Mācos PHP, nepieciešami padomi

Laba diena visiem,
Esmu šeit jauniņais, biju rakstijis citā forumā kas specializējas uz programmēšanu, bet nekādas atbildes, cerams šeit tikšu pie kādas atbildes, lieta tāda, ka patlaban pašmācības ceļā mācos PHP un esmu ticis tik tālu, ka īsti nesaprotu kur un ko esmu palaidis garām un netieku uz priekšu, kaut ko jau pats varu izveidot, bet nepietiekami, tātad jautājums ir sekojošs:
Kāds var ieteikt kādus kursus, kuri ir labi un vēlams klātienē kur nav jāpavada pus gadu mācoties, jo pamatus itkā zinu, skatijos pa 4 nedēļām ir, bet nezinu vai tie kursi ir labi un kā tur patiesībā pieiet katram māceklim, vai kāds var ko ieteikt?
Vēlams arī būtu, ja būtu apvienojami ar darbu, sliktākajā gadījumā var ko izdomāt arī ja nav apvienojami.
Atvainojos ka tik gari ub varbūt ne visai saprotami uzrakstīju, cerams būs saprotami

pašmācības ceļā, tas bija kā?

jo mūsdienās pilns internets ar bezmaksas un maksas kursiem (angliski) no iesācēja līdz pro, strukturēti un salikti pa plauktiņiem. youtubē videolekcijas dažādiem līmeņiem un specializācijai 5-10 stundu garumā, ja interaktīvie kursi nepatīk.

1 Like

Jāiemācās arī mācīties pašmācības ceļā. t.i. - lakoniski noformulēt ko nemāki un ko vajag iemācīties un pēc tam tad ar meklēt atbildes.
Noderēs.

klasika, ko jaunieši parasti nezin.

«pareizi uzdots jautājums satur vismaz 90% no atbildes»