Kursors.lv foruma lietošanas noteikumi

Kursors.lv forumā mēs diskutējam par un ap tehnoloģijām. Piedalies, ja ir interesanta pieredze ar ko vēlies padalīties vai arī jautājums uz ko nepieciešama atbilde.

Ar foruma noteikumiem būtu ieteicams iepazīties, bet varētu arī iztikt vienkārši ar citu dalībnieku un administrācijas respektēšanu. Rupjības un aizskaroši teksti te netiks paciesti.

Kursors.lv forums veidots, lai tā dalībnieki varētu uzdot jautājumus un iegūt atbildes par gadžetiem, aplikācijām, mobilajām operētājsistēmām u.c. foruma saturā minēto. Lūgums pieturēties pie šeit atrodamajām tēmām – gludekļus, bērnus un zeķubikses apspriest var arī citur.

Kursors.lv forumu vada administrācijas komanda, kura patur tiesības papildināt un mainīt foruma kārtības noteikumus, kā arī rediģēt un dzēst administrācijasprāt nepieņemamu saturu, tai skaitā foruma dalībnieku lietotāja vārdus, ja tie ir aizskaroši. Katrs dalībnieks var veidot tika vienu savu kontu. Vairāku viena dalībnieka kontu gadījumā tiks dzēsti visi bez brīdinājuma. Aizliegts apzināti maldināt ar lietotāja vārda izskatu, piemēram, aizstājot mazo „l” (el) burtu ar lielo „I” (i) burtu.

Jaunas diskusijas veidošana jāsāk ar saprotamu un informatīvu, bet ne pārāk garu virsrakstu. Netiks pieļauti virsraksti, kuru saturs ir apmēram „Helpzz”, „Man ir problēma” un tamlīdzīgi neko neizsakoši virsraksti. Diskusijas satura veidošanā izmanto civilizētu latviešu valodu un pieturzīmes, neaizraujoties ar formatējuma izmantošanu vai ALL CAPS. Šādi topiki tiks dzēsti bez brīdinājuma.

Atbildēm jābūt pamatotām un saprotamām. Aizliegts atbildēt tikai ar emociju ikonām (smiley). Aizliegts ar savu atbildi veicināt zaudējumu rašanos (lietotāja datu, ierīces garantijas to norūtojot u.tml.), par to īpaši nebrīdinot savā postā. Tāpat aizliegts dot apzināti kaitnieciskus padomus. Kursors.lv foruma administrācija nav atbildīga par dalībnieku veidoto saturu, bet patur tiesības satura rediģēšanai vai dzēšanai.

Aizliegts Kursors.lv forumā reklamēt vai kā citādi popularizēt savu produktu vai pakalpojumu, ja tas nav saskaņots ar foruma administrāciju. Šis neattiecas uz Tirgus plača sadaļu, bet arī tur drīkst pārdot tikai sev piederošas lietas, kas ir vienā eksemplārā vai mazā apjomā (divas identiskas RAM atmiņas).

Mēs šeit nenodarbojamies ar pirātisma atbalstīšanu nekādā izpausmē. Tas pats attiecināms uz drošības līdzekļu apiešanu un citām sodāmām darbībām. Diskusijas un/vai linki par šo tēmu tiks dzēsti bez brīdinājuma un dalībnieks var tikt banots. Nedrīkst likt linkus uz lapām, kas satur spyware, adware u.tml.

Rīkojies saprāta robežās un viss būs labi!