Laptop+monitor wireless screen sharing

Sveiki,
Tīmeklī esmu lasījis par Google chromecast un Microsoft piedāvātajiem wireless risinājumiem.
Tomēr,vēlējos pajautāt varbūt ir kāds zinošāks, kas varētu dot padomu kā vislabāk savienot Asus zenbook UX305C (ar kaitonošo mikro HDMI) ar HP 23.8’ monitoru 2xn60aa ar 1 HDMI un 1 HDMI portu?

Kas tam mikro HDMI tik kaitinošs, ka ir vēlme pirkt monitoram klāt bezvadu straumēšanas risinājumu?

Teorētiski, ir iespējams straumēt ekrānu caur Chrome pārlūku uz Chromecast savietojamu ierīci (monitoram, tātad, jāpērk klāt Chromecast HDMI puļķis):

https://support.google.com/chromecast/answer/3228332

Patinot zemāk, ir instrukcija, kā straumēt visu darba virsmu.

Nebūtu nekāda vaina,ja viņš stingri turētos portā kā rezultātā arī bieži noraustās bilde. Tā ir ar tām pārējām,ka līdz galam ideālas viņas nav. (HDMI uz mikro HDMI)
Brīnos,ka nav īpaši vairāk variantu mūsdienu wireless pasaulē.
Bet paldies par ideju.

Ir arī dažādi citi straumēšanas risinājumi - Miracast (populārs ķīniešu lētākajām ierīcēm), DLNA, AirPlay, bet tie kaut kā biežāk atstāj darbvirsmas straumēšanu mazliet novārtā, koncentrējoties uz audio/video atskaņošanu. Par laimi, Windows 10 esot iebūvēts Miracast, bet nez, cik labi tas sadarbojas ar AliExpress nopērkamajiem ķīniešu “strīmeriem”:

https://www.laptopmag.com/articles/mirror-screen-windows-10

Visādi strīmingi vienmēr būs ar aizturi. Un kādas vēl pārejas, kad viss, kas ir vajadzīgs, ir taisnais vads? https://www.raspberrypi.org/products/micro-hdmi-to-standard-hdmi-a-cable/