lētākais pieslēgums

Sveiki.
Interesē pats lētākais pieslēguma veids. Tīri numura saglabāšanai/iekonservēšanai. Šobrīd neko prātīgu pie trim lielajiem operatoriem vairs neredzu

divītis LMT par Mini nerullē? bankas karte mēnesī izmaksā pusotru…

Kaut kāda priekšatmaksas karte nesanāk lētāk? Uzliec automātisko maksājumu bankā, lai reizi mēnesī (vai nu cik ilgi ir tas termiņš) papildina “kredītu” un viss darīts.

Sen nav sekots līdzi, bet noteikti jāskatās pie Amigo un Okartes (LMT karte) priekšapmaksu. LMT kartei laikam bija iespēja pagarināt izmantošanas termiņu par 0.30 eur uz 30 dienām.

baidos, ka var aizmirst pagarināt kādu ilgāku laiku un nummurs tutū, bet ideja jāpapēta

LMT: “Mini” maksā 2 eiro mēnesī.
Tele2: “Zelts 100 MB” maksā 5.99 eiro mēnesī.
Bite: “Bite 500 MB” maksā 6.50 eiro mēnesī.

Iespējams, Bitei un Tele2 ir kaut kādi zemgalda piedāvājumi, kas var noderēt šādai “numura iekonservēšanai”, bet tad tie ir jājautā jau operatoriem pašiem. Vēl ir variants papētīt kas notiek ar priekšapmaksas kartēm, tur izskatās, ka var pat vēl lētāk kaut ko noorganizēt, bet čakars nepiemirst ieskaitīt naudu kartē. Vēl būtu labi ar operatoru noskaidrot vai numurs netiek atslēgts/bloķēts, ja ar to neko nedara ilgstošāku laiku. Tādā ziņā pēcapmaksa man šķiet stabilāks risinājums, bet jālasa pakalpojuma noteikumi/līgums.

Zelta Zivtiņai ir “ZZ termiņš”:
Pgarina par 90 dienām (pakalpojuma maksa € 0,50).

ZZ mani mazliet biedē ar to, ka var gadīties sim karti pazaudēt un tad sākas, maigi izsaktoties, čakars ar grūti paredzamām sekām

Vel sešu mēnešu laikā var atgūt numuru pēc derīguma termiņa beigām ,tāpēc nav nemaz tik traki.

patiesībā vajag tikai biti paspaidīt… izrādās, ka ir visādi interesanti pieslēgumi, ko nemaz tā negrib dot lietotājiem

Ah, joprojām nav atmetuši veco nejēdzīgo zemgalda piedāvājumu niķi? Nosodāma rīcība!

it kā tu nezinātu, ka visi operatori tā dara :slight_smile:

patestēju LMT pieklājīgi divas reizes apjautājoties par tarifu plāna piemērošanu maniem lietošanas paradumiem - bez maksas par manis neizmantoto smieklīgi mazo internetu un ‘brīvību Eiropā’. abas reizes man tik pat pieklājīgi atteica. abas reizes brīdināju, ka tad man nāksies doties pie konkurentiem. 0 emociju. tad vnk aizpildīju Bites lapā iesniegumu ar numura pārcelšanu - kāds hajs sacēlās. zvani un sms no mārketinga pendergastiem ar pasaku stāstiem par bezgala augsto kvalitāti salīdzinot ar konkurentiem un sagaidošajām mani neērtībām, ieskaitot aizplīvurotus draudus, ka numurs ta pie viņiem (kontekstā izklausījās, ka viņi varētu man to neatdot) :wink:

savukārt es nostājos pozā pret zemgalda piedāvājumu politiku, ko tiešā tekstā arī LMT pateicu. tagad lietoju Biti uz pusi lētāk, tehniski biki sūdīgāk jau ir, bet sakaru problēmu man nav.

man izdevās izspiest neticamas lietas…

Nu, nu, pastāsti.

tāpēc jau tās ir neticamas, ka par tām nestāsta… :smiley:

Zemgalda piedāvājums? :smiley:

nezinu, vai drīkstu stāstīt publiski

parakstīji NDA? :smiley:

it kā nē…
Vārdu sakot pa 5eur zvani uz visiem lielākjiem tīkliem, 5GB, vairāki mēneši bez abonēšanas maksas, internets ārzemēs. Un tas viss par 5 eur mēnesī. Un tā visiem maniem telefona nr.

“vairāki mēneši bez abonēšanas maksas” – tas gan izklausās pēc 2000-šajiem.

Tele2?