Labākais "bang for buck" līdz 650 eur

Sveiki fellow tehnoloģiju entuziasti.
Diežēl youtube ir vienvirziena ceļš, ja runājam par nākamā telefona izvēli un es varu noskatīties n-tos video ar review un comparison, bet tā arī netikt skaidrībā. Labprāt dzirdētu tautiešu viedokļus par to, kurš šobrīd ir labākais telefons cenā līdz 650 eur.
Līdz šim esmu dzīvojis ar atvērtajiem līgumiem, taču tagad ir parādījusies iespēja tikt pie daļēji sponsorēta darba telefona. Ar šo būs jāpadzīvo ilgāk kā 6 mēnešus, tāpēc arī tāda investīcija izpētē.
Labu brīdi favorīts bija OnePlus 6T, bet pēc dažiem reviews tomēr atrunā viduvējā kamera un lēnais pirkstu nospiedumu lasītājs. Paralēli apsveru Galaxy S9+, bet esmu gatavs paskatīties arī citā virzienā, piemēram Honor View 20. Ko teiksiet?

Nav nepateicīgākas lietas, kā ieteikt telefonu, nezinot cilvēka paradumus. Regulāras žagas garantētas.

Lādēju reizi 2 dienās, lai gan varu katru dienu. Notifikācijām primāri ir pulkstenis (ar WearOS). Patīk, ka tagadējam S8 ir ūdens izturība, bet nav nācies pārbaudīt vairāk kā ar lietū saslapinātu kabatu. Spēles nespēlēju, māku aizvērt apps regulāri. Kamera ir svarīga, jo nekādus fotoaparātus neizmantoju, bet reizēm šo to Instagram ielieku un ceļojot tā ir galvenā ierīce foto. Labprātāk ietu uz maza izmēra telefonu, bet nekas sakarīgs acīs nekrīt. Skatījos uz Pixel 3, vienīgi par Pixel 2 dzirdēju, ka pēc laika (1 gads) tomēr sāk lagot, ko negribu sagaidīt no stock androīda.

OnePlus 6T. Ja gribas kaut ko lokālāk atbalstītu, tad Samsung Galaxy S9+. Vienīgi ņem vērā, ka jau pēc pāris nedēļām tiks prezentēts jaunais Galaxy S10 un tas noteikti mainīs vecāku Samsung telefonu cenas.