LMT viedtelevīzija

Kāds jau ikdienā izmanto šo pakalpojumu? Kādas atsauksmes? Attēla kvalitāte tv kanāliem ir laba un stabila? Cik sapratu tur arī ir kaut kādas filmas un seriāli. Cik bieži saturs tiek atjaunots? Piemēram shortcut tv app var dabūt tajā uzpariktē?

Dzīvoju vietā kur vienīgais variants ir virzemes tv vai viasat, tā kā šī varētu būt laba alternatīva.

… laba alternatīva, ja ir 4G internets

Kāds varētu uztaisīt padziļinātu review. Un vispār labprāt uztaisītu tai iekārtai system dump un paspēlētos ar wireshark / fiddler. :smiley:

Lietoju LMT televīzīju jau kopš pagājušā gada jūlija vai augusta, kad bija iespēja pieteikties uz testa periodu.

Sākumā visai bieži viss uzkārās (iefrīzoja Straumes aplikācija) un ierāktu nācās restartē, izraujot no elektrības, tad tagad situācija ir nedaudz labāka. Taču joprojām reizēm mēdz uzkārties un iekārtu nepieciešams restartēt. LMT teica, ka šī problēma ir zināma un strāda pie uzlabojumiem. It kā maijā jābūt kaut kādam sistēmas apdeitam. Tagad ir maijs un tad jau redzēs, kas būs, jo ir gaidāms kaut kāds raidījumu arhīvs, ieraksts un tamlīdzīgi. Kaut kas līdzīgs, kā Lattelecom interaktīvajai tv.

Kanālu kvalitāte ir tieši atkarīga no 4G signāla stipruma. Manā gadījumā reizēm kvalitāte nomainās uz švakāku. Bet nu 90% gadījumu bilde ir vairak vai mazāk ok kvalitātē. Varbūt to var atrisināt, pieliekot rūteri tuvāk logam, bet man īsti tur nav vēl pielikts plaukts un tapēc jāiztiek ar to kā ir :smiley:

Par to cik bieži tiek atjaunots filmu un seriālu saturs īsti nezinu, jo nesekoju tam līdzi. To var pajautāt pašam LMT. Taču ik pa laikam kaut kas tiek pielikts un noņemts. Saturs kļūst aiz vien plašāks.

Par Shortcut aplikāciju neko īsti nezinu, jo neesmu mēģinājis. Taču kaut kad iepriekš biju iemānījis TVplay aplikāciju, taču tā korekti nestrādāja. :slight_smile:

Starp citu, kad kursorā būs viedtelevīzījas apskats?

Paņēmu uz tām 14 izmēģinājumu dienām. Pēc 3 pirmajām lietošanas dienām neko labu īsti pateikt nevaru. Attēla kvalitāte ir uz robežas vai sliktāka kā virzemes tv, pārsvarā sliktāka. Pārslēdzot kanālus ir kādu 10 sec aizture - jāgaida kad ielādēsies, ļoti kaitinoši. 2x nācās iekārtu slēgt ārā jo vnk bazuda bilde, un bija tikai skaņa. Attēls arī pa retam noraustās. youtube aplikācija arī ielago - atver un nekas nerādās (1x tā gadījās). Forši ir tas, ka shortcut tv kanālus var skatīties neatverot aplikāciju, respektīvi, tie ir kopā ar viedtelevīzijas kanāliem (tādā veidā iegūstu papildus 50 kanālus).
Kopumā doma laba, bet izpildījums zem katras kritikas. Ikdienas lietošanā varētu kārtīgi izbesīties. 4G pārklājums ir pārteidzoši labs, tādēļ uz to vainu nevarētu novelt.

Uhhh, 10 sec aizture pārslēdzot kanālus pieliek punktu jebkādām domām man par šo TV. Šobrīd izmēģinu 1188 lēto TV un i-neta pieslēgumu, un palieku traks kad man tur pārslēdzas kanāli 4 sekundes. Bet 10 !!!

Kā var paskatīties Shortcut kanālus, neeso Lattelecom tīklā?

Neesmu baigi pētījis, bet varbūt tāpēc ka esmu latelecom klients. MTG kanālus vienīgi nevarēja, pārējos gan.

Kā var paskatīties Shortcut kanālus, neeso Lattelecom tīklā?[/quote]

Nākamās divas kapeikas par LMT televīziju.

Vakar no LMT saņēmu e-pastu, ka ir jauns sistēmas atjauninājums, kurā ir novēsti vairāki gļuki.

Vakar vakarā uzstādīju atjauninājumus. Mans vienīgais novērojums ir tāds, ka kanāli it kā slēdzas ātrāk. Par pārējiem grūti pateikt, jo īsti nav novēroti. Ja nu vienīgi televīzora patvaļīga ieslēgšanās, taču neesmu pārliecināts, ka tas ir saistīts ar LMT. :smiley:

Pirms kāda laika arī atjauninājās Straumes aplikācija. Nākušas klāt arhīva un ieraksta funkcijas. Arhīvu esmu izmantojis 2x – pirmajā reizē sieva savu skatāmgabalu noskatījās līdz galam, taču otrajā reizē man Zebru aprāva pēc 10-15 minūtēm. :smiley: Ieraksta funkciju vēl neesmu izmantojis. Taču joprojām Straumes palikācija nav pati ērtākā lietošanai.

Un vēl kas – arhīva raidījumi tiek likti aptuveni ar 5 minūšu fragmetnu no iepriekšējā raidījuma beigām. Es saprastu 1 minūte, bet ne jau 5.

Izklausās jau pēc liela soļa uz priekšu. latelecom arī paņem gabalu no iepriekšējā raidījuma. Tas laikam ir saistīts ar to, ka ne vienmēr raidījumi sakas un beidzas precīzi norādītajos laikos (dažreiz ir novērots), lai negadītos, ka nogriež raidījumam sākumu drošības pēc piemet nedaudz klāt no iepriekšējā. Ar beigām dara tā pat.

[quote=toms]Nākamās divas kapeikas par LMT televīziju.

Vakar no LMT saņēmu e-pastu, ka ir jauns sistēmas atjauninājums, kurā ir novēsti vairāki gļuki…[/quote]

Ok, kaut kā neienāca prātā par raidījumi ne vienmēr sākas/beidzas laikā.

LTK dara tāpat, bet sāk atskaņot no EPG uzstādītā laika. ja raidījums sācies ātrāk, tad vari patīt atpakaļ.

par cik ātrāk? agrāk tika minētas pat 10 s, kas ir pilnīgi garām.

Vai LMT viedtelevīzija pēdējā laikā, pirmoreiz ieslēdzot, nav sākusi rādīt nenoņemamās reklāmas?

Ir novēroti kādi uzlabojumi/papildinājumi šim pakalpojumam pēdējā laikā?

Tā kā LMT televīzija tiek lietota ikdienā, tad varu šo to iekomentēt.

Nē, reklāmas vēl nerāda ieslēdzot. Cerams, ka arī nesāks to darīt. Vai kaut kad tāma būtu jābūt?

Sen jau ir novērsts Straumpes aplikācijas aizvēršanās/uzkāršanās. Kanāli gan joprojām neslēdzas “ļoti raiti”, bet ar kaut kādu aizturi.

Reizēm mēdz pārlekt pa kādām 10 sekundēm uz priekšu pārraides saturs.

Ir vēl kaut kādas neskaidrības par arhīvu, taču tās neesmu līdz galam izpētījis.

Joprojām nav iespējams kanālus sakārtot tādā secībā, kā pašam patīk.

Pa retai reizei LMT straumē pazūd televīzijas programma un nevar neko paskatīties. Risinājums slēpjas tanī, ka vajag iztītīrīt kešatmiņu.

Atgriežoties no ārzemēm sieva sūdzas, ka televīzija raustas, un kvalitāte zema. Nomeriju interneta ātrumu, un biju uz dirsas.

Tā televīzija vai tad darbojas Bites tīklā?

Televizja iet caur LMT. Man telefona ir bites karte. Tapec var samulst. Tests ari caur LMT ruteri.

Āha, sapratu. Sorry! Šādi “ātrumi” neizskatās normāli. Dodiet ziņu LMT atbalsta dienestam, lai risina problēmu.