Komentāru labošana

Disqus laikos Kursorā bija iespējams izlabot savus komentārus. Sintakses kļūdas u.c. nepareizības. Vai nākotnē komentāru labošanu atjaunos? Sanāca pāris reizes saglabāt drazu… nesmuki kaut kā.

2 Likes

Šobrīd izmantojam WordPress noklusēto komentāru sistēmu un tā nepiedāvā komentāru labošanas iespēju. Šobrīd ir tā, ka es neesmu līdz galam apmierināts ar tagadējo risinājumu, bet neesmu arī meklējis kā atrisināt Disqus sinhronizācijas problēmas vai citu sistēmu tās vietā. Bet kaut kas būs jādara.

1 Like

Kaut kāds risinājums kopā ar reģistrāciju ir nepieciešams. Gaidīšu jaunumus.

1 Like

jaunai komentāru sistēmai fontu izmērs ir par lielu — krīt ārā no kopējā dizaina un traucē lasīt.

vai labošanas iespējas ir pieejamas, t.i., man jātaisa FB akounts un jālogojas ar to?

0 Likes

Par dizainu jau sapratu, skatīšos vai var kaut ko pamainīt. Klāt nākusi normāla iespēja pieteikties ar Facebook. Vēl var pamēģināt pieskrūvēt loginu ar Google un Twitter. Komentāru labošana gan nav iespējama. Tas ir tik būtiski?

0 Likes

Ir būtiski. Pārāk bieži rodas nepieciešamība labot sevis pielaistās kļūdas.

0 Likes

Huh, viss velk uz to, ka būs jāatgriežas pie Disqus :expressionless:

0 Likes

ir taimeris, lai “nelabotu” mūžīgi, kas arī nav slikti. vēl ir pieejamas opcijas:

0 Likes

Nav viss arī tik vienkārši. Es negribu likt tik vienkāršu komentāru spraudni tikai, lai dabūtu komentāru labošanas fīču. Ja mainās prom no WordPress iebūvētās komentāru sistēmas, tad uz kaut ko, kurā ir plašākas iespējas, piemēram, pieteikties ar soc. tīklu kontiem, komentāru moderācija uz steroīdiem, antispams utt. Un grozies kā gribi, tas viss reāli glīši darbojās iekš Disqus. Tik vien kā problēmas no Disqus atsinhronizēt komentāru skaita info, lai tā pareizi rādītos citviet blogā. Laikam būs jāatrisina tā mazā tehniskā problēma, jo visādi citādi man baigi patika Disqus.

0 Likes

Draugi, ar nožēlu jāatzīst, ka esmu atmetis cerību savest kārtībā Disqus komentāru sistēmu. Tai gluži vienkārši nedarbojas sinhronizācija ar paša bloga komentāru sistēmu, kas nozīmē to, ka visu laiku pie rakstiem būs neprecīzs komentāru skaits un arī lapas labajā sānā nevarēs redzēt informāciju par pēdējiem publicētajiem komentāriem. Tas neder man un domāju, ka tas neder arī jums. Es ar vienu aci sekošu līdzi Disqus jaunumiem un ceru, ka viņi savedīs kārtībā savu gļukaino virtuvi.

Tā vietā esmu nobāzējies pie vēl viena cita komentāru risinājuma un man šķiet, ka nu tas varētu būt mums visiem derīgs. Tas piedāvā iespēju arī labot komentārus, ja vien piesakies ar Facebook (lai var identificēt komentētāju). Esmu ieslēdzis, lai komentāru var labot 24h pēc tā publicēšanas. Patestējam un sakām, ja redzam kaut kādus gļukus. Es ļoti negribētu atkal mainīt komentāru sistēmu, to laiku var veltīt satura radīšanai.

2 Likes

Klau, man vienīgajam nedarbojas pieteikšanās ar Facebook komentāru sadaļā?

0 Likes

ir pieteikšanās ar Googles akountu, lai varētu labot komentārus — paldies!
nebūs jāmēģina veidot caurumainā feisbūka akounts…

0 Likes

Tagad radās jauna problēma.
Ja pareizi sapratu ielogoties var tikai ar facebook vai google kontiem, bet abi grib rādīt reālo vārdu un uzvārdu.
varbūt kāds zina kas un kur jāmaina, lai rādītu niku vai sliktākajā gadījumā tikai vārdu (bez uzvārda) nedzēšot šo informāciju no googles vai facebook konta

0 Likes

uztaisi Googlē atsevišķu akountu ar niku, lai pieteiktos komentāros un citos forumos vai vietās…

0 Likes

cik var kontus taisīt. un māc šaubas, ka man izdosies nepazaudējot savu niku, jo pašreizējais jau ir aizņemts google+ kontā (kurš diemžēl vairs nav pieejams ārpus google servisiem.)

0 Likes

kā un vai vispār jaunajos komentāros strādā Subscribe? pierakstījos, bet man epastā tukšums.

0 Likes

Man pašam ar to sūtīšanu kaut kas ne līdz galam darbojas. Bet man ir idejas, kur meklēt risinājumu. Paburšos un šeit atrakstīšos, kad varat patestēt. Centīšos līdz tam tikt šajās dienās.

0 Likes

steigas nav, es jau tikai testēju. ar disqus ērtību tāpat nevar samērot (tas nav pārmetums un tev nav jātaisnojas :))

0 Likes

Es atklāti saku, ka neesmu mierā ar esošo komentāru sistēmas situāciju, bet nav manos spēkos salabot to, ko nelabo Disqus.

0 Likes