Labākā e-pasta aplikācija

gribēju teikt, ka - ja nebūtu ieberzies ar gsuiti, tad apskatītu maksas e-pasta servisus. Man vienīgā lieta, kas pietrūkst -
ir atlikt uzrakstīta e-pasta nosūtīšanu uz noteiktu laiku.

Es jau savu triāli esmu iztērējis pirms pusotra gada. :slight_smile:

Diezgan muļķīgi likt vērtējumu tikai tapēc, ka lietotne ir par maksu. Bet nu nevar gribēt, lai visi internetā uzvedas pieklājīgi.

Nopirki/nenopirki? Kāpēc?

Jau dažus ierakstus augstāk to pateicu.

[quote=toms]Bija mana favorītlietotne e-pastam, kad vēl saucās CloudMagic. Patika, kā viss tur ir nostrādāts – nekas par daudz, nekas par maz, taču tādi 50 EUR gadā par e-pasta lietotni liekas par sālītu.
[/quote]

Var jau būt, ka kādreiz arī nopirkšu Newton, bet ne pašreiz, kad manas prasības ļoti labi pilda, piemēram Outlook.

Kādu funkciju pilda epasta aplikācija? Apvieno visus tavus epastus? Kam tas ir vajadzīgs? Man ir mans privatais epasts ,un mēslu ēpasts. Vienkārši …

nemēri visu pēc sevis

Ļoti labi! Tev dzīve ir vienkāršaka un nav jālauza galva par labāko e-pasta lietotni, jo lieto vienu e-pastu. Es lietoju vairākus, jo vienkārši tā ir sanācis

OK, šovakar beidzot nopirku. Newton. Triāļa mēneša laikā ik pa laikam tā aplikācija rādīja 20% atlaidi, bet tad nesaņēmos ar domu, ka gan jau triāļa beigās iedos lielāku atlaidi. Figu, neiedeva. Tad kaut kā ierobežotā kapacitātē lietoju pēc triāļa beigām un briedu iegādei līdz šovakar iebombīja ar 50% atlaidi. Tam es vairs nespēju noturēties pretī. Būsim lietot Newton turpmāko gadu.

Kristap, kā Ņūtonā tagad ir – var nortifikāciju uzlikt tikai uz high-priority/focused e-pastiem, līdzīgi kā tas ir Outlookā?

Ja man arī iedos 50% atlaidi, tad, iespējams, arī paņemšu uz gadu.

P.S. Sveicu vārda dienā!

Hmm, es sapratu, ko jautā, bet imho Newton tā neprot. Tur kaut kā var uzlikt mazāku prioritāti kaut kādām mapēm, bet tā uz fikso neatradu, ka tas kaut kā ietekmētu notifikācijas. Pa lielam katru meilu apstrādā atsevišķi.

P.S. Paldies!

Tā kā Ņūtonā nevaru atrast, kā smuku salikt, lai e-pastu paziņojumi ir tikai uz high-priority/focused, tad palieku pie Outlook.

Nu jau kādu laiku esmu nomainījis e-pasta lietotni. Savu iecienīto Outlook nomainīju uz iepriekš pieminēto Edison Mail. Outlookā tomēr bija mazliet par daudz to funkciju un lielākā daļa no tām netika izmantotas. Uz tā visa fona tomēr nācās upurēt paziņojumus par svarīgajiem e-pastiem.

Izmantoju MS Outlook. Nav ideāls, bet pa lielam apmierina manas vajadzības
Šajā sakarā gribētu lūgt jūsu padomu sekojošā lietā:
līdz šim izmantoju ios kopā ar Outlook exchange pastu datorā. Izveidojot jaunu piezīmi (note) Outlook mail programmā datorā, tā (piezīme) automātiski sinhronizējās ar ios notes. Kā sinhronizēt Outlook notes starp datoru un Android? Pie tam, opcija, ka tiek izmantotas papildu programmas datorā, netiek izskatīta - darba dators kurā nav iespējas uzstādīt papildu programmas.