Kristapa OnePlus 5T eksperiments

OnePlus ir tāds interesants zīmols, kas pirms kādiem trīs gadiem sev piesaistīja uzmanību ar to, ka spēj flagmaņu klases ierīču jaudu piedāvāt par krietni izdevīgāku cenu. Toreiz tie bija totālākie nūģu telefoni un arī es nevarēju noturēties nepasūtījis OnePlus One. Telefons bija riktīgi labs, kādu laiku lepns ar to nostaigāju apkārt un tad pārdevu citam labam cilvēkam.

Pēc tam OnePlus nāca jauni modeļi, telefons kļuva populārāks un arī dārgāks. Cenas pieaugums atgrūda daļu sākotnējo fanu, jo tieši cenas piedāvājums, manuprāt, bija viens no pirmo OnePlus telefonu galvenajiem pārdošanas argumentiem. Bet tehniski visi OnePlus telefoni ir bijuši pievilcīgi. Jā, ir bijušas arī dažas neveiksmītes ar ačgārni iedizainētiem displejiem, nenoņemtām pieejām un viltus kabeļiem, bet tie ir tādi sīkumi.

Pavisam nesen OnePlus izziņoja savu jaunāko telefonu un kopš vakardienas tas ir oficiāli pasūtāms viņu mājaslapā. Tā kā OnePlus ierīces oficiāli tirgo arī Bite, tad domāju, ka drīz jaunums atceļos arī uz Latviju oficiālā kārtā. Telefons tehniski nav baigi atšķirīgs no sava nesenā priekšgājēja OnePlus 5. Tik vien kā tādā pašā korpusā iespiests lielāks displejs.

Tā nu sanāca, ka man vakar noraustījās roka un pasūtīju sev vienu lētāko OnePlus 5T. Galvenokārt, tāpēc, ka gribu palietot šo ierīci un saprast ko pa šiem dažiem gadiem ir panācis OnePlus. Kopš vasaras ikdienā lietoju Samsung Galaxy S8+ un principā esmu atradinājies no iPhone, bet tagad gribas iegriezties mazliet tīrāka (vanilla) Android pusē. Šeit centīšos ziņot kā man sokas.

Varbūt arī tu esi pasūtījis vai plāno pirkt OnePlus 5T? Kāpēc jā/nē? Lieto kādu citu OnePlus ierīci? Kā nonāci līdz idejai to pirkt un kāda ir tava pieredze ar to? Uzrīkojam tādu mazu un feinu OnePlus burziņu arī šajā forumā! :)

0 Likes

Man bija OnePlus One, OnePlus Two, OnePlus X, OnePlus 3. OP3t izlaidu, jo OP3 baigi patika. Tad gaidīju brīnumu no OP5… brīnuma nebija :frowning: nācas pirkt Note8. OP5t diemžēl nokavēja. Tagad gaidīsim OP6 :slight_smile:

Bet ja godīgi, man patika vairāk tie OPO ielūgumu laiki, revolucionārais gars un protests pret sistēmu. Tagad tas ir vienkārši labs smartfons.

0 Likes

Kādu brīnumu gaidīji no OP5? Kā tev tajā telefonā pietrūkst, kas ir citiem?

0 Likes

No manas puses story tāds, ka lietoju OnePlus 3. Pasūtīju kādu nedēļu pirms viņi izziņoja 3T versiju, lucky me. Un toreiz nosliecos par labu OP, jo biju ieguvis pietiekami lielu pieredzi lēta ķīniešu Prestigio lietošanā… Sapratu, ko nozīmē teiciens “skopais maksā divreiz”. Bet arī nebiju gatavs izdot premium eirikus par labu Samsung brendam.
Tad nu paņēmu arī, un joprojām priecājos, ka tieši šo nopirku. Izrādās, ka ne man vienīgajam patīk, jo nesen arī draudzenei bija nepieciešams jauns mobilais, es tad arī nedaudz paslavēju OnePlus… Paņēma OP5. Es arī dabūju uzmest aci, pabakstīt, un tā… Labs, nav šaubu.

Tagad jāgaida, kad manējais nobeigsies dabīgā nāvē, citādi roka neceļas pirkt jaunu telefonu, kamēr vecais vēl ir dzīvs… Bet tā jau es arī gribētu OP5T. :slight_smile:

0 Likes

Pietrūka jaunāko fīču. Pārsteiguma momenta. Pats raksti, ka cena pietuvojās flagmaņiem, bet nav wow efekta. Nerunājot jau par tādām lietām kā bezelless, waterproof, bezvadu lādēšana.

Bet visvairāk trūkst tieši romantikas. Stāsta.

0 Likes

Mhm, nākamajā rītā pēc OP5T pasūtīšanas es arī aizdomājos, ka šim tak nav tās bezvadu uzlādes un ūdensnoturības, kas mūsdienās pat štrunta aifoniem beidzot ir :smiley:

Bet par to romantiku. Kā domā, to vispār ir iespējams skeilot? Skaidrs, ka OnePlus nevar visu laiku būt ļoti šauras nūģu nišas produkts un beidzot jāsāk arī kaut kas pelnīt.

0 Likes

Es domāju, ka var būt gan stāsts, gan peļņa. Šobrīd OP iespējams, atstrāda investīcijas, kas ir pareizi. Vienkārši es izkritu no viņu mērķā auditorijas :slight_smile:

Lai atgūtu mani (pirmo vilni) atpakaļ, iespējams, jāstrādā ir uz alternatīvo - paralēlo produktu. Viņiem ar OPO sanāca ļoti labs marketinga keiss. Carls Peis pats atzina, ka tā bija tīrākā veiksme, kuru tagad jau citē mūsdienu mārketinga mācību grāmatās.

Starpcitu, viņiem Igaunijā joprojām ir atvērta vakance reģionalam pārdevejam :wink:

0 Likes

Hmm, nu varbūt es te būšu mazākumā, bet manuprāt OP visu dara pareizi. Viņi apzināti neliek iekšā jaunākās un cutting edge fīčas tieši tāpēc, ka tās nekādu lielo ieguvumu nedod, bet cenu gan paaugstina pietiekami. Kaut vai tā pati bezvadu lādēšana - uzreiz telefons tiek limitēts ar to, ka dizains vairs nevar būt ar viengabala metāla korpusu. Un ja tā godīgi, nu nav baigi vajadzīga lēna bezvadu lādēšana, ja var pielikt pie dash charge, un telefons būs uzlādējies pilnībā, kamēr uztaisi vakariņas.
Par to stāstu un romantiku vari piemaksāt kādam premium brendam. OnePlus man asociējas ar lētāko no jaudīgā gala. Telefons, kuram es samaksāju par iekšām, nevis kompānijas logo…

0 Likes

pie metāla monolītā korpusa jau varēja pieskrūvēt IP67, tas gan ieguvumu dod.

0 Likes

Precīzi, bezvadu uzlāde ir forša ērtībā. Samsungam ir tāds feins bezvadu lādētājs, kas ir atvāžams doks, kurā var atsliet telefonu. Respektīvi, ērti uzliec uz tā telefonu un visu laiku acu priekšā redzi kas ar to notiek + tas lādējas. Baigi pierod pie tādas ērtības un tad vairs negribas ar vadiem krāmēties. Hei, es tajā dokā liku arī iPhone X, kad bija uz testu.

Nu nekaujas baterijas tik ātri, tās uzlādes sistēmas ne visas ir tik glupas. Cik saprotu, tad daļa prot sabremzēties, lai pārāk neuzkarsētu baterijas. Ka tik ne šis pats Dash Charge ar to lepojas.

0 Likes

OK, tik smalki neesmu jautājumā iedziļinājies, bet pēc virspusējas risinājuma izpētes biju sapratis, ka tā lādēšana noteiktos uzlādes intervālos tiek palēnināta (samazināts strāvas stiprums laikam) un rezultātā uzlāde ir lēnāka un baterija vairs nekarst un pat atdziest. Cik saprotu, baterijām kaitīga ir tieši strauja temperatūras paaugstināšana.

0 Likes

BS. Man OP3 drīz jau iekāps pusotrā gadā, still nekādu problēmu ar bateriju.

Tas bija domāts tā, ka salīdzinot plikus dzelžus un cenas tam pašam Samsungam vs OnePlus vai arī Huawei, par Samsungu vienmēr samaksāsi ievērojami vairāk.

Kļūdies gan tomēr, jo tur ir divas dažādas tehnoloģijas apakšā. Dash ir oriģināli nācis no OPPO tehnoloģijas. Divos vārdos, QC ātro lādēšanu panāk palielinot voltāžu, bet ne tik daudz ampērus, bet Dash vairāk uzspiež tieši ampērus, un mazāk voltus. Līdz ar to Dash tik ļoti neuzkarsē telefonu.

0 Likes

Mani interesē, kā tur viss notiek ar garantiju, sūtot no viņu lapas? Nav pieredzes no ražotāja pa taisno sūtot.

Varbūt arī kādam zināms, ap kuriem datumiem Latvijā varētu būt nopērkams un kāds varētu būt aptuvenais uzcenojums? Pasūtīšana no viņu lapas izskatās ļoti vienkārša un ērta, tādā ziņā.

Nav bijusi pieredze arī ar Dash chargeri. Tas ir tā kā ekskluzīvi Oneplus vai arī citus telefonus pie viņa ir ok lādēt?

0 Likes

OnePlus Dash nav nekas unikāls, bet laikam Dash nesadzīvo ne ar vienu citu standartu - jāpērk tikai OnePlus aksesuāri, kas ir diezgan čābīgi - līdz tiek dots sienas uzlādes adapters, tad vēl vienu derētu turēt darbā, vienu mašīnai iegādāt. Var jau lādēt ar jebkuru USB Type-C, bet tad uzlāde būs jūtami lēnāka.

https://www.cnet.com/news/fast-charging-phones-quick-charge-dash-charging/

0 Likes

[quote=Rabbit]Mani interesē, kā tur viss notiek ar garantiju, sūtot no viņu lapas? Nav pieredzes no ražotāja pa taisno sūtot.

Varbūt arī kādam zināms, ap kuriem datumiem Latvijā varētu būt nopērkams un kāds varētu būt aptuvenais uzcenojums? Pasūtīšana no viņu lapas izskatās ļoti vienkārša un ērta, tādā ziņā.

Nav bijusi pieredze arī ar Dash chargeri. Tas ir tā kā ekskluzīvi Oneplus vai arī citus telefonus pie viņa ir ok lādēt?[/quote]

Nav bijusi darīšana ar OnePlus remontiem, bet šajā lapā izskaidrots viss process: https://oneplus.net/lv/support/answer/what-s-the-process-for-return-and-replacement

Bitei vēl vakar prasīju, kad būs OnePlus 5T pie viņiem, bet nemācēja nosaukt konkrētu datumu. Gan jau būs līdz gada beigām.

Kas attiecas uz Dash lādēšanu, tad tas ir kārtējais ātrās uzlādes standarts. Lādētājam būtu jāspēj uzlādēt arī svešus telefonus, bet ātrā uzlāde gan laikam būs mazākam skaitam ierīču. Nesen testēju Xiaomi Mi Mix 2 un tas nespēja vispār uzlādēties ar Samsung ātro sienas lādētāju, taču mašīnā ar Samsung ātro lādētāju lādējās OK. Tātad, baigais bardaks ar tiem ātrās uzlādes standartiem un to realizācijām, jātestē pašiem kas strādā un kas nestrādā.

0 Likes

Ar Dash un OnePlus laikam būs vienkārši - OnePlus ātrā uzlādēšana strādā tikai ar Dash lādētāju, un Dash lādētājs ar citiem telefoniem strādās kā parastais lēnais lādētājs, tas arī viss. :smiley:

0 Likes

Ir!

0 Likes

Laiks unboxing video un pirmajām atsauksmēm :slight_smile:

0 Likes

Aizdomīgs klusums :slight_smile:
Manējais rīt ienāk.

0 Likes

Viss notiek, telefonu lietoju ikdienā un vācu kopā iespaidus apskatam. To vajadzētu uzrakstīt kaut kad nedēļas nogalē vai nākamās nedēļas pirmajā pusē. Īsumā - tīri feins telefons un ar pirkumu esmu apmierināts.

0 Likes