Labākā Sleep Cycle lietotne

Sveiki, foruma lietotāji!

Vai kāds no Jums izmanto Sleep Cycle tipa lietotnes, un var padalīties ar pieredzi?

Play store ir pilns ar viņām, bet saprast reāli, kura no tām strādā ir kā meklēt adatu siena kaudzē.

Variet padalīties ar nosaukumiem, kuras paši esat lietojuši, lietojat, mēģināt (var būt arī maksas)? Ir arī Samsung viedpulkstenis, tā kā ar to ar būtu forši savienot šo aplikāciju.

Protams, var meklēt interneta dzīlēs, bet šeit vairāk interesē Kursora lietotāju pieredze.

Sāksim ar to, ka miega fāzes un viss ar to saistītais aproces tipa ierīcē gluži ideāli nav nolasāms. Līdz ar to problēma ir tieši datos (aprocē, pulkstenī), nevis to apstrādē (lietotnē).

Ar gulēšanas datiem problēma ir tā, ka tos nevar pārmest no vienas lietotnes uz citu. Ko esi sācis lietot, to arī jāturpina, ja tiešām šie dati interesē. Skriešanas un velo datus var pārcelt ar tapiriik.com.

Ja kāds man prasītu, teiktu, ka jālieto tas pats Samsung Health, tāpat tev pēc divām nedēļām apniks. Plus vēl ir tāda nianses, ka parasti aproces un pulksteņus lādē tieši naktīs, nevis tur uz rokas.

Paldies par atbildi, Arti.

Šāda veida aplikācijas vairāk vēlos izmantot, lai neceltos ar dullu galvu. Cik skatījos, tad tajā Samsung Health, nav fīčas, ka viņš tevi modina noteiktā intervālā pirms vēlamā laikā, izrēķinot aptuvenā miega cikla beigas.

[quote=Artis]Sāksim ar to, ka miega fāzes un viss ar to saistītais aproces tipa ierīcē gluži ideāli nav nolasāms. Līdz ar to problēma ir tieši datos (aprocē, pulkstenī), nevis to apstrādē (lietotnē).

Ar gulēšanas datiem problēma ir tā, ka tos nevar pārmest no vienas lietotnes uz citu. Ko esi sācis lietot, to arī jāturpina, ja tiešām šie dati interesē. Skriešanas un velo datus var pārcelt ar tapiriik.com.

Ja kāds man prasītu, teiktu, ka jālieto tas pats Samsung Health, tāpat tev pēc divām nedēļām apniks. Plus vēl ir tāda nianses, ka parasti aproces un pulksteņus lādē tieši naktīs, nevis tur uz rokas.[/quote]

paga. ir izdomāta aplikācija, kas labo cilvēka dzīvesveida kļūdas? seriously?

Lapsa, pieļauju, ka cilvēks runā par lietotni, kas atskaita maģiskās 1.5 stundas, ņemot vērā miega ciklus.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northcube.sleepcycle&hl=lv

Apbrīnojami. cilvēki vairs pat nemāk gulēt bez viedierīcēm. Pakaļu noslaucīt jau nepiedāvā?:slight_smile:

gulēt prot, bet nākas nedabiski celties, jo agrāk cilvēkiem nebija vajadzības būt XX:00 un ne sekundi vēlāk pie virpas.
mājlopi neiespringa atšķirībā no priekšnieka.

Paldies, Artani!

Ikdienas situācijā ir līdzīga Tev, un dēļ mainīga dienas ritma, sanāk pamosties galīgi nekādam, tāpēc domāju variantus, kas šo spētu kaut drusciņ uzlabot.

Būs jāizmēģīna Arta un Tevis ieteiktā. Protams, es varu arī pats rēķināt un likt modinātājus, bet kam tas vajadzīgs, ja to mūsdienās piedāvā lietotnes.

Hmm, vēl rekur ir Nokias variants https://health.nokia.com/lv/en/steel#shopsection , kas uz papīra izskatās tīri ok.

[quote=Artanis]A rēķināt jau nesanāks - pa nakti sievišķis iebuhņīs ar elkoni, vai miskates vedēji patrokšņos zem loga, un hopā - miega cikls izjaukts. A aplikācija savukārt tos ciklus rēķina reālajā laikā, atkarībā no situācijas.

To savu ieteiktu varu rekomendēt vēl tā iemesla dēļ, ka viņi ir biznesā ar savu aplikāciju jau sešus gadus, un ja var ticēt viņu blogu rakstiem un version history, viņi bieži optimizē aplikāciju, izmanto lietotāju feedback lai uzlabotu algoritmus, un nesen iepazīstināja iespēju akselerometra vietā izmantot mikrofonu (neesmu gan pārbaudījis šo).[/quote]