Kur jūs remontējat telefonus?

Skaidrs, ka daļā gadījumu savus gadžetus labojam oficiālajos servisos, tomēr bieži vien gadās situācijas, kad gribas šo procesu padarīt ātrāku un arī lētāku. Man bieži prasa, kuri ir sakarīgie neoficiālie telefonu remonti, ja vajag nomainīt telefona stikliņu, korpusu vai bateriju, bet tā kā man ar tiem nav pieredzes, nezinu ko atbildēt. Parekomendējiet savus labos remontus!

Vispār jau daudz ko var izdarīt pats. Nomainīt daudziem telefoniem stiklus var 20 minūšu laikā. Bet tas tikai tad ,ja nav līmētie samjanga südi.

1 Like

Nu “visi” tagad ir līmēti. Protams, var arī pats, ja ir intrumenti, pieredze un nav žēl sabojāt telefonu :slight_smile:

Nomainīt stikliņus, kameras un pat mātes plates (jaunajos telefonos to blakus baterijai iespiesto knibuli gan kauns par plati saukt, bet tas nu tā) daudziem telefoniem un planšetēm var arī mājās, ja ir attiecīgais skrūvgriežu, pincešu un atknibināmo komplekts, fēns un +/- jēdzīgs lodāmurs ar regulējamu temperatūru (reizēm vajag). Visu minēto var nopirkt Ebay u.c. tiešsaistes veikalos. Taču iepriekš obligāti jāievāc informācija par konkrēto aparātu, lai

  • Neaplauztu mazās vāku fiksācijas ķepiņas korpusa iekšpusē (ir aparāti, kur tādas ir).
  • Noskaidrotu, kuras vietas ielīmētajam saplēstajam ekrānam jāsilda, lai to dabūtu nost pēc iespējas vieglāk un neparaujot līdz tur piestiprinātos plates un kabeļus.

Pērkot jaunu ekrānu telefonam, pārliecināties, vai iekļauts viss remontam nepieciešamais. Ir ekrāni, kam displejs (kur rāda bildi) un digitaizeris (causpīdīgā “plēve”, kas uztver bakstīšanu ar pirkstiem) ir atdalīti viens no otra. Līmējamajiem ekrāniem vēl līdzi nāk abpusējā līmplēve. Jaunajiem līmējamajiem ekrāniem mēdz izmantot arī speciālu divpusējo līmplēvi ekrāna izmērā un formā ar izgrieztiem caurumiem kabeļiem un korpusa izciļniem, kas paredzēta konkrētajam modelim (pašlaik gaidāms viens labojams OnePlus One, kur ekrānam ir tieši šāda konstrukcija). Ja par kaut ko piemirstas, nāksies to pasūtīt atsevišķi un atkal gaidīt.

forumā jau n-reizes ir norādīts uz MobileMonsters

1 Like

man patīk tavs bezbēdīgais optimisms. gribi teikt, ka remonta kantora vietā vajag saviem radiem, draugiem vai kolēģiem ieteikt iegādāties instrumentus par 100, detaļas par 100, un tad sākt trenēties uz sava glābjamā telefona par 500+ ar cerību “varbūt man paveiksies un sanāks”? nav smieklīgi.

1 Like

OK, kas ir vēl bez MobileMonsters sakarīgs? Nevar taču būt, ka pilsētā, kur šādi veikaliņi ir uz katra stūra, tikai MM ir labi.

Tiem, kuriem visi vai gandrīz visi instrumenti dažādu iemeslu dēļ jau stāv skapī/uz galda/… (vajadzīgo pasvītrot), tas problēmas nesagādās. Pārējie iet uz darbnīcu.

  • Telefoniem “MobileMonsters” nekad nav likuši vilties. Izvēlos viņus jau no 5110 laikiem.
  • Laptopus laboju “MaxDatori” uz Kalnciema ielas. Ja citur saka, ka jāmaina mātes plate utt, tur puikas čipus lodē iekšā arā, salabo šķietami nelabojamas lietas.
  • Āboltelefonu remontam izvēlos “iServiss”. Te arī, kur citi piedāvā mainīt visu plati, Vlads zem mikroskopa pārnes mazākās detaļas no donoriem.
  • Āboldatoru nesu uz “MacMasters”. Tiesa, par laimi to darīt ir nācies tikai 1x.

