Kursorā atgriežas Google reklāmas

Sveiki, Kursora lasītāji. Man ir viena slikta un viena mazāk slikta ziņa. Sliktā ziņa ir tāda, ka Kursora uzturēšana ir kļuvusi dārgāka par naudas apmēru, ko klusajos vasaras mēnešos varam nopelnīt ar ļoti, ļoti mērenu reklāmu attēlošanas politiku. Citiem vārdiem sakot, dažu apstākļu un rupju cilvēku kļūdu sakritības rezultātā šim projektam beidzās resursi.

Tas nozīmē, ka uz kādu laiku nākas ieslēgt atpakaļ Google reklāmas, lai tās mums ienes līdzekļus vismaz hostinga apmaksāšanai. Atvainojos, bet kādu laiciņu šīs reklāmas būs jāpiecieš Kursora desktop/mobile versijās un arī forumā. Ja reklāmu sakarā kaut kas šķiet par traku, ziņojiet man un skatīšos vai var kaut ko vēl pielāgot. Strādāsim tā, lai reklāmu kaudzi ar laiku varētu samazināt.

Otrs variants būtu klapēt bodīti ciet, bet tas būtu pārāk slābani :slight_smile:

Es tikai nesaprotu kāpēc neesi vēl izveidojis iespēju ziedot! :) Es ar prieku katru mēnesi noziedotu 5-10€ un domāju, ka to darītu daudzi. Uzliec kkādu procentuālu joslu, piemēram kā ir Fano.IN, lai cilvēki zin cik ir saziedots un cik vēl vajag lai sasniegtu hostinga nomaksas un citu izdevumu mērķi.

Zini, es totāli neticu ziedošanas pieejas dzīvotspējai mediju/blogu jomā. Jo īpaši Latvijā. Nu neesam mēs līdz tam izauguši kā sabiedrība un es arī tīri personiski līdzekļus labāk nopelnu ar darbu nevis sagaidu ziedojumus. Jau vairākas reizes esam par ziedojumu opciju runājuši, tomēr joprojām nedomāju, ka tas ir variants Kursoram.

Nu, ja cilvēki saziedo Fano.in, katru mēnesi ap 2k eur, tad domāju, pāris XXX€ mierīgi saziedotu. Nav jau tas jātaisa piemēram kā ubagošanu vai lūgšanu pēc ziedojumiem, bet vnk jāpiedāvā tāda funkcija. Es personigi jau zinu 3 cilvēkus, izņemot mani, kas būtu “subscribe” ziedotāji :wink: Tikpat labi var darīt tā, ka ziedotāju pārpalikumi, kas piemēram paliek pāri pēc hostinga utt apmaksām, aiziet uz Ulubeli :)

Esmu skeptisks. Bet vai šādā gadījumā nebūtu jāiet vēl tālāk un tiem, kas maksā šādā veidā (principā, abonentiem) jāpiedāvā kaut kāds extra saturs? Nu tad es vismaz pats sev varētu nopamatot šādas sistēmas palaišanu. Gribi kaut ko ātrāk, padziļinātāk, analītiskāk - maksā ragā.

Es domāju, ka nē, daudziem cilvēkiem patīk palīdzēt community, arī ja nesaņem neko pretī. Ideālākajā gadījumā būtu pat ok, ja pretī varētu saņemt piemēram discount code tur 220, 1a, xnet piemēram. Vai free stuff, piemēram - krūze ar kursors logo, piemēram noziedo 5eur, saņem zibatmiņu ar kursors logo, noziedo 10usd, saņem krūzīti, noziedo 20+ saņem tkreklu.

OK, domu sapratu. Paldies par ieteikumu! Tad vēl jāsaprot kādu tehnisko risinājumu šim nolūkam varētu izmantot. Kaut kādu Patreon? Kas vēl tagad skaitās modīgs, drošs, funkcionāls un integrējams pa labi un pa kreisi?

šitais galīgi nestrādā. lai sataisītu lētu merčendaizingu, jābūt lielai tirāžai. tev tāds t-krekls mazā tirāžā izmaksās padsmit eiro un tad vēl tas ir jānogādā līdz “ziedotājam”, jebkurā gadījumā - lieli izdevumi vēl pirms “ziedojumu ienākšanas”. diskauntu tāds 1a un 220 nedos - es apmēram zinu, kādi ir nosacījumi pat pret relatīvi lielu media coverage, ko saņem ātrie kredītu kantori barterī. Tām internetbodēm, lai cik tas nebūtu dīvaini nekas nav vajadzīgs.
Patreiz reālākais pienesums - aktīvi spaidām tos gūgles bannerus :D

Nav tik traki, ja piemeram noperk tur pāris krūzes, ap 10, tad sanāktu ap 3eur gabalā, tkrekls no mūsu pašu printly ap 5-8eur. Visur jau visu var sadomāt :)

Par tehnisko tur jāpēta dziļāk, Patreon būs pa nopietnu, var provēt kkādu ratafire.com, bet idejiski var paskatīties visādus wordpress pluginus utt. Es vienu brīdi kko tādu taisiju uz Give plugina bāzes, bet tur bija bez produktiem.

Tas Ratafire izskatās pagalam šeidī. Ar Patreonu sanāca šādi: https://www.patreon.com/kursorslv

Nav slikti. Patreonam bija arī sidebar widget, ja šo vēl integrētu tā, ka lasitāji redz, būtu vispār lieliski.

Davai kļūsti par patronu, lai var saprast kā tā sistēma vispār darbojas :grin:

Kā tur ar Patron fees? :D Iestrādā mājaslapā, tad uzreiz patronēšu :)

Nu, vot, varēsi notestēt :) Patreon saka šādi:

Ietirgojiet/izlozējiet/izsoliet iespēju aizbraukt Mārim līdzi uz testiem “pafočēt” :)
Merchendize ar ok, tik jāizdomā kkas, kas nebūtu draņķis… bezvadu lādētājs no Ali, bet kas strādā?
Turās :)

Capture
gandrīz jau sāku vadīt kartes datus un sapratu, ka vēl pvn?

Jap, es domaju, ka varētu reģistrēties no USA VPN un maksāt ar Paypal, iztiksim bez tā VAT :D

Eu, declined :frowning:

Jā, es tagad sēžu un domāju kas varētu būt tie super puper labumi, kas mums ir ikdiena, bet lasītājiem varētu būt forši bonusi par atbalsta paušanu :slight_smile: