Mediatek MT6750S

Pienācis laiks mainīt telefonu. Atradu LG Q7 - man parocīgs izmērs, IP68, NFC, viss kas man vajadzīgs par man pieņemamu cenu. BET LG izdomājuši, ka mūsu reģionā pārdos aparātus ar Mediatek MT6750S procesoru. Tā kā spēles nespēlēju, procesora cienījamais vecums un ātrdarbība nebaida, bet galvenā baža ir, vai Mediatek joprojām ir problēmas ar GPS. Pieļauju, ka šis procesors arī enerģiju īpaši netaupa (baterija tikai 3000mAh) un arī karst? Vai ir kādi varianti cenā līdz 200 EUR dabūt mitrumizturīgu aparātu ar apm. 5.5" ekrānu, 3/32 atmiņu un NFC?

Mums nav pieredzes ar pēdējā laika LG modeļiem, jo kopš LG atgriešanās Baltijā viņi vēl nespēj nodrošināt testa ierīces un šī zīmola produkcija diemžēl nav tik pieprasīta no lasītāju puses, lai mēs papildus iespringtu un meklētu šos telefonus citos ceļos.

Es atradu šādu LG Q7+ apskatu un iesaku izlasīt. Tajā uzzināju, ka ar GPS nav nekādas vainas, bet lēns WiFi: https://www.notebookcheck.net/LG-Q7-Plus-Smartphone-Review.320360.0.html

Negribās par 200 eiro tomēr kaut ko atmest? Piemēram, ūdensnoturību?

Tur jau tā lieta, ka šis LG to visu piedāvā, tik baža par to proci. Apskatā wifi ātrums tiešām pārsteidzoši mazs, bet vismaz patreiz wifi vispār neizmantoju.