Kur atrast digitālu uzlādējamu vienkāršu rokaspulksteni?

Tēvs izmanto digitālu rokaspulksteni, lai naktī reizēm ātri paskatītos, cik laika, un netraucētu citus. Pulkstenis pirkts AliExpresā, ērti lietot - tumsā piespied vienu pogu un laiks izgaismojas. Problēma - nežēlīgi ātri izrij mazās podziņbaterijas, un nomainīt bateriju ir pamatīgs piņķeris - jāatskrūvē 4 mikroskopiskas skrūvītes (no kurām divas jau pazuda), tad iekšā vēl viena, kas tur metāla kontaktu, un tad pareizi jāievieto.
Tāpēc nodomāju - būtu labi dabūt aptuveni tādu pašu pulksteni, bet ar USB uzlādi. Taču ķibele - meklējot Ali pēc vārdiem “usb rechargeable digital wristwatch” atrodas tikai dažādi viedpulksteņi vai nedigitālie pulksteņi ar cigarešu aizdedzinātāju, ko tēvam kā nesmēķētājam noteikti nevajag :D

Hm, vai tiešām pat visgudrie ķīnieši nav vēl paguvuši radīt tādu brīnumu, kā vienkāršs digitāls apgaismojams pulkstenis ar USB uzlādi?

Kur tad ķīnietis un bez saviem brīnumiem https://www.aliexpress.com/af/watch-for-men.html?trafficChannel=af&d=y&CatId=0&SearchText=watch+for+men&ltype=affiliate&SortType=default&page=1

cik no tiem ir digitālie neviedpulksteņi un lādējami ar USB? liekas, neviens.

Es tev varu pārdot kārtīgu mantu - lietotu Steel HR Sport (baltais modelis). Jālādē būs reizi nedēļās 3. Lietojot pa nakti rādīs arī miega kvalitāti.

analogā ciparnīca netika minēta kā pieņemama opcija. obligāto nosacījumu — apgaismojumu, arī nemana.

Izgaismojas nevis ciparnīca, bet displejs, kas parāda datumu un laiku digitālajā formātā.

ok, tas viņu weblapā nebija pat pieminēts. kad pateici priekšā, tad gūgle spēja atrast withinga supporta lapā, ka tāda fīča tiešām ir. sry.

ps. pa cik tirgo, ja nav noslēpums?

Skaties uz Seiko SBEP003. Elektroniskais pulkstens, ko lādē saule, tāpēc tas strādās potenciāli mūžīgi.

Domāju, ka problēma ir konkrētā pulksteņa rijīgumā. Man pašam ir vienkāršs Q&Q firmas elektroniskais pulkstenis, kuram baterija pilnīgi noteikti tur ilgāk nekā 3 gadus (tiesa gan, apgaismojumu izmantoju salīdzinoši reti).

Var mēģināt paskatīties Casio piedāvājumu - viņi paši apgalvo, ka CR2016 baterija viņu pulksteņos kalpo aptuveni 7 gadus (katru dienu 1 reizi ieslēdzot apgaismojumu + katru dienu darbinot modinātāju 20 sekundes). Skat., piemēram, šo modeli:

Turklāt pat ja visgudrie ķīnieši būtu uzražojuši digitālu apgaismojamu pulksteni ar USB uzlādi, tad ļoti iespējams, ka tā iebūvētā baterija paspētu nolietoties ātrāk nekā septiņu gadu laikā. Tā kā tiešām iesaku apsvērt kādu kvalitatīvu pulksteni no uzticama ražotāja, nevis kādu AliExpress brīnumu, par kura kvalitāti neviens neuzņemsies garantiju.

1 Like