Lūgums ieteikt, kurš no šiem modeļiem ir labāks

Tā kā strādāju no mājām, ir vajadzīgs jaudīgs, izturīgs un ilgi kalpojošs portatīvais. Dateks.lv atradu šādus ar visai līdzīgu specifikāciju, tāpēc nevaru izlemt. Lūdzu HELP!

1. Toshiba Satellite Pro C50-H-104 Dark Blue, 15.6" FHD, Core i7-1065G7, 8GB, 512GB SSD, Windows 10 Pro
  2. MSI Modern 15 A10RBS Carbon Grey, 15.6" FHD IPS, Core i7-10710U, 8GB, 512GB SSD, GeForce MX350 2GB, Windows 10 Home PL (par šo brendu neko nezinu)
  3. Dell Vostro 15 (3500) Accent Black, 15.6" FHD, Core i7-1165G7, 8GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe, Windows 10 Home

Viss jau atkarīgs no tā, ko ikdienā domā ar portatīvo darīt.
Kā rakstāmmašīnas labi kalpos visi trīs.

Ja maks atļauj, tad DELL būs ar vissvaigākajām iekšām. Procis, teorētiski, labāks par tiem, kas Toshib’ā un MSI.
Ja man būtu jāizvēlās starp šiem, es, laikam, ņemtu MSI. Īsti nepatīk, ka viņam nav numpad’a, bet tā jau gaumes un vajadzības lieta.

Ikdienā veidoju e-veikalus dažādās platformās, dizaina materiālus, tulkoju un veidoju bukletus utt., līdz ar to ir arī šādi tādi papildu softi, lai darbs ērtāks.
Un, jā piekrītu, numpads ir vērtība, kad darbā ienāk kvantums ar skaistļiem; taču tā ir arī papildu vieta. Šo gan nebiju piefiksējusi, ka MSI viņa nav. Paldies!

Šis nepatīk?

Vairāk RAMa, procesors darbosies +/- tāpatās kā i7-1165G7, baterija lielāka, 100 naudas lētāks un vēl soma nākot dāvanā ^^ Vienīgais, ka šim nav RJ45 porta, t.i. internets tikai caur WiFi vai USB dongli.

Jā, es biju skatījušies arī šo, bet tad “uzraku”, ka i7 tomēr paspēj Ryzen. Tā vismaz bija pāris gadus atpakaļ…

ja pārspēšana nav vismaz 10%, tad ikdienas darbā to nevar pamanīt.

Laiki, kad Intel bija priekšā AMD ir garām. Tas tā, ļoti vispārinot.
Šie konkrētie - 4700U un 1165G7 - ir ļoti salīdzināmi, lai neteiktu, ka vienādi, veikstpējas ziņā.
Protams, izvēle tavās rokās, bet es jau nu nepārmaksātu, lai sarkanas uzlīmes vietā būtu zila :slight_smile:

1 Like

meklējot klientam portatīvo atradu interesantu apskatu, kur kā reizi tika apspriesta Intel vs AMD tēma — Lenovo ThinkPad T495 Review

Šādu nopirku sievai priekš mācībām.

Savu funkciju pilda ideāli. Vienīgais kas man ļoti nepatika ir ekrāna nespēja attēlot lielāku sRGB gammu un trackpad mazliet jūtas lēts. Bet tie ir sīkumi, kas traucē tikai man, jo sievai tas laptops patīk. Es pats lietoju Macbook, brīvā laikā filmēju/fotogrāfēju, tāpēc esmu prasīgāks uz laptopa kvalitāti un veiktspēju.