kur ir liela izvēle ar ingliš grāmatām?

interesē papīra formātā. Sapkovskis, Pračets, varbūt arī kāds Azimovs, Harisons vai Nortone. [beidz prātā uzskaitīt līdz Šeklijam]

iegāju Robert’s Books - tikai viens Pračets. līdz bijušajam Globusam pagaidām neesmu aizvilcies. amazon.co.uk zinu, piegāde dārga sanāk.

0 Likes

Ja es meklētu papīra grāmatas, dotos uz Bookdepository.

0 Likes

pateicos!

noklikšķinot uz pirmo Sapkovska grāmatu man parādīja ‘free delivered worldwide’. reāla ekonomija, cena ar piegādi dalīts ar divi pret Amazoni.

bet būs tomērt jaunietim jānopērk kāds Kindlis peiperwaits… nu ja turpinās lasīt.

0 Likes

Aha, tas Bookdepository “free shipping” izskatās labi. Praksē gan tas iestrādāts grāmatu cenās. Interesanti, ka pie lielākiem pasūtījumiem viņi grāmatas var sūtīt atsevišķi un nebūs jāgaida uz vienu ilgu, bet pilnu sūtījumu.

Pats tagad lasu ar Kindle, bet savulaik biju šo to pasūtījis arī no Bookdepository.

0 Likes

vnk es pasūtīju zemeņsvētku dāvanā jaunietim no jūkei amazoņa. cena bija ap 8 eiro, un piegāde tik pat. šeit reāls ietaupījums sanāk. vēlreiz pateicos par labu ziti, viņam dz. diena tuvojas :slight_smile:

0 Likes

Amazonē jau var dabūt arī express piegādi, to izmantoju uz ziemassvētkiem. Bet cena par piegādi bija 3reiz lielāka. Toties piegāde līdz durvīm

0 Likes

es jau ar expedited delivery arī sūtīju no Amazoņa. bet pats muļķis, kopā ar interesantu mugursomu. laikam pārsniedza lidmašīnas paciņu ierobežojumus - tāpēc piegāde brauca pa zemi un ziemassvētkus nokavēja, nācās jaunietim pirkt vēl vienu dāvanu lokāli :slight_smile:

piegāde gan līdz durvīm, nevaru sūdzēties.

tas Bookdepository izskatās labāks papīra grāmatu iegādei, cena sanāk uz pusi nekā Amazonē.

0 Likes

Nu pasūti no viņiem kaut ko un tad noziņo kā veiksies.

0 Likes

No bookdepository var droši sūtīt. Iepērkos tur vismaz reizi mēnesī. Cenas pat ļoti labas un jāgaida parasti ir apmēram nedēļa.

0 Likes

10 bezmaksas Kindle grāmatas par un ap fotogrāfiju

http://www.lightstalking.com/10-free-kindle-books-photographers/

0 Likes

pasūtīju 07.02., saņēmu 23.02.

domājams atnāca 10 darbadienās, jo LP mēģināja banderoli iemest manā pastkastē un, kad grāmata nelīda pa to spraugu iekšā, tikai tad izrakstīja uzaicinājumu saņemt pastā :wink:

smieklīgi, ka bookdepository ir arī savs tirgus placis amazonā, bet no turienes nesūta ārpus UK. skatījos cenu pie konkurentiem amazonā - laikam jau nebūs gluži uz pusi lētāk, bet kādu trešdaļu būšu ietaupījis.

e-veikals ir labi uztaisīts, viss pārskatāmi un saprotami (atšķirībā no tā paša amazona). integrācija ar paypal vispār ir fantastikas līmenī, pirmo reizi redzēju, kā patiesībā būtu jāstrādā norēķiniem internetā ar PP. līdz šim par labāko realizāciju uzskatīju humblebundle.

pasūtīju nākamo…

0 Likes