LMT viedtelevīzija 2019. gadā

Kāds lieto? Atsauksmes?
Tā kā šobrīd slēdzot līgumu uz gadu un kopā ar internetu tā cena ir tikai pāris eiro dārgāka kā vienkārši par Lattelecom virszemes tv, tad ir doma pieslēgt laukos. Taču praktiski vienīgās atsauksmes ir no 2017. gada, kad liekas viss bija diezgan slikti.Kā ir tagad? Ir lietojams, nebremzē?
Nepatīk arī baigi, ka nav ne National Geographic, ne FOX un kā LMT apgalvo diez vai, ka tuvākajā laika arī būs un atrakstās, ka piedāvā papildus saturu kā HBO, kas, protams, ir par papildus maksu. Bet nu tā kā šoreiz tas arī nebūs priekš manis, tad var pārdzīvot.

Lietoju jau stabili vairāk kā pus gadu. Baidoties kā nu būs visu šo laiku maksāju 30 eiro mēnesī, bez termiņ līguma. Jo jebkuru brīdī varēju atdot iekārtas, un nekādus soda procentus nemaksāt. Tagad uz vasaru meklēju veidus kā ietaupīt, un nolēmu noslegt līgumu uz gadu. Ja lmt internets Jūsu mājas ir, un ir spīdzināši ok, tad problēmas nebūs. Šad tad kaut kas notiek (pakalpojums nav pieejams uz sitiena), bet parasti diez gan ātri viss turpina strādāt. Pa šo laiku kamēr lietoju ir bijušas uz vienas rokas pirkstiem saskatāmas reizes, kad viņiem kaut kas noticis. Kvalitāte bildei laba. Pāris HD kanāli. Ieraksta funkcija mazliet neprecīza, bet nekas traģisks. Visat history valodu var nomainīt uz krievu vai angļu ar latviešu subtitriem. Liekas, ka bija vel pāris kanāli šādi. Godīgi sakot… Kanālu daudzums apmierina. Vienmēr ir ko skatīties. Tagad skatos izcilu raidījumu, kuru lmt piedāvā skatīties no savas bibliotēkas “adreses”. Mega interesanti.
P. S. S sony turbo, vip comedy kanāli ir salīdzinoši ok. S

Es pareizi sapratu - 6 mēnešu laikā 5 reizes pakalpojums nav bijis pieejams? Tas ir pārāk bieži.

Jā… Līdz 5 reizēm… Varbūt mazāk, bet atceros, ka biju ārzemēs, un sieva zvanīja un sūdzējās. Tad laikam kaut kas riktīgi nebija. Laikam pusi dienas nestrādāja. Tas tāds lielākais kas bijjs. Citas reizes aptuveni 15 minūšu laikā viss aiziet.