Laptopa izvēle līdz 300 Euro

Ir vajadzība pēc budžeta (300eiro) laptopa. Ja kaut kas uber labāks ,tad 350euro max. Būtu vēlams full hd , Drr4 4gb ram. Dators tik paredzēts būdams ārzemēs (komandējumā). Vēlams ,lai var pavilkt ik pa laikam kādu spēlīti.Taču iespringt nevajag…neko vairāk par stronghold crusader domāju,ka netikšu. Principā…best price/performance.

Ja jau budžeta laptops, kāpēc ir tik ļoti svarīgi, lai būtu FullHD ekrāns un DDR4 RAM ?

Es ņemtu kādu no lietotiem 13 collu MBP cenā ap 400 €. Win pat ar 4GB Ramu ir diezgan lielas mocības.

neiet win10 uz 2 gb rāmja un vēl ofiss ar brouzeri un vlc - minimuma paka. NEIET!

neiet win10 uz 2 gb

cilvēks raksta par DDR4, nevis par gigabaitiem.

Esmu lietojis laptopu ar hd ekrānu. Acīm nepatīkami. Full HD ar glare vispār būtu ideāli ,bet cenā diemžēl neietilpst.

Varētu ieteikt ko šādu - https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/asus_vivobook_x507ma_90nb0hl1m02570 .
Zem 350€ tiešām ir grūti atrast kaut ko saprātīgu.

Budžets ir tāds ,jo lietošana būs ārzemēs.Dzivošana ar dažādiem cilvēkiem…mazums pieaug kājas. Nebūs te pirmā reize.

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/noutbooks/ebkki.html + varu doku pa nopirkt - būs vēl lētāk.

Paldies,bet lietotas mantas reti pērku. Vienmēr liekas ,ka cilvēki netaupa savas mantas.

Ja ir iespēja nopirkt biznesa klases mazlietotu datoru no iestādes, kas kaut cik rūpējas par savu reputāciju, tad uzskatu to par pieņemamu risku un labāku “portatīvā darba zirga” variantu nekā jauns budžeta portatīvais par to pašu cenu.

Es pirms dažiem gadiem noriskēju un par ~200 EUR ebayā nopirku lietotu “atjaunotu” (refurbished) Lenovo ThinkPad X230, Intel i5-3320M 2.6GHz CPU, 8GB RAM, 320GB HDD, Win7. Pirku no firmas, ne privātpersonas.

Ekrāns, protams, maziņš un čābīgs TN (tātad, neder tēmas aizsācējam), bet man tajā laikā vajadzēja tikai kaut ko mazu, lētu un izturīgu, ko nebūtu žēl apdauzīt vai pazaudēt un kas spēj pavilkt dažas jaudīgākas programmas (ne spēles).

Cieto disku nomainīju uz SSD, Win7 uz Win10 (un vēl arī uzliku Hackintosh :) ). Akumulators izrādījās pārsteidzoši mazlietots, dators izvilka vismaz 4 stundas darba un fonā nepārtraukti atskaņojās Youtube video. Kopumā kvalitāte laba, tikai dažas švīkas un mazliet aizlauzts HDD slota vāciņš un eņģes nedaudz vaļīgas, taču tās ir pamatīgas un labi pieregulējamas nejaucot datoru. Aparāts kalpo godam kā darba zirgs, ko nav žēl iesviest mugursomā dajebkurā situācijā.