Kursors.lv foruma uzlabojumi

OK, jau sen bija laiks. Pat parāk sen. Esam pārgājuši uz krietni modernāku un iespējām bagātāku foruma dzini. Šoreiz izvēle krita par labu Discourse dzinim, kas ir noteiktās aprindās populārs, gana tehniski spējīgs atvērtā koda risinājums, ko var izmantot ikviens interesents.

Kā daži no šī dziņa plusiem ir tādi, ka:

• Modernāks dizains (darbība no mobilajām ierīcēm), tehniski attīstītāks diskusiju veidošanas un uzturēšanas rīku kopums. Jūs to bijāt pelnījuši jau sen!
  • Šis risinājums, atšķirībā no iepriekš izmantotā, tiek aktīvi pilnveidots un uzturēts. Vairs nevajadzētu būt situācijām, ka kādu jaunu iespēju nevaram palaist, jo neviens par to vairs nerūpējas.
  • Iespēja piereģistrēties un pieteikties ar Google, Facebook un Twitter kontiem.
  • Daudz noderīgu iespēju, kas noderēs mums, foruma uzturētājiem.

Lai viss nav jāsāk no nulles, esmu pa šīm brīvdienām pārnesis praktiski visu saturu no vecā foruma. Arī lietotājus. Vienīgi tagad būs katram diskutēt gribētājam jānomaina parole. Es drīzumā izsūtīšu pirmo epastu, kurā informēju par izmaiņām un pēc tam katram vecā foruma reģistrētajam biedram sekos vēl viens epasts ar saiti pēc kuras sekojot varēs nomainīt/izveidot paroli kontam jaunajā sistēmā.

Ja rodas kādas problēmas, dod man zināt vai nu tepat forumā, vai rakstot uz kristaps@kursors.lv. Paldies!

Tāpat aicinu aktīvi un zolīdi iesaistīties diskusijās, lai jaunais forums veiksmīgi papildina tās kvalitatīvās diskusijas, ko izvēršam pašā Kursorā!

piesprauda globāli #2

Īsti nesanāk vispār izveidot paroli. Tas varētu būt mana lietotājvārda dēļ. :smile:

Hmm, bet kā tad tiki iekšā forumā un pievienoji šo komentāru? Ja plašāk, uzraksti man ziņu uz kristaps@kursors.lv. Atrisināsim

Izdodas saņemt uz epastu linku ar ko uzreiz var ielogoties, bet paroles maiņas linki nepienāk. Kaut kādi divi bija atnākuši senāk, bet tie vairs nestrādā.

Ķer meilu, pamēģini tagad.

Šī foruma verisija ir pārsteigums.

Jātestē un jāsktās kas un kā.

Pirmais ko izdarīju – nomainīju interfeisa valodu uz angļu. Tomēr ērtāk un saprotamāk.

Pieliku tagad arī augšā saiti, lai var no foruma ērti tikt atpakaļ uz Kursoru. Mobilajā versijā vēl izdomāšu kā labāk darīt.

Pa ilgiem laikiem vakar piereģistrējos kādā forumā, emmm pārītis gadiņu tiešām pagājis
Šodien domāju jāieiet iečekot kārtīgi kas notiek Kursora forumā, par cik jaunumus no Kursora saņemu caur Feedly web adreses laukā ierakstīju kursors.lv/forums … Bik apstulbu jo vakar tak bija moders un jauns :slight_smile:
Nezinu kādēļ turat vel vecot, bet būtu feini redirektu no kursors.lv/forums uz forums.kursors.lv

kā var izslēgt ‘emoji’?

Jā, ir laiks uzlikt redirektu. Uzliku :slight_smile:

Hm, es tagad ieklikšķināju, lai emoji automātiski neveidojas no populārajiem simbolu savienojumiem, bet tos var manuāli pievienot pats pēc izvēles. Skatos, ka katrs lietotājs profilā šo laikam individuāli nevar nomainīt. Bet tagad ir jābūt labāk.

Man patīk jaunais dizains ir labāks nekā iepriekšējais tikai nedaudz jāpierod…

Dod ziņu, ja kaut kas nav skaidrs. Mēģināsim saprast kopā :slight_smile:

Godīgi sakot, šis forums nedaudz DISQUS sistēmu atgādina.

Tas tak forši, vai ne?

Protams.

Atvainojos, kopš vakara forums bija mazliet aizgājis neplānotā brīvdienā. Mazliet padarīju maģiju un tagad forumam būtu jābūt ātrākam. Izrādās, ka mūsu izmantotais risinājums (Discourse) ir rijīgāks nekā biju iepriekš paredzējis. Cerams, ka tagad viss šeit notiks ātrāk. Ja pamanāt kļūdas, lūdzu, dodiet ziņu.