Labākā e-pasta aplikācija

Lai arī tagad kādu brīdi esmu atpakaļ uz iPhone, tomēr joprojām meklēju atbildi uz jautājumu - kas ir labākā e-pasta aplikācija Android ierīcēm. Savulaik, kad lietoju Huawei P9, izmēģināju veselu lērumu, bet visās bija kaut kādas lietas, kas besīja. Beigās paliku pie Outlook, bet nu kaut kā smagnēji tur viss darbojās.

Kādu e-pasta klientu savā Android ierīcē lieto tu un kāpēc?

myMail
Ja nav aizspriedumu pret rus izcelsmi - man ļoti tīk. ērti, vienkārši, pārskatāmi

[quote=krizdabz]Lai arī tagad kādu brīdi esmu atpakaļ uz iPhone, tomēr joprojām meklēju atbildi uz jautājumu - kas ir labākā e-pasta aplikācija Android ierīcēm. Savulaik, kad lietoju Huawei P9, izmēģināju veselu lērumu, bet visās bija kaut kādas lietas, kas besīja. Beigās paliku pie Outlook, bet nu kaut kā smagnēji tur viss darbojās.

Kādu e-pasta klientu savā Android ierīcē lieto tu un kāpēc?[/quote]

Outlook Android app pēdējā pusotrā nedēļā saņēma 2 apdeitus, paprovē tagad! Smagnējums ir daļēji zudis, piemēram, tagad vairs nerāda, ka nevar atvērt ziņu, kad to ver vaļā no augšējās rīkjoslas paziņojuma.

Bet tiem, kam nav exchange bet parastais POP serverītis, ko ieteiksiet?

Paga, kādas problēmas ar POP? To taču būtu jāatbalsta pilnīgi visiem e-pasta klientiem bez liekām ierunām.

[quote=krizdabz]Lai arī tagad kādu brīdi esmu atpakaļ uz iPhone, tomēr joprojām meklēju atbildi uz jautājumu - kas ir labākā e-pasta aplikācija Android ierīcēm. Savulaik, kad lietoju Huawei P9, izmēģināju veselu lērumu, bet visās bija kaut kādas lietas, kas besīja. Beigās paliku pie Outlook, bet nu kaut kā smagnēji tur viss darbojās.

Kādu e-pasta klientu savā Android ierīcē lieto tu un kāpēc?[/quote]

Ne gluži, tēmā, bet interesē kādu e-pasta aplikāciju izmanto savā iPhone?

Tieši līdzīgu topicu gribēju uztaisīt. Esmu mūžīgajā “labākās e-pasta aplikācijas” meklējumā.

Ļoti ilgi mans favorīts bija CloudMagic. Salīdzinoši vienkārša, daudzprofilu atbalsts, kopējā pastkastes iespēja (?), kā arī viens CM profils, ar kuru ielogojoties jaunā ierīcē, visi uzstādījumi (nu vismaz profili tiešām) smuki salikās. Bet nu pēc viena apdeita pagājušajā vasarā, nomainīja nosaukumu uz Newton Mail, iedeva 2 nedēļu triāli, pēc kura būtu jāmaksā ~50 eur gada maksa. Subjektīvi man šis cipars likās pa lielu, arī nebija mēneša maksājums, tādēļ atteicos.

Kopš tā laika periodiski ar lielākiem vai mazākiem intervāliem, esmu testējis un palietojis vairākas aplikācija.

Izmēģināts ir myMail, Outlooks, parastais Gmail, SolMail un vēl kaudzīte citu. Visos kaut kas nepatika vai nebija kaut kāda iespēja līdz galam nostrādāta.

Pašlaik lietoju BlueMail. Arī kaut kas līdz galam nepatī, bet vēl nevaru savu domu noformulēt līdz galam.

Divi galvenie krritērīji, pēc kādiem es izvēlos e-pasta aplikāciju:
– daduzprofilu atbalsts;
– kopējās pastkastes iespēja (rādās no visiem profiliem jaunie e-pasti vienā čupā).

Tu iekš interneta plašumiem veco CloudMagic.apk nemēģināji atrast un uzstādīt? Bieži esmu šādā veidā pārgājis uz vecajām versijām, kad jaunās paliek “alkatīgas” un sāk sūkt piķi.

[quote=Briedis]
Tu iekš interneta plašumiem veco CloudMagic.apk nemēģināji atrast un uzstādīt?[/quote]

Nop. Pieprasa atjaunijājumus :slight_smile:

Galileo: Ir mēģināts tas pats Outlook, bet kaut kā beigās esmu palicis pie iebūvētā Mail.

Lietoju K9 Mail līdz Google saveda kārtībā savu pasta klientu. K9 bija labs, taču reizēm bija čakars ar folderu satura atjaunošanu un HTML e-pasta rādīšanu.

Tieši pirms kādas nedēļas vai divām pamēģināju Googles piedāvātu e-pasta aplikāciju. Pamanīju, ka ir ieviesusi kopīgo iesūtni. Taču tajā vakarā aplikācija 2-3 nokrešoja un sapratu, ka nebūs.

Joprojām lēkāju starp aplikācijām, lai atrastu “jaunu labāko aplikāciju”.

Tikko savā telefonā uzinstalēju MailWise un Alto.

Pirmie iespaidi:
– MailWise vizuāli pliekans izskatās, taču nav apkabināts ar liekām funkcijām.
– Alto vizuāli daudz pievilcīgāks, taču miljons funkciju, kuras diez vai izmantošu.

Gan jau pēc kāda laika varēšu kaut ko sīkāk patiekt.

Alto nejūtas pasmags un pabremzīgs, kad pievieno kādus 5 accountus?
Piesaista gan vizuālais, gan fīčas, bet pašam slinkums mēģināt.

Man uz Alto pašreiz ir 5 konti. 3 aktīvi, 2 mazaktīvi. Kaut kādu secinājumu par ātrdarbību varēšu sniegt pēc dažām dienām.

[quote=monitors]Alto nejūtas pasmags un pabremzīgs, kad pievieno kādus 5 accountus?
Piesaista gan vizuālais, gan fīčas, bet pašam slinkums mēģināt.[/quote]

Es izmantoju BlueMail. Kādreiz tā programma saucās citādāk, bet neatceros kā :frowning: ! Ērta lietošanā, daudz uzstādījumi.

http://www.aqua-mail.com

agrāk tas bija viens no retajiem epasta klientiem, kas nebija smuka virsbūve uz googles endžīnes, bet godīgi uzrakstīts no nulles un lieliski prata tikt galā ar daudzām IMAP pastkastēm.

Bluemail/Aqua nemāk smuki attēlot e-pastus, lai tie nav horizontāli jāskrollē. Nē visus, bet uz dažiem es uzķēros.

tie gadījumā nebija HTML pasti? tos jārenderē, kā autors sagatavojis. un ja vēl epasts nosūtīts no Worda caur Outlook, tad ne tikai Androīda pasta klientam var palikt sūdīgi :slight_smile:

kāda renderēšana… html kods ir prasts kā brūna svītra točā uz sienas. Pat āfrikā. Tem pače - pēc paša koda nav iespējams noteikt, vai tas rakstīts ar notepadu vai visdārgāko adobes mēslu; sūtīts caur wordu vai ar raķeti apkārt mēnesim.