Mehāniskā klaviatūra

Vai kāds birojā lieto mehānisko klaviatūru (varbūt tieši šādu) un var palīdzēt ar komentāru - cik šāda klaviatūra ir skaļa un vai apkārtējiem tāda netraucē?

Custom mechanical switches Outemu (Cherry Blue equivalent) - zilie slēdži ir skaļi, tiek pamatīgi klakšķ. Tas ir speciāli taisīts, lai nav pogas jāsit līdz galam. Skaitās ērti, bet ļoti skaļi. Man ir divas mehāniskās klavieres - viena ar tādiem pašiem Ķīnas zilajiem swičiem. Rakstās jau dikti jauki, bet nu trobele mājās ir traka. Ofisā šādu klavieri tev droši vien iebāzīs D pirmajā dienā.

Kā pirmo mehānisko klavieri rekomendētu meklēt ar sarkanajiem slēdžiem, tie ir vistuvākie parastai klavierei no skaļuma viedokļa. OK, ir jau arī advancētāki slēdzīši, bet tie nav pieejami čainas klavierēm. Noteikti neieteiktu meklēt melnos slēdžus, tiem ir ļoti nopietna pretestība.

Varu rekomendēt http://genesis-zone.com/en/product/thor-300-tkl-mechanical-gaming-keyboard/, jāņem ar balto gaismu, jo tai ir sarkanie slēdži. Zaļās gaismiņas nāk ar zilajiem.