Lenovo ideapad 5 pro 16 skaļrunis

Sveiki!
Vēršos pēc padoma.
Pirms nepilnām 2 nedēļām LMT iegādājos Lenovo ideapad 5 pro 16 datoru. Cena 1560 eiro.
Nedēļu pēc pirkuma sāka parādīties čarkstoņa klausoties mūziku. Tas nav patstāvīgi, drīzāk iečarkstēšanās ik pa laikam. No sākuma domāju, ka varbut mazs gļuks. Bet šo nedēļu nav pārgājis. Tad vienu dienu iečarkstās, tad atkal nē.

Ko jūs darītu manā vietā? Čakarētos ar remontu? Tagad intensīvi jāraksta kursa darbs un atteikties no datora vai sūtīt uz remontu īsti nevaru.
Dators tik dārgs un pat īsti nezinu ko lai dara.

tā kā garantija ir 2 gadi un tagad nav laiks remontam, tad pieslēdz ausis vai tumbas, bet uz remontu atdosi vēlāk. starp citu, ja čerkst arī ausīs/tumbās, tad vaina nav portatīvā skaļruņos.

audio var ietekmēt arī bios, skaņas kartes draiveris vai skaņas avots (online vai kāda lokālā programma). to visu var pārbaudīt pirms stiept uz remontu.

Čarkstoņa ir portatīvā tumbiņās.

Kā, lai es pārbaudu kur ir patiesā problēma?

iesākumā piespraud vadu austiņas vai ārējās tumbas, ja tādas ir pa rokai un paklausies.

Ja ar angļu valodu nav problēmu, tad pameklē internetā pēc atslēgvārdiem lenovo crackling

Man šķiet, ka pats savulaik sastapos ar kaut ko līdzīgu, un toreiz situāciju atrisināja izmaiņas audio iestatījumos.

Tātad, par cik bija pēdējā garantijas diena, aiznesu atpakaļ uz LMT datoru, jeb vienkārši no viņa atteicos.
Uzreiz caur 1a pasutīju pilnīgi identisku.
Kādam varbut šķitīs smieklīgi, bet bija bail nest uz garantiju, jo tas vilktos ilgi un beigās labuma nekāda.
Tātad atnāca no 1a identiskais dators, sainstalēju visus driverus utt, bet skumjais moments ir tāds, ka arī šim datoram ir periodisks krakšķis skanot mūzikai.
Tātad datora problēma tā nav. Audio driverus sainstalēju visādos veidos, bet labuma nekāda.
Kur īsti ir problēma? Es tiešām esmu izbrīnīts.

Iebūtojies ar kādu linux USB čipu. Un tad patestē skaņu.