Neiet wifi hostpots, lūdzu, palīdziet!

Sveicināti!
Mājās pieslēdza optisko internetu ar kabeli - interneta savienojums iet caur vadu, kas ir iesprausts manā datorā.
Man nepieciešams internets arī telefonā skolas un personiskajām vajadzībām, tāpēc lejupielādēju hotspot aplikāciju Connectify, sākotnēji nopriecājos, ka viss iet bez problēmām, tomēr tagad wifi savienojums telefonā neiet. Vai nu negrib pievienoties vispār, sakot, ka neizdevās iegūt IP adresi(interesanti, ka pašā hotspot aplikācijā rāda, ka mans telefons ir pieslēdzies,kaut gan realitātē nav), vai tais reizēs, kad izdodas savienoties , saka, ka internets var nebūt pieejams un tāpat nekas neiet.
Mēģināju pat pati izveidot hotspot savienojumu pēc šīs pamācības https://www.youtube.com/watch?v=0QREqYpxbkY, tomēr atkal saka, ka internets var nebūt pieejams.
Ko lai dara šādā situācijā vai ko es daru ne tā?

0 Likes

http://www.nirmaltv.com/2015/08/18/how-to-create-a-wi-fi-hotspot-in-windows-10/

0 Likes

man ir win 8, jau darīju to, kas parādīts šajā, bet, kā jau teicu, man saka, ka wifi var nebūt pieejams :frowning:

0 Likes

Ieteiktu nopirkt normālu MikroTik rūteri par 40 eur + PVN un aizmirst šādu māžošanos.

Starp citu, kādreiz tieši LTTC optikas modemos bija iebūvēts visai čābīgs Wifi piekļuves punkts. Ne rūteris, bet laikam pliks AP.

0 Likes

protams, rūteri nopirkšu,par to nav ne runas,diemžēl tas būs ne agrāk par februāra sākumu. :frowning:

0 Likes

varu iedot lūzni WRT54G v7, vēlāk nopirksi kaut ko normālāku.

0 Likes

piekrītot Artanis teiktajam, gribu piebilst, ka MikroTik ir spēris gigantisku soli mājas lietotāju virzienā.
ja ir vēlme atbalstīt vietējo ražotāju, tad

MikroTik hAP mini no 17 €

vai MikroTik mAP lite no 21 €

ir daži no tiem lielgabaliem, ar kuriem nav žēl pašaudīt zvirbuļus.

0 Likes

Es jau nesaku ņemt mega giga ultra dārgu un advancētu. Mūsdienās MikroTik ir čaiņiku sadaļa - iebaksti SSID un paroli un aidā. Pat apdeiti nāk ļoti saprotami.

Vienkārši neesmu redzējis nevienu citu ražotāju, kas piedāvā šādā cenā AC Wi-Fi, apdeitus, apraides jaudu.

0 Likes