Labākās PlayStation 4 spēles 2018. gadā

Tuvojas gada drūmais periods un izskatās, ka vēlajos vakaros būs mazliet laika pašķaidīt virtuālas smadzenes. Iesakiet, kādas feinas PS4 spēles. Līdz šim vairāk ir patikuši FPS ar spēcīgiem stāstiem apakšā, bet var ieteikt arī citu žanru spīdekļus, kurus noteikti būtu jāizspēlē. Šodien jau pasūtīju aktuālo Resident Evil 7, skatos arī uz Detroit: Become Human.

Noteikti Rocket League, šī ir spēle, ko spēlēju visvairāk. Izraisa atkarību, ja sanāk! :)

Mūsdienu klasika- Horizon Zero Dawn, The Last of Us, bet šos gan jau būsi izspēlējis.

Par abām biju dzirdējis, bet līdz spēlēšanai vēl netiku. Paldies!

Tomb Raider sērija ir laba!

OK, pagaidām pasūtīju Resident Evil 7, jo šausmenīte un Horizon Zero Dawn, jo tur riža meitene šķaida robotus ^_^

Noteikti The last of us un Uncharted 4.
Driveclub ir tīri laba braukšanas spēle.
Runā, ka jaunais Spider Man esot diezgan labs.

The Last of Us nav vizuāli nebaudāma sava vecuma dēļ? Arī remāsterētā versija. Uncharted es kaut kuru spēlēju, ļoti patik kā izskatās un arī storijs.

Nepiekritīšu gan.
Manuprāt The Last of Us Remastered izskatās diezgan kvalitatīvi.

Būšu nepopulārs, bet… kur jūs atrodat laiku, lai spēlētu spēles?

Jaunais Spiderman uz PS4 ir ļoti foršs, ar noteikumu, ka patīk sandbox NY un supervaroņi.

uztaisi atsevišķu tēmu, varbūt kāds gribēs apspriest :) īsā atbilde – no izklaidei atvēlētā laika.

Kur pašlaik vislabāk (lētāk) iegādāties ps4 Pro? Bija pirmais ps4,bet to atdevu radam. Tagad atkal sagribas paspēlēties.

Kas notiek interneta veikalos? Parasti visi gadžetus pērk tur, ja gribas lētāk.

Naktīs, kad visi ģimenes locekļi guļ :slight_smile:

Likās ,ka pirms kāda laika konsolēm( ps4,xbox one s) baigi nokritās cena ,bet tagad atkal tur pat vien ir. Varbūt visur akcijas bija? Pašlaik 440 eiro par pro versiju ir mazliet sālīti zinot cik īss mūžs palicis šij paaudzei.

Bet ja nopietni, kas labāks - PS vai Xbox?

Nav pareizās atbildes uz tavu jautājumu. Šeit ir jāskatās pēc spēļu piedāvājumiem, kuras tu vēlies spēlēt, jo katrai konsolei ir savas ekskluzīvi.

jaudas ziņā xbox one x ir spēcīgāks par ps4 Pro ,bet attiecīgi arī dārgāks. Grafikas ziņā ± būs vienādi. Šaubos vai mēs bez iedziļināšanās jutisim atšķirību. Principā jāņem to ,kurš ir viss vairāk tev pazīstamiem cilvēkiem. Jo viss lielākais jaukums ir piesmiet draugu spēlē.

Es arī varu piekrist @battleborn, ka abas konsoles iespēju/jaudas ziņā ir diezgan līdzīgas un pa lielam izvēli nosaka spēles. Katrai platformai ir savas ekskluzīvās spēles, kas nav pieejamas otrai un pašam ir jāizskata tās, lai saprastu, ko vairāk gribēsi spēlēt. Man senos laikos bija Xbox un tagad PS4. Idejiski viens un tas pats, tikai spēlēju kaut ko citu.