Modernās cūcības digitālajā laikmetā

agri vai vēlu kaut kam tādam bija jānotiek, labam paziņam telefona numurs nopublicēts kaut kādā sex iepazīšanās saitā un tagad veļas kaudze ar debīlām wacapa ziņām. jautājums “vai iespējams ko darīt?” mani pārsteidza nesagatavotu, jo man uz podziņtelefona ar nezināmu numuru bloķēšanas opciju tāda problēma ir risināma.

viegla gūglēšana parādīja wacapa privātuma debīlisma kalngalu — wacapā nevar bloķēt ziņas no nepazīstamiem numuriem, tikai bloķēt numuru pie ziņas saņemšanas (laikam Cukurkalns rūpējas par telemārketinga draugiem). vēl uzdūros uz vairākkārt dzirdēto lapu jauniešiem par drošointernetu elvē, kura bija tikpat bezjēdzīga kā policijas lapa.

tā ka jautājums paliek atklāts, ko var (vajag?) darīt, ja neskaita mēģinājumu atšifrēt, kurā saitā numurs nopublicēts un pieprasīt info dzēst?

Ar Whatsapp spamu nav nācies saskarties, bet ir bijusi problēma ar slēptajiem numuriem-zvaniem, kurus man nav izdevies nedz nobloķēt, nedz kā citādi apturēt. Vienīgais ko tādā gadījumā varu darīt ir cerēt, ka atšūsies. Vēl joprojām aktuāli, kā bloķēt STOCKMANN utt spama sms…

Nelietot whatsapp, mainīt numuru, pajautāt, kur numuru dabūja, citu opciju īsti nav. Ā, vēl var ļauties piedāvājumam…Paliek atklāts jautājums, kādēļ tā ir noticis? Varbūt ielūrēja ne tur, kur vajag…

True Caller lietotne piedāvā bloķēt sms.

pirmā dzirdēšana, ka reklāmas spams veļas nekontrolēti — parasti tās ir spamera apmaksātas akcijas operatoram uz kaut kādā veidā piereģistrētu tavu numuru. neesi mēģinājis sazināties ar Stokmani?

nu tu pats saproti, ka tas ir diezgan nereālistiski, tikai pilnīgi ekstrēmā gadījumā.

zinot cilvēku jau kādu laiku varu ar lielu ticamību minēt, ka tā nav kļūda inetā, bet tas ir stulbs joks aka pranks no kāda pazīstama idiota, kuram tas salicies smieklīgi. 2k paaudze vēl nav nobriedusi. šī teorija starp citu izslēdz jēgu padomam nomainīt numuru, ja vainīgais ir no paziņu loka.

Nu vēl uz reklāmām var uzrauties izstādēs aizpildot loterijas ar savu t.nr. Bet šoreiz tiešām izklausās pēc slikta joka.
A kur ir problēma uz pusgadu nelietot vacapu? Bizness apstāsies? :D :D :D

1 Like

man un tev tas varbūt ir monopenisuāli, bet 2k paaudzei? tagad no pamatskolas līdz 5. kursa studentam visi lieto wacapa grupas saziņai par mājasdarbiem, tusiņiem u.c.

cik dzirdēju, pēc pirmā apjukuma un mana sprieduma par tehniska risinājuma neesamību, cilvēks visiem sūtītājiem (SMS un wacaps) sūta templeita ziņu, ka tas ir nepareizs numurs un lūdz ziņot saita adminam. viens pat esot atbildējis, ka to izdarīšot. normāli cilvēki ir visur, ko tur piebilst.