Ko es noteikti neizvēlētos, tas ir “PDS” (Portatīvo Datoru Serviss). Tur džeki nezina ko dara. “Labo” visu un domā, ka māk to darīt. Ir sačakarējuši man gan āboltelefonu, gan HP portatīvo.

Par MobileMonsters piekrītu - viņi ir labi.

PDS bija labs līdz 2010-kkur gadam. Pēc tam labie meistari laikam devās uz siltajām zemēm.

labot teleponu? domāt par to? priekš kam? garanitja ir 2 gadi. ja kas atgadās, lai pasi ņemas. ilgāk par 2 gadiem aparāts mūsdienās nav vajadzīgs

o, max datori ir labs. man vitaļiks i kompjus saliek, i salabo. zvērs.

Stratēģija nepirkt dārgus telefonus (<300). šķiet, diezgan labi atmaksājas. Ja kas saplīst, tad divi varianti - pataisno rokas un sataisi pats, vai arī met ārā un pēc jaunu.

1 Like

Fu, briesmīga stratēģija. Viss slikti darbojas, izskatās pēc sūda un vēl nezini kurā brīdī izbeigsies. Priekš kam sevi tā mocīt?

Bet kā ar LG tālruņu remontu tieši tanī MM servisā? Kā arī nekas par papildus izmaksām nav lapā minēts. Tik, cik vienīgi konkrētā detaļa izmaksā. Konkrēti, interesē tagad LG G6 stiklu nomainīt. Ķibele bik gadījās. Detaļa pati it kā €90 tur maksā, vienīgi domāju, cik par pašu darbu izmaksas viņiem.

Tev tikai neienāca prātā, ka var pirkt arī vecus flagšip modeļus ;) Neklausīt Tev un neupdeitot uz pēdējo ROM un ātrdarbības problēmas īsti neizjust ;)

Taisnība, redzot zem 300 eiro atzīmi, neiedomājos par vecākiem flagmaņiem. Patiesībā neslikts variants, bet vai nav tā, ka cenā zem 300 eiro sanāk 2 paaudzes pavecs flagmanis? Es tomēr tā kā vairāk skatītos uz pagājušās paaudzes ierīcēm, lai to var lietot vēl kādu vērā ņemamu laiku.

Vai tiešām mobile monsters ir labākais kas ir? Es pagaidām vēl nerakstu oficiālu atsauksmi, jo SE akumulatora darbība nav saprotama, kalibrēšanas procedūras rutīna veikta, bet tāpat visu nakti var nostāvet vienā % iedaļā. Bet vismaz tagad telefons dienu pie manas vieglās lietošanas gan izvelk. Bet man ir aizdomas, ka ekrāns pielīmēts ar superlīmi, atpazīstu, jo pats Z3 compact biju līmējis tā, ja neturas klāt. Ja jānes vēl uz remontu, tad pie pašiem vien atpakaļ, lai ņemās. Komunikācija gan pilnīgi noteikti ir pavāja. Nekādu dokumentu un norādījumu kā sagatavot ierīci nodošanai kurjeram. Telefoniski pašam jāzvana, saka vienu. Atbrauc pakaļ, tad gribējis lai vēl papuldus iepakots bez oficiàlās kastes. Atpakaļ nedabūju norunātajā termiņā un izsekot līdzi nekam nevar, jo informācijas sistēma aizvēsturiskā līmenī, nav elementāru pakalpjuma sniedzēja-klienta saskarsmes nodrošinājumu.

Es brīvdienās kārtoju māju un atradu labi sen aizmirsto iPad mini 2, kam savulaik biju sadauzījis displeju un nolicis malā. Šodien aizsūtīju uz https://iserviss.lv/. Palūkosim, kā viņiem veiksies.

Offtopic:

Kopsavilkums

Aha, es jau kuro reizi pieturos pie līdzīgas stratēģijas. Reizēm pat ne pašus flagmaņus, bet nedaudz zemāk. 2-4 gadus nokalpo, un ir labi. Pagājušgad pa lēto dabūju Nokia 8.1, tīri sakarīgs variants, pilnībā pietiek visam, ko daru. Iepriekš bija HTC One M8s. Atkal ne flagmanis, bet kaut kur vidējā augšgalā, un atkal pirkts kaut kad uz dzīves cikla beigām. Varētu jau atļauties dārgāku, bet gandrīz vai principa pēc nepērku, 300 EUR vērtība man ir tā komforta zona, par ko neko dārgāku negribas nēsāt sev līdzi, lai nesāktos neliela paranoja.