Kristapa Sony Xperia XA2 eksperiments

Ir laiks nākamajam gadžetu eksperimentam. Iepriekš divos šāda tipa eksperimentos savu dzīvi interesantāku padarīju izmēģinot Samsung Galaxy S8+ un OnePlus 5T viedtālruņus, kas abi divi ir jaudīgi un visādi citādi spējīgi Android flagmaņtelefoni.

Tagad esmu izlēmis palūkoties uz Android pasaules vidējās klases ierīcēm. Proti, cik šāds telefons ir mūsdienīgs un spējīgs 2018. gada pirmajā pusē. Mana izvēle ir kritusi par labu Sony Xperia XA2, kas tika izziņots pašā gada sākumā CES 2018 tehnoloģiju izstādes ietvaros un turpmāko mēnesi tas būs mana galvenā ikdienas sakaru ierīce. Telefons nemaksā pārlieku daudz (ap 350 eiro), bet tam ir perspektīvas kameras, tīri laba 3300 mAh baterija un ne tas kuslākais (Qualcomm Snapdragon 630) procesors. Redzēsim kā man ies!

Pēc +/- mēneša padalīšos ar saviem iespaidiem un telefonu uzdāvināšu vienam no jums. Jā, tieši tā! Ja vēlies saņemt šo telefonu, noskaties jaunāko mana vloga epizodi un uzzini kas tev ir jādara: https://youtu.be/4i9O3-Z1Vys

sāku skatīties un kaut kur pa vidu padomāju, ka neesmu “subskribējies”. pierakstījos un beigās - bāc! - neaizmirstiet pierakstīties, lai piedalītos izlozē. tā ka Kristap, ja vāc statistiku, cik pierakstīsies, lai tiktu izlozē, tad vienu vari nomīnusot :))

Paldies, ka beidzot noabonēji kanālu! Un atvaino, ka man nākas ķerties pie tik banāliem paņēmieniem, lai lielākai auditorijai aiznestu manus video. Es te raujos melnās miesās, mokos ar video un gribas, lai tos noskatās kaut cik vērā ņemams skaits cilvēku. Bet telefonu gan lietošu un raudzīšu ziņot par maniem iespaidiem. Nav tā, ka visi pērk un lieto tikai flagmaņus.

crash testsi arī paredzēti pirms dāvināšanas?! :slight_smile:

Speciāli neko tādu darīt netaisos.

Sveicināts Kristap !
Arī man interesētu tavs testa laiks ar šo modeli .Gribētu uzzināt cik šis SONYmodelis ir draudzīgs neredzīgiem cilvēkiem .Vai tu varētu ieskatīties pieejamībā un pārbaudīt ,va telefona ir zvanītāja vārda diktora funkcija .Vai arī ir iespēja savienot ar kādu zvanītāja diktors aplakācijām no play veikala .Nesen sāku lietot Huawei nova g 4 ,un atkal nekā .Paziņam ieteicu Huawei p 10 lyte ,tur ar venu aplikācijām izdevās savienot .Un paldies tev un taviem kolēģiem oar telefonu apskatiem .Arī man patīk aekot līdzi jaunākajām tehnaloģijām .Loterijas arī man tīri labi patīk .CIK NOPROTU ŠEIT NAV NA ĪSTI PAREIZĀ VIETA KUR PIETEIKTIES ,BET JA VARI ,TAD IEMET MANI GROZĀ PIE PĀRĒJIM CENSOŅIEM .LŪGUMS bargi nelamāt par rakstu kļūdām ,ar vienu pirkstu ir diezgan grūti taustiņus bakstīt .Zinu ka daudzi neredzīgie raksta ātri un teicami .

[quote=seniors]Sveicināts Kristap !
Arī man interesētu tavs testa laiks ar šo modeli .Gribētu uzzināt cik šis SONYmodelis ir draudzīgs neredzīgiem cilvēkiem .Vai tu varētu ieskatīties pieejamībā un pārbaudīt ,va telefona ir zvanītāja vārda diktora funkcija .Vai arī ir iespēja savienot ar kādu zvanītāja diktors aplakācijām no play veikala .Nesen sāku lietot Huawei nova g 4 ,un atkal nekā .Paziņam ieteicu Huawei p 10 lyte ,tur ar venu aplikācijām izdevās savienot .Un paldies tev un taviem kolēģiem oar telefonu apskatiem .Arī man patīk aekot līdzi jaunākajām tehnaloģijām .Loterijas arī man tīri labi patīk .CIK NOPROTU ŠEIT NAV NA ĪSTI PAREIZĀ VIETA KUR PIETEIKTIES ,BET JA VARI ,TAD IEMET MANI GROZĀ PIE PĀRĒJIM CENSOŅIEM .LŪGUMS bargi nelamāt par rakstu kļūdām ,ar vienu pirkstu ir diezgan grūti taustiņus bakstīt .Zinu ka daudzi neredzīgie raksta ātri un teicami .[/quote]

Sveiks! Paldies par komentāru! Pielikšu sarakstā un pārbaudīšu pieminētās iespējas. Vai vari, lūdzu, nosaukt kādas konkrēti lietotnes izmanto?

Šorīt ēdot makaronu sacepumu garšas ceļojuma kulminācijas brīdī atskārtu ,ka telefonu kvalitāte krītas straujāk kā asinsspiediens pēc pus burciņas mārrutku.

Ja pareizi sapratu jautājumu ,tad jāsaka ka lietojam espeak lietotni no play veikala .Ir divas šīs programas ,viena par brīvu ,otra par nelielu samaksu .Atšķirības starp tām nekādas .Pēc instelēšanas gan var nākties dažas minūtes pagaidīt ,līdz sistēma programmu sagremos ,tad jau tā arī sāks runāt .Vēl arī ir trešā programma ,tildes balss laura .Taču tā līdz galam nav nostrādāta ,un ir liela bremze .Ceru ka lietotnes nosaukumu uzrakstīju pareizi .

OK, godīgi šo telefonu lietoju jau nedēļu un man ir iekrājies sakāmais:

[list=]
[
]Joprojām esmu starā par Xperia XA2 dizainu un korpusa uzbūvē izmantotajiem materiāliem. Telefons ir reāli glīts un zolīds. Tas ir drīzāk smags nekā viegls un viss kopā slikts ļoti kvalitatīvi. Arī izmērs foršs, telefons nav neērta lāpsta.[/]
[
]Baterija tur smuku vienu dienu. Sajūtu ziņā līdzīgi kā OnePlus 5T, ko lietoju pirms tam. Ar STAMINA režīmiem noteikti var dzīvi paildzināt, bet tos tikai pēdējās dienās sāku izmantot nakts laikā, jo tad man nevajag, lai telefons kaut kur pieslēgtos un kaut ko darītu savā nodabā.[/]
[
]Displejs ir labs. Viss labi ar krāsām, leņķiem un arī izmēru. Full HD izšķirtspēja praksē nav mīnuss.[/]
[
]Kamerai gan dodu kādas 6 vai 7 balles no 10, jo tā ir tikai normāla (kvalitātes ziņā), bet briesmīgi lēna. Man ir pilns bilžu, kur kadru esmu nokavējis, jo kamera pēc slēdža nospiešanas kaut ko tupī un tikai tad bildē. Tāpat nereti pēc attēla uzņemšanas ilgi (dažas sekundes) var nākties gaidīt. [/]
[
]Kopumā telefons ir drīzāk lēnīgs nekā fikss. Nav kaut kādas jūtamas sabremzēšanās, bet drīzāk visu laiku visas darbības notiek diezgan jūtami lētāk nekā flagmaņos. Bet tas pat īsti nav trūkums, jo telefons tomēr ir pavisam citas cenu kategorijas un izmanto vidējās klases procesoru.[/]
[
]Ir arī dažs labs būtisks gļuks. Izskatās, ka telefonam ir kaut kādas būtiskas problēmas ar attāluma sensoru. Kad esam zvanā, telefonam būtu jāizslēdz displejs, lai ar ausi nespiežam pa podziņām. Ar šo telefons ļoti slikti tiek galā. Pirmajās dienās to tik ļoti nenovēroju, bet ap nedēļu praktiski katrā zvanā ekrāns ieslēdzas un es vai nu ieslēdzu mikrofonu, vai skaļruni. Sliktākajā gadījumā saspaidu zvana beigšanas pogu vai lidmašīnas režīmu. Nenormāli tracina un principā telefonu padara nelietojamu. Būs jāpaguglē vai tas ir tieši mana telefons gļuks, vai kaut kas globālāks.[/]
[
]Visādi citādi vēl ir spars turpināt lietot šo ierīci un gūt jaunus iespaidus.[/*]
[/list]

Lēnīgums tiešām nevarētu būt tik uzskrītoš! Piedāvājums Sony takš ir normāls zīmols ne vakarējais:)

Nu kā to ņem. Ja ikdienā lieto lētā gala ierīces, tad lēnā darbība varbūt arī ir norma un nav pārāk uzkrītoša, bet, ja ir lietoti jaudīgāki telefoni, tad tā visuresošā bremzīte ar laiku sāk kaitināt. Viss gan, protams, jāskatās konkrētās cenu kategorijas kontekstā.