbūt tikai modeļiem, kam eksistē varianti ar 1 SIM / 2 SIM (kaut gan atkal - tur ir vairākas ierīces, kam nekad nav bijis 1 SIM varianta) :smiley:

Tur bišķi ir Tele2 iekšējais vārdu došanas process. Īsumā:
Ja prece ienāk noliktavā un pavadzīmē ir DS telefona nosaukumā, piemēram, “Huawei P30 Pro DS”, tad tu to redzēsi arī uz kastītes. Ja nosaukums pavadzīmē būtu “Huawei P30 Pro”, bet aprakstā būtu norādīts, ka ir dueal sim, tad tu to redzēsi tikai pie apraksta.

3 Likes

Skaidrs, tātad, piegādātāji sāk nedaudz “jaukt gaisu”, lai īpaši izceltu Dual Sim, kad viņiem tas ienāk prātā, un Tele2 turpina to pašu līdz pat pircējam.

Tieši tā. Ja pareizi atceros, tad Huawei un Sony telefoniem bija šitais DS. Tagad iespējams vairāk ražotājiem.