Kursors.lv notifikācija: "Izslēgsim reklāmu bloķētāju"

Soreiz kursors.lv ir nekaunigi ielicis notifikaciju, lai izslegtu reklamu bloketaju. Kaut lietotajs ir noraidijis nospiezot "X*, katru reizi no jauna iznirst, ja parvietojies pa lapam, vai refresh. Tas soreiz loti nekaunigi. Un jusu reklams vietam ir parak uzbazigas un briesmigas. Es aicinu visus ieslegt reklamu bloketaju un cinities pret parpludinatu reklamu klastu. Pietiek ir loti maz palikusas programms kuras nav reklamu, i internets. Taa visa man ir par daudz.

Paldies par komentāru! Ja es būtu gribējis būt nekaunīgs, es šo paziņojumu padarītu neizslēdzamu. Bet tā vietā esmu izvēlējies risinājumu, kad reklāmu bloķētāju un dažādu “privacy uzlabojošo” risinājumu lietotāji tiek painformēti un laipni aicināti pie mums izslēgt savus bloķētājus. Kursora darbība nav bezmaksas un ar katru gadu šī projekta uzturēšanas izmaksas pieaug, tāpēc ir svarīgas arī reklāmas. Un labāk, lai reklāmas ir visiem labi redzamas, nevis tās ir slēpti iestrādātas saturā.

1 Like

Atslēdzu šoreiz, bet iepriekš arī biju vairākkārt atslēdzis līdz atkal parādās reklāmas ar iznirstošu logu un tad slēdzu atpakaļ iekšā bloķētāju…

Kungi un dāmas! Paldies par sapratni.

Pievienoju nelielu info par to, kas jādara, lai ieliktu Kursoru baltajā sarakstā.

uBlock Origin, adBlock un citiem reklāmu bloķētājiem ejam uz šī paplašinājuma (spraudņa) iestatījumiem, atrodam White-list vai Trusted sites sadaļu un ieliekam tur “kursors.lv”, bet BEZ “www”. Nepiemirstam uzspiest Apply changes.

Capture

Firefox un citu agresīvo pārlūku lietotājiem arī var mesties šis paziņojums, tad ņemam un atrodam blakus adrešu joslai FF gadījumā tādu kā vairodziņu, spiežam virsū un izslēdzam Kursora lapai Enhanced Protection.

1 Like

Paldies! Ar tām iznirstošajām reklāmām mēs paši cīnāmies, jo pārsvarā tās automātiski palaiž mūsu izmantotie reklāmu tīkli nevis mēs paši aiz labas gribas tās izvēlamies rādīt lasītājiem. Katrā gadījumā pilnībā bloķējošās lielās reklāmas šeit nav baigi gaidītas un ja būs, tad ļoti, ļoti reti.

Ko darīt, ja man bez reklāmas bloķētājiem (Safari 14.0.2) tāpat iznirst šis lūgums?

Tas nav saistīts ar kaut kādiem privātuma iestatījumiem? Būtu labi saprast vai tas tagad ir pēc noklusējuma vai esi pats kaut ko saķīmiķojis iestatījumos.

Lai piedod Kursors.lv komanda un vinju reklamas partneri, bet kursors.lv nebus pie atlauto saraksta, kura laushu atverties reklamam. Es labak aboneju piemeram EUR2.99 menesi neka atlauju atvert rakstu ar reklamam. Piemeram Linus Tech Tips u.c. vinju apakshkanali rada ari sponsor timeline savos video, kaut tiek izmantots Youtube Premium. Vai nebutu zolidi tiem kas abone YT Premium, tad video saturam jabut butu bez reklamam? Seit es labak izveletos abonet. Tas ir mans viedoklis.

Es tevi absolūti saprotu un pilnībā piekrītu, ka mediji var pielietot abonēšanas pieeju. Es pats ik mēnesi maksāju šādas maksas par vairākiem nišas medijiem/analītiķiem. Tomēr šobrīd es arī redzu, ka Latvijā šāda pieeja nedarbosies un it īpaši tādiem maziem nišas medijiem kā Kursors.lv. Tāpēc mums atliek naudu projekta uzturēšanai un attīstībai pelnīt ar reklāmām un satura pakalpojumiem. Iespējams, kādreiz situācija mainīsies un varēsim izmantot vēl citus ienākumu avotus, taču tas nenotiks tuvākajā laikā.

Paldies par jautājumu, bet man nav ne iOS, nedz arī macOS ierīces, lai paskatītos, kur ir problēma. Pieļauju, ka tāpat kā Firefox, arī Safari ir iebūvētie reklāmu nīdētāji, tos vajag Kursoram atslēgt.

Tā, atradu Mac datoru, atjaunojos līdz Safari 14.0.2 versijai un man Kursoru attēlo normāli bez nekādiem liekiem paziņojumiem. Izrakājos pa iestatījumiem un centos visu sabloķēt (neizmantojot konkrēti reklāmu bloķēšanas spraudņus) un lapa joprojām atveras un nekādi lieki paziņojumi nerādās. Tāpēc diemžēl šobrīd nezinu, kas pie vainas varētu būt tavā gadījumā. Tiešām, tiešām iestatījumos nav ieslēgts kāds reklāmu bloķētājs?

Apzinos ka uzņēmumam ir jāpelna, kā arī pats vairākus gadus esmu gan izstrādājis pašus blogus, gan saturu tiem.

Tomēr šis paziņojums ir diezgan katinošs, jo ir jāslēdz ārā visas aizsardzības funkcijas gan uz Android gan uz iOS/iPadOS. Ar visu to izmetās kaitinošais paziņojums. Kaut kā neforši viena vietējā saita dēļ visu slēgt ārā un ciest citos saitos. Jo ārzemju lapās ir pietiekamli liela konkurence - ja viena lapa uzbāžas ar šito sūdu vai met neaizveramus cookies notice, tad izvēlos apmeklēt citu lapu, kurā tādas lietas netiek uzspiestas.

Pat ja man ir Firewall nobloķēts Google Analytics un Ads domēns, arī met to sūdu ārā.

Kas ir, ar to jādzīvo :slight_smile:

Salaboju! Kaut kāds gļuks ar eParaksts un cepumiem bija komplektā ar kursors.lv. Visu izdzēsu, sāka strādāt kā vajag.

Ļoti interesanti. Katru dienu uzzinu par kaut kādiem savādiem gadījumiem, kad izšauj to paziņojumu. Prieks, ka tagad viss darbojas un paldies!

Ok, sodien piesedos klat shim, kaitinosham pazinjojumam un saku petit strukturu, no kurienes naak. Un rezultats protams pelniti uzveigts kaitinoshais logs un reklamas joprojam tiek bloketas, neietekmejot parejo lapas strukturu. Turpinam apmeklet kursors.lv

Ļoti labi. Šāda rīcība ir apsveicama un pret to man nav absolūti nekādu pretenziju! Paldies! :slight_smile:

Vispār jau jums tas reklāmu ziņojums tāds nekonsekvents. Tā kā man mājas tīklā rosās PiHole, tad reklāmas tāpat nerādās, līdz ar to uz visiem datoriem kursors.lv aizrāda…

BET - Tas pats tīkls ar PiHole+Win10+Chrome+uBlock Origin ar (kursors.lv baltajā sarakstā) - reklāmas neredzu, ziņojuma arī nav. :smiley: :smiley:

Jo vairāk cilvēks sarežģī dzīvi sev apkārt, jo savādākus gļukus tas piedzīvo visnegaidītākajos brīžos :slight_smile: