Konsoles Gada Spēle 2018


#1

Laba diena!

Nesen latviešu videospēļu portālā Konsoles notika balsojums, kur lietotāji izteica savu balsi, lai noskaidrotu, kuras ir labākās 2018. gada spēles. Balsojumā noskaidrojās, ka tās ir veseli deviņas, kā arī beigu beigās atklājās labākā jeb Konsoles Gada Spēli 2018! Lūdzu, video:

Kura ir tava mīļākā 2018. gada spēle?


#2

Klau, pēc kādiem parametriem tur tika noskaidrots, kas ir labākā aizgājušā gada spēle? Tīri subjektīva sajūta par labāko? Brīnos, ka RDR2 nav pirmajā vietā.


#3

tā ka rezultāts ir loģiski saprotams.

RDR2 iznāca nesen, un tā haips nenogremdēja Playstation ekskluzīvu Godowāru, kura dēļ vien cilvēki pērk Soņkas konsoli.

brīnums, ka Nintendo Switch’a Smash Bros. vispār sarakstā iekļuva :)


#4

Pēc 10-20h spēlēšanas iekš RDR2 daudzi ir nonākuši pie secinājuma, ka spēle nav 10/10. 9/10 jā, bet tas ir max. Kādēļ?
Par maz aktivitāšu/ par lielu karte. Kvesti un points of interest lielākoties koncentrējas miestiņos vai pilsetās, kas nozīmē, ka vienkārši izzinot karti nenoteiktos virzienos, bieži ir viens vienīgs tukšums. Var nākties pat pavadīt 30min un neko interaktīvu neatrast. Witcher 3 vai citās līdzīgās spēlēs max tās būs 15min.
Cīņa ir ļoti lēna, kas daudzus apbēdina…
ZIRGS. Jā, fizika kruta, bet pēc kāda laika reāli sāk besīt ārā, ka katru reizi kaut kur ietriecoties tas rumaks vienkārši sāk krist un vāļāties pa zemi.
Onlains ir tīrs moneygrab un gandrīz nearko neatšķiras no RDR1.
Daudziem šķiet, ka Rockstargames neveido neko jaunu. Gandrīz visas spēles ir pēc viena šablona. Ja ar GTA tas iet cauri (kuram tad nepatīk šaudīties un laupīt bankas modernā vidē kopā ar draugiem), tad ar kovbojiem šķiet, ka tas nav tik viennozīmīgi.
Mans personīgais secinājums ir, ka šāda tipa spēle, nav visiem piemērota. Mūsdienās geimeri ir izlutināti un un no AAA spēles sagaida izcilību it visā. Lielākoties visi gaidīja, ka RDR2 būs tīrasiņu RPG, sanāca vairāk tāds kā mežonīgo rietumu simulators. Jāņem vērā, ka RDR1 un Rockstargames labo panākumu dēļ spēlei ir lielāks haips un tas piesaista vairāk spēlētāju - tādēļ rodas arī vairāk viedokļu.


#5

Konsoles Gada Spēli nenoteica Konsoles komanda, bet gan foruma lietotāji. Tur nebija konkrētu kritēriju, bet gan tika veikta nominācija (izvirza spēli balsojumam) un tad no tā balsojums, proti, jo vairāk balsis par kādu konkrētu spēli, jo augstāka tai vieta.

Jāatzīmē, ka God of War par gadu spēli kļuva IGN un Red Dead Redemption II Gamespot. Tādēļ savā ziņā nav brīnums, kādēļ RDR II ir otrajā vietā arī pie mums latviešiem.


#6

OK, labi. Izspēlēšu Witcher 3 un tad ķeros pie RDR2 un tad God of War.