MacBook pro 13" pamatplates remonts

Vai kāds var ieteikt servisu, kurā veikt macbook pamatplates remontu?
Problēma tāda, ka datorā skaņa ir tikai ieslēdzot (Apple power on “džingls”), bet pēc tam skaļruņos skaņa pazūd. Skaņa ir ar austiņām vai bluetooth, bet iebūvētie skaļruņi nedarbojas. Autorizētajā servisā konstatēja ka bojāts čips uz pamatplates. Piedāvā veikt pamatplates maiņu, kas izmaksu ziņā tuvojas jauna datora cenai.
Apzvanīju divus citus servisus, bet tur minētā aptuvenā cena ir aptuveni puse, kas tik un tā liekas dārgi.
Gribēju zināt, vai ir kāds serviss, kur šo problēmu novērstu lētāk?

pieļauju domu, ka pat ja atradīsi kādu servisu, kas to izdarīs lētāk, tad visticamāk šis servis nedos nekādu garantiju par padarīto darbu un iespējamajiem bojājumiem, kas var rasties mēģinot salabot esošo problēmu.
Līdz ar to ieteiktu, pirms galīgās izvēles izdarīšanas, kārtīgi apdomāt, kas konkrētajā situācijā tev ir izdevīgāks:

1. nopirkt jaunu iekārtu;
  2. saraemontēt to uzticamā servisā, kurš dos visas garantijas par veiktā darba kvalitāti un par to, ka remonta laikā netiks sabojāts kas cits;
  3. saremontēt pagrīdes katorī, kur veiksmes gadījumā izdosies ieekonomēt līdzekļus, bet neveiksmes gadījumā nāksies atgriezties pie pirmā punkta.

šīs ir tikai manas domas un neapgalvoju, ka to varēs attiecināt uz visiem gadījumiem bez izņēmuma.

man ir zināms viens meistars ar lodāmuru labās rokas vietā. tomēr galvenā problēma ir rezerves daļu nepieejamība. kad man bija jāsaglābj saliets MacAir, kuram sapuva šleifes ligzda, es sākumā sameklēju vajadzīgo ligzdu un tikai tad braucu pārlodēt. ar čipu tas neizklausās reāli, ja remontniekam nav atbilstošas donorplates, no kuras nolodēt.

1 Like

Paldies par atbildēm! Tās zināmā mērā apstiprināja manas aizdomas par to, ka remonts nebūs lēts. Ja 1. un 2. opciju neizvēlos, tad 3. būtu reāla tikai tad, ja būtu pieejams vajadzīgais čips.

Naksies izvelties kadu arejo skanju tumbinju vai ausis!