Labākā e-pasta aplikācija

Es lietoju Google Gmail man itkā apmierina pagaidām nav problēmu.

Kas jauns Android e-pastu lietotņu lauciņā pēdējos 6 mēnešos? Gan jau tuvākajās dienās atkal ieslīgšu meklējumos, jo manis lietotais Alto tiek shutdownots:

[quote]Dear Alto friends, family, and fanatics,

We want to let you know the Alto team will be shifting its focus to something new and exciting as we become one big happy family as part of our new organization, Oath. With these changes, this unfortunately means that Alto Mail is shutting down.

Innovation and product development continue to be what we do, and we plan to incorporate many of our learnings and technologies across current and future products and experiences.

On November 9th, we will remove the app from Google Play and the Apple App store, and it will no longer be possible to create new accounts at that time. Then, on December 10th, we will discontinue support for all existing Alto apps.

It’s been an amazing journey and we are grateful for your help in making Alto your go-to mail product. Please continue to follow our Twitter and Facebook accounts so we can keep you in the loop on our next great idea.

You will always be 5 stars in our hearts.

Sincerely,
The Alto Team[/quote]

paroles nomaini - katram gadījumam.

[quote=toms]Kas jauns Android e-pastu lietotņu lauciņā pēdējos 6 mēnešos? Gan jau tuvākajās dienās atkal ieslīgšu meklējumos, jo manis lietotais Alto tiek shutdownots:

[quote]Dear Alto friends, family, and fanatics,

We want to let you know the Alto team will be shifting its focus to something new and exciting as we become one big happy family as part of our new organization, Oath. With these changes, this unfortunately means that Alto Mail is shutting down.

Innovation and product development continue to be what we do, and we plan to incorporate many of our learnings and technologies across current and future products and experiences.

On November 9th, we will remove the app from Google Play and the Apple App store, and it will no longer be possible to create new accounts at that time. Then, on December 10th, we will discontinue support for all existing Alto apps.

It’s been an amazing journey and we are grateful for your help in making Alto your go-to mail product. Please continue to follow our Twitter and Facebook accounts so we can keep you in the loop on our next great idea.

You will always be 5 stars in our hearts.

Sincerely,
The Alto Team[/quote][/quote]

Pēc neilgiem meklējumiem, vēlreiz pamēģināju Outlook. Pagaidām šķiet, ka ir ļoti ok.

Aha, es arī kaut kā esmu atpakaļ atlēcis uz Outlook :slight_smile:

te nebūtu arī slikti precizēt droīda/klienta versiju, citādi viedokļi būs kā par abstraktu windows. agrāk iebūvētais klients neuzturēja vairākas IMAP pastkastes un pati IMAP realizācija bija draņķīga.

Agrāk nebija vairāku inboxu iespēja, ko jau digitalk pieminēja. Pēc tam parādījās, taču man nepatika realizācija – nebija “kopskats” visiem meiliem un vajadzēja uz katru manuāli pārslēgties + īsā laika periodā lietotne nokrešoja vairākas reizes.

Kā ir tagad, nezinu. Vai ir izmaiņas? Varbūt Artainais var pastāstīt?

Tikko intreses pēc notestēju defalto Gmail aplikāciju. Uzspiežot uz “All inboxes” aplikācija kādas 3x pēc kārtas nokrešoja. Ceturto reizi vēl nav sanācis sagaidīt.

Sorry, pārlasījos :slight_smile: Vainīgs.

Artani - vanilla ir gmails - kā jau gūglei pienākas. Viss pārējais - katra ražotāja vanilīgais.

Paturpinot e-pasta lietotnes tēmu.

Pagājušās darba nedēļas izskaņā atradu Edison Mail lietotni. Esmu palietojis dažas dienas un liekas ļoti ok – tiešām vienkārša e-pasta lietotne, bez nekādiem liekiem uzstādījumiem.

Salīdzinot ar iepriekšējo Outlook, kuru palietoju arī dažas dienas, biju jau paspējis pierast pie tā, ka outlooks smuki noziņo tikai par svarīgajiem e-pastiem. Edisons to īsti nedara, lai arī uzstādījumos tāda opcija it kā ir pieejama. Nav arī kalendārs, taču tas man baigi netraucē.

Katrā ziņā – ja tiek meklēts aizstājējs defaltajai Gmail lietotnei vai iepriekš ir lietots Newton, tad Edisons noteikti jāpamēģina.

Klau, kāds no jums ir mēģinājis Newton Mail? Sālīts pēc vella, bet izskatās glīts un praktisks. Pamēģināšu triāli pats un iesaku uzmest aci arī jums: https://newtonhq.com

Tā arī joprojām nav pat prātā ienācis meklēt kaut ko citu bez native Gmail klienta… Bet nu laikam neesmu tik liels e-pasta power-user.

Bija mana favorītlietotne e-pastam, kad vēl saucās CloudMagic. Patika, kā viss tur ir nostrādāts – nekas par daudz, nekas par maz, taču tādi 50 EUR gadā par e-pasta lietotni liekas par sālītu.

Aleluja! Es laikam beidzot atradu savu perfekto e-pasta klientu: https://kristaps.lv/https-kristaps-lv-esmu-atradis-savu-e-pastu-nirvanu-7a6567da8504

Man radās jautājums. Ja jau Newtons tiešām joprojām ir tik labs, tad kādēļ vidējais vērtējums ir tikai 4 zvaigznes?

Nezinu, tad jālasa jau konkrēti komentāri kas kuram lietotājam nepatīk. Es nevaru teikt, ka Newton derēs visiem un visam, bet personīgi man kaut kā baigi iepatikās. Patestē un tad jau sapratīsi vai ir vērts pārvākties.

varbūt cenas dēļ.

man jau gsuite ir par maksu, vēl maksāt par e-pasta klientu galīgi negribās…

Protams, parasti vairumam negribas maksāt par lietām, kam ir pilns bezmaksas alternatīvu.