Lineage uz Redmi Note 5 Global

Sveiki, drīz Latvijā iegādāšos Xiaomi Redmi Note 5 Global versiju. Vēlējos tajā instalēt Lineage OS oficiālo Rom no oficiālās mājaslapas ( https://lineageos.org ), skatījos un noskaidroju, ka Lineage OS oficiālā versija ir uz Redmi Note 5 Pro. Meklēju guglē un neko nevarēju atrast par Redmi Note 5 Pro Romu saderības uz Globālās versijas telefonu. Telefoni it kā ir vienādi, bet neesmu pārliecināts vai Romi ir saderīgi.

Varbūt kāds kaut ko zina un var man ko ieteikt vai paskaidrot šajā lietā?

Paldies!

Jau atradu, var!

Pastāsti, lūdzu, pēc tam par savu pieredzi gan uzstādīšanā, gan lietošanā. Proti, vai bija tā vērts :slight_smile:

ierīču atbilstību ROM skaties ļoti rūpīgi. nevienam nenovēlu pēc kārtējās flash operācijas skatīties uz melnu ekrānu, spaidīt pogas un lēnam aptvert ka telefons vairs nekad neieslēgsies :( sevišķi “nullītei” + tik nepacietīgam kā Tev, kad telefons vēl nav nopirkts, bet ROM jau izvēlēts…

Jā, protams!

Viss ok, vienkārši iespēja ka nepatiks Xiaomi piedāvātais MIUI. Sola, ka MIUI 10 versija būs ļoti laba.
Xiaomi vēl labi tas, ka flašojot atpakaļ oficiālo Global ROM atgriežas garantija. Laikam tāpēc daudzi cilvēki izvēlas Custom Rom instalēt uz Xiaomi telefoniem

Es uz sava vecā, Nexus 5 (2013) uzstādīju tieši Lineage OS,

Viss kā parasti viss iet, viss strādā.

• Visam tam man patīk ka var uzstādīt, Google Apps nano, versiju kur reāli ir tikai dažas Google aplikācijas, nav kā oficiālajam, Google images, kur, gandrīz pilnībā ir visa sistēma, ļoti ērti strādāt ar telefonu un forši ka ir Update vēl šim telefonam, ja nu kas iesaku, galvenais lai nav līkas rokas.
    Tagad PowerShell strādā tāpat kā CMD, pirms tam nevarēju neko uzinstalēt uz telefona. Pats foršākais, ja sākumā uzstāda TWRP un tad caur to pieslēdz pie pc, caur pc, ievieto telefonā Sistēmu un Gaaps un tad abus, neatķesējot ka attēli jāpārbauda iekšējai sistēmai, jo tā met ka nevar uzinstalēt neko. Ja neko neesi atzīmējis, tad uzinstalē, un lieto laimīgs.

Tagad virsū ir v.14.1 kas balstīta uz Android 7.1

Jā, tur viss ir vienkārši