Labas cenas Origin.com mājas lapā

Tiem, kas spēlē, iesaku palūrēt Origin.com mājas lapu, tu pašlaik ir labi piedāvājumi spēlēm. Piemēram Syberia 2 ir pa brīvu. Pirms nedēļas Mass Effect 2 bija pa brīvu. Mass Effect 3 pa 5EUR. Pašlaik aktuālā Battlefield 1 ar 50 % atlaidi pa 30eur.

Tākā nebiju spēlējis Mass Effect triloģiju, man tieši laikā :smiley: Iztērēju 7.5 eur par 3 spēlēm :slight_smile:

0 Likes

Humblebundle.com

paldies :slight_smile: Syberia 1, 2 man stīmā ir nopirkta, bet savākšu arī oridžinā otro.

0 Likes

šitie ir kvesti? pirms 20 gadiem biju sacepījies ar Templiešiem. Šito var ar tīņu bērniem kopā risināt?[quote=digitalk]paldies :slight_smile: Syberia 1, 2 man stīmā ir nopirkta, bet savākšu arī oridžinā otro.[/quote]

0 Likes

yep, ļoti labi kvesti. tur nav slepkavnieciska motīva vai pārspīlētas seksuālas tēmas. bet jāsāk būtu ar pirmo daļu. paskatīšos vai man ir DRM free.

0 Likes

uzliku spēli. bļāviens, smadzenes ierūsējušas. pat pirmo clue nevaru atrast! 20 gadus nekas tāds nav spēlēc…[quote=digitalk]yep, ļoti labi kvesti. tur nav slepkavnieciska motīva vai pārspīlētas seksuālas tēmas. bet jāsāk būtu ar pirmo daļu. paskatīšos vai man ir DRM free.[/quote]

0 Likes

iedod jauniešiem? :slight_smile:

0 Likes

Tie, kuriem pavisam nepatīk slepkavnieciski motīvi un seksuālas tēmas, nav īsti veseli. Lai gan atkal šodienas izklaides medijos tā visa ir daudz par daudz, pie kam tas parasti parādīts kaut kādā tizlā veidā. Tiesa tagad pie minētā var tikt arī reālajā dzīvē. Atliekt pieteikties Donbasa novorosu vai DAESH algotņos vai apkrauties ar spridzekļiem un doties cīņā par vienīgo pareizo pasaules kārtību. Ja paveiksies, paliksi ar savām kājām un rokām :stuck_out_tongue: Taču ja nopietni - pēdējos gados nav ne laika ne vēlēšanās spēlēt mēslus. Un kretinē jaunajos FPS izplatītā čekpointu saglabāšanās, kur dēļ sīkas kļūdas 5x pārspēlējot vienu līmeni, paiet viss vakars. Sižetam ir pat lielāka nozīme, kā grafiskajiem smukumiem. Kvesti un adventure žanrs šai ziņā kļūst ļoti pievilcīgi (plus tās spēles parasti nav resursu prasīgas un tās var spēlēt arī telefonā).

0 Likes

k’moon, ir jāčeko, ko baro jauniešiem. tie jau paši sasēņos, bet te nav audzināšanas stunda :slight_smile: tika uzdots konkrēts jautājums - vai var spēlēt kopā ar tīņiem. un tā kā es nezinu, kādi Lapsiniekam kritēriji, tad Leisure Suit Larry es neieteikšu.

0 Likes

Templieši un sibīrijas tagad dabūnami arī Android versijā. Planšete izrādījās varen labs kvestu dzenājamais :slight_smile:

Pirmo “lariju” (to ar kontroles jautājumiem palaižot un kur pirms meitenes lietošanas obligāti bija jāuzvelk gumijas draudziņš) sanāca dzenāt vēl VEF praksē uz Pravec-a. Dies zin kur viņi spēli bija dabūjuši, taču bija jautri, neskatoties uz CGA grafiku zaļimelnajā monitorā. Vadība gan nebija pārāk ērta - peles toreiz vēl nebija un darbības bija jāieraksta ar roku. Man toreiz bija laikam 16.

0 Likes

viens no Sierras labākajiem sasniegumiem tā laika kvestu geimingā. lika man šķirstīt vārdnīcu :slight_smile:

es vienmēr atcerēšos veselu dienu ģenerēto frāzi (laikam Larry3), kad vajadzēja par beibi bikini pārģērbties un krūtis vajadzēja ‘uzpildīt’.

put some soap into bikini top

0 Likes

viens no Sierras labākajiem sasniegumiem tā laika kvestu geimingā. lika man šķirstīt vārdnīcu :slight_smile:

es vienmēr atcerēšos veselu dienu ģenerēto frāzi (laikam Larry3), kad vajadzēja par beibi bikini pārģērbties un krūtis vajadzēja ‘uzpildīt’.

put some soap into bikini top[/quote]

“Leisure Suit Larry 2”, kur Larijam bija jāizliekas par sievieti un vajadzēja feikās krūtis no ziepēm krūšturī :smiley: Frāze bija “put soap in bikini”. Starp citu kopā ar Windows uzsāktā peļu izplatība PC vidē vēlāk krietni atviegloja kvestu vadību, jo rakstīt komandas tomēr ir krietni ilgāk, kā saklikšķināt, kur vajag.

Atzīšos, ka arī man ar visu skolā mācīto angļu valodu kvesti bija īstais iemesls sākt angleni apgūt pa īstam :slight_smile:

0 Likes

točna, bēga no kēgēbešņikiem un katrā jaunā lokācijā obligāti jāapmeklē frizieri.

[quote]> put soap in bikini

it’s not yours to drop[/quote]

saka priekšā spēles atbildi google :stuck_out_tongue:

bija jāprecizē, ka bāzt vajag bikini augšdaļā un ielikt tikai daļu ziepju. tāpat google saka, ka ‘put money in bikini top’ arī strādā. sanāk, ka izkosts tika sarežģītākais variants, ja naudu varēja sastūķēt visu :slight_smile:

0 Likes

Battlefield 4 mūžīgi mūžos! :slight_smile:

0 Likes

Vajag kādu braucamp spēli, lai 10 gadīgais var mācīties robus slēgāt! Stūre ir, pedāļi arī! Ir ieteikumi?

0 Likes

Bez sajūga un mašīnas rīstīšanās noslāpstot tam nav jēgas.

0 Likes

Kapājiet pasaulē labāko auto simulatoru - Live For Speed (https://www.lfs.net/)

0 Likes

On the House, t.i. par brīvu - Medal of Honor Pacific Assault

0 Likes

On the House, t.i. par brīvu - SteamWorld Dig

0 Likes

aizved uz kartinga halli. ar simulātoru neko iemācīties nevar.

get out, get life.

0 Likes

On the House, t.i. par brīvu - Plants vs. Zombies™ Game of the Year Edition

0 Likes