LG Nexus 5X vs ?

Priecāšos par ieteikumiem, jo HTC M7 pēc ilgstošas darbošanās neizturēja ūdens peldi:)

Vēlamais budžets ap 250-300 EUR.

Pašreiz skatos uz LG Nexus 5X vai arī Huawei P10 lite, piemēram.

Ir kādi konkrēti ieteikumi/kritika par citiem modeļiem vai arī konkrēto kādu?

LG Nexus 5X bija štrunts jau savā iznākšanas laikā. Plus budžets ir visai niecīgs - tu taču saproti, ka 300 eur ir 200 Ls. M7 maksāja cik? Ap 450 Ls?

Es skatītos uz Meizu vai Xiaomi cenā ap 200…240 eur. Tur būs jēdzīgi ekrāni, pieņemamas kameras, parasti arī ap 4000 mAh akumulatori, pirkstu nospiedumu sensori, pieņemamo MTK Helio procesori un ap 4 GB RAM. Vienīgi Meizu un Xiaomi softiņš būs balstīts uz 6.0 Marshmallow. Čainai gan gadās pa kādam misēklim ar latviešu valodas neesamību.

https://www.salidzini.lv/search.php?q=meizu+m5+note+32

https://www.salidzini.lv/search.php?q=Xiaomi+Redmi+Note+4+32&cn=150

Paldies par ieteikumiem!

HTC savulaik nopirku pa ~200 Ls-LMT izrādīja negaidītu pretīmnākšanu. Jāsaka,ka telefons pamatā kalpoja godam vairāk kā 4 gadus.

Vai tiešām 5x slikti rādītāji? Dažādos apskatos kā vienīgie pamattrūkumi vājāka baterija (kas, protams, ir nozīmīgi) un ārējais skaļrunis.

5X akumulators ir nevis “vājāks”, bet ar kritiski īsu darbības laiku. Tam telefonam ir cik? 2 gadi? Neieciklējies uz to 5X, tiešām nav tā vērts. Android O vēl 5X dabūs, bet nākamo OS versiju vari oficiāli negaidīt.

Honor 8 maksā 320 eur internetā. Tas varētu būt saprātīgs pirkums.

kolēģis kā reiz nopirka. ahūni saprātīgs pirkums. neko no P9 neatpaliek.

Es kā izbijis Nexus 5x lietotājs stingri neiesaku šo modeli pirkt. Pats paņēmu vēl iepriekšpārdošanā un samaksāju 450+, pēc tam cena internetā ātri vien nokrita līdz aptuveni 230 eiro. Mani šis telefons ātri sāka tracināt un biju priecīgs viņu nesen pārdevu. Neilgi pēc pārdošanas, telefons uzkārās (viņiem bija atzītas tehniskas problēmas) un Bites garantijas rezultātā cilvēks tika pie jauna un labāka telefona.

Pie mīnusiem - baterija un operatīvā atmiņa, kas pie 7. androida ir jūtami par maz.
Pie plusiem, nezinu, vizuālais un ergonomika un usb type C.

Nu nezinu gan. Man ir Nexus 5x un esmu apmierināts. Īpaši ar kameru un jaunāko 7.1.2 Android versiju.
2GB RAM nevienā brīdī nepietrūkst. No spēlēm man gan ir tikai Clash of Clan uz telefona. Tā ka par citām nezinu.
Ja nespēlē spēlītes, tad pilnīgi bez problēmām pilnu diennakti velk. Uz vairāk arī neceru jo lietoju gana daudz. Pie plusa ir tas ka bača ātri uzlādējas (FastCharg laikam). Pie minimālas lietošanas arī vairākas dienas vilks.

Par gļukiem. Ir daži nekritiski bijuši. Bet tas saistīts ar to to, ka ir pieejama jaunākā Android versija uzreiz pēc parādīšanās.
Obligāti jāpērk 32GB versija.

Protams, viss atkarīgs no cenas.
Iespējams, ja man šodien būtu jāpērk, tad piemestu 50 EUR un paņemtu Samsung A5 (2017). Ekrāns būs nedaudz labāks un metāla korpus daudz patīkamāks rokā.

Atļaušos izteikt savu viedokli vecēkā topika.

Arī esmu izbijis Nexus 5X īpašnieks. Bija ašais pirkums Bitē. Sākumā biju apmierināts, taču vēlāk sāku nožēlot savu pirkumu. Divas lietas, kas man nepatika:

• akumulātora darbība, otrā pusgada laikā, telefons pat neizvilka pilnu dienu pie manas lietošanas.
  • mašīnā bija problēmas ar lādēšanu, jo lādēja ļoti lēni, un nē, ar elektrību viss bija ok. :smiley:

Piekrītu, ka jāpērk vismaz 32 GB versijas (un ar iespēju ievietot atmiņas karti).

Pēc nepilna gada lietošanas piedāvāju sievai palietot Nexusu. Viņa jau to lieto vairāk ka pus gadu un ir apmierināta.