Neadekvātas reklāmas Kursorā

Šorīt, lasot Kursoru telefonā, katras lapas apakšā saņēmu šādu sveicienu:

Hei, trolli, kas mēģina publicēt ģeķīgus komentārus. Lūdzu, meklē palīdzību - uzzvani uz bezmaksas diennakts psiholoģiskā un emocionālā atbalsta tālruni - 67222922

Roka automātiski sāka stiepties reklāmu bloķētāju virzienā. Saprotu, ka reklāmdevēju saturs nav Kursora autoru radīts. Taču par šādu sviestu prasās sankcijas.

tu neredzi pieķēzītos komentārus, kuri tiek regulāri tīrīti. tas ir veltījums konkrētam idiotam, kas ik pa brīdim plosās. ar reklāmu tam nav nekāda sakara.

To jau pamanīju, ka Kursoram ir savi “štata mīnusotāji” un “štata spameri” :slight_smile: Vnk iedomājos, ka Skalbes sākuši jaunu reklāmas kampaņu savā stilā. Man viņi pēc karuseļa ar bāriņtiesu rādās baltās čībiņās. Peace.

Es te neesmu komentējis vairāk par 2 rakstiem gadā, bet arī man no rīta tāds sveiciens sagaidīja.

Man ne tikai psihologu piedāvāja, bet arī komentāru pie raksta apstiprināja tikai pēc moderatora apskates :smiley:

1 Like

sūri laiki prasa sūru moderatoru ;)

1 Like

Jā, piedodiet, kungi. Mūs tiešām ir apsēdis kaut kāds slims cilvēks, kam ik pa laikam pavisam aiziet ciet un tad publicē nu jau simtiem debilu komentāru dienā. Tādos brīžos nākas ieslēgt premoderāciju un manuāli izskatīt visus komentārus, lai apstiprinātu sakarīgos.

Paziņojumu uzliku, jo, manuprāt, tam nelaimīgajam cilvēkam ir nepieciešama speciālistu palīdzība. Ceru, ka viņš izmantos šo manis ieteikto telefona numuru.

1 Like

Nu tad ne jau nosaucot par trolli viņš ņems un zvanīs. Esi viltīgāks. Jāraksta par kaut kādu netaisnību un muļķībām, kas tiek paustas portālos, valdības sazvērestību un reptīļcilvēkiem. Piezvani psihologam un vienojieties, ka tā ir taisnība :smiley:

1 Like

OK, paldies. Nākamajā mesidžā var iekļaut arī kaut ko tādu. Domāju, ka trollis atvilks elpu un būs pēc kādas nedēļas atpakaļ. Viņam parasti saasinājumi ir brīvdienās :